Ищу доктора, который не назначает сразу гормон, а пытается разобраться, восполнить дефициты. Может есть контакты такого? Благодарю
Швабристка• 16 марта 2023
Якщо не виробляє організм достатньо гормонів, чим ви хочете їх замінити ?
Мені призначали тироксин, потім відмінили, коли гормони прийшли в норму. І вже п´ять років все нормально.
Ответ дляШвабристка
Чула багато відгуків, що після відміни гормонів люди почували себе погано і доводилось повертатись. Я почуваю себе не погано, є певні нюанси. Є анемія та не збалансоване харчування, думаю, можливо тому і гормони знизились.
Швабристка• 16 марта 2023
Ответ дляЮльчик 25
в мене є два приклади - я і моя бабуся. В нас двох був гіпотреріоз - я приймала тироксин півроку - починала з маленької дози, кожні три тижні здавала аналізи і лікар коригував дозу. Мені було 20 років. У бабусі був гіпотреріоз, як їй було за 70. Приймала теж приблизно півроку. Зараз не приймає і чудово себе почуває.
Я в принципі теж при гіпотреріозі нормально себе почувала, тільки була постійна слабкість. Потім почала втрачати свідомість часто, здала аналізи, так і діагностували гіпотреріоз.
СМСница• 16 марта 2023
Ответ дляШвабристка
а що це: гіпотреріоз?