Zelenkа• 16 марта 2023

Хвилювалочка, четвер

Знову відра злітають в бульбашів
sobacura• 16 марта 2023
Ответ для Просто я
Да. Значит заражён был трипсом или мучнистым червецом. Там без вариантов выжить
Тріпси і мучнистий червець геть по іншому проявляються.
mmi583@mail.ru• 16 марта 2023
Ответ дляsobacura
Аааа, значить точно згнив.
На майбутнє, коли купуєте в епіцентрі/ашані/чи будь яких інших магазинах, рослину труба витрусити з горщика, гарно обібрати коріння, зтрусити грунт, просушити трошки, можна обробити зразу від шкідників/грибків і вже потім садити в новий горщик і новий грунт.
Голандці зазвичай в своїх горщиках подихають, на жаль.
Дякую. Наступного разу так і зроблю.
Амарилис• 16 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Не сперечаюся, просто гра на емоціях. Але це треба розуміти, щоб не звихнутися остаточно. Нє, ну реально, хтось може повірити, що Залужному під постом какашок українці наставили?
Бо самі гімно, живуть в гімні, транслюють гімно, то звідки там чомусь хорошому взятись. Кожного разу дружно показують хто вони, наче хтось сумнівається в їх гамнистості.
Gupa• 16 марта 2023
Привіт, знайшла, бо дехто в старій хвилюється...
Yellow berry• 16 марта 2023
Привіт
Амарилис• 16 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Ну все запішем! Вона в нас хто? В красном платье? Матахарі?
Леді в нас в червоному. Я їй червоне простирадло обіцяла)
Nata.t.1970• 16 марта 2023
Ответ дляchaechka_
фото
Он на паспорт сфотографировался или на СЗ?
Просто я• 16 марта 2023
Ответ дляsobacura
Аааа, значить точно згнив.
Голландцы подыхают не из за горшков. 99% что идёт сюда идёт заражённые вредителями. Незнаю, как они проходят карантин на границе. Там сразу после покупки нужно от вредителей обработать пару раз. Только потом пересаживать и нести к другим растениям.
ЛЮБА• 16 марта 2023
У меня как обычно телега зависла ! Все было тихо , смотрю старший лазит , спрашиваю , что пару отменили, мать так тревога с 9 утра !это препод их отпустил .
mmi583@mail.ru• 16 марта 2023
Ответ дляGupa
Не хвилюйтесь, бо зараз знову набіжать ті, хто не хвилюється і будуть нам закидати, що то ми такі сцикухи з Києва і тільки Київ хвилюється, вс інші ні.
Nata.t.1970• 16 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Вднх? Чи яка виставка?
А на ВДНХ Что?
Бабочки?
Просто я• 16 марта 2023
Ответ дляsobacura
На кактусах вот так. Особенно трипс. Кактус как згниват с середины прямо .
Kvitkaliliia• 16 марта 2023
Ответ дляАмарилис
Ну да, називається, чому ви намагаєтеся шукати щось людське в організмів, в котрих на обкладинці паспорта намальований генетичний виродок
tarveldy• 16 марта 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
Я боюсь котла в Бахмуте
Ви вважаєте Залужного ідіотом?
Просто я• 16 марта 2023
Ответ дляGupa
О, надо людям сказать шо мы тут
Sokol_v_tapkah• 16 марта 2023
Ответ дляБасина
І в нас ’зємля в іллюмінаторе’)))
Блин, у меня кот какой-то не такой. На стиралку всегда было пофигу. На зеркало не реагирует. К игрушкам равнодушен. Может играть с крышкой от воды и злой рукой. Все
Nata.t.1970• 16 марта 2023
Ответ дляFany
фото
Контролирует процесс?
ЛЮБА• 16 марта 2023
Хардик меня простил ))) передает всем мяу !
Люсильда.ua• 16 марта 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
Вылет в белараше, вроде давно оттуда не стреляют. Но толку, метро же не работает
А мне на работу на метро. Оно ездит))) Пока доеду, то и тревоги прекратятся
любительница• 16 марта 2023
Ответ дляБасина
І в нас ’зємля в іллюмінаторе’)))
Просто я• 16 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Добрый он. Я б не простила
Gupa• 16 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Та я працюю в поті ліца, аванс людям треба перерахувати.Пару днів хворіла, роботи накопилось, що капець.Раніше 3 буха було, а зараз я одна.
Вирішила на чай відволіктись і вас провідати
ЛЮБА• 16 марта 2023
Ответ для Просто я
Добрый он. Я б не простила
Еще раз, кто его кормить будет? Ага , ага , ага))))
Просто я• 16 марта 2023
Ответ дляGupa
Ну приятно аппетита
Басина• 16 марта 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
Може це й краще)) бо мій свої іграшки всі зносить мені в ліжко...
Fany• 16 марта 2023
Ответ дляБасина
І в нас ’зємля в іллюмінаторе’)))
Почему кот худой?
Куда смотрит гринпис?
Sokol_v_tapkah• 16 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Ви вважаєте Залужного ідіотом?
Я считаю, что было уже достаточно котлов за время войны. И мой знакомый там, поэтому есть основания для волнений. Вы считаете, что Залужный лично занимается Бахмутом?
Просто я• 16 марта 2023
Ответ дляБасина
Моя тоже мне все свои игрушки несёт
Амарилис• 16 марта 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
Мій тільки чує, що шуршать біля пралки, одразу тут як тут. Ходить по ванній, чекає поки можна на пралку заскочити. Потім тикає лапами в усі кнопки, добру що блокування від дітей є). Кіт-полоскун.
Nata.t.1970• 16 марта 2023
Ответ для Просто я
Покажи своего Лысого. Пусть запомнит.
Вы хотите,чтобы у Люды шок случился,увидев общипанного кота?