Астановитесь• 16 марта 2023
Що сьогодні за бум на сумки та парфуми ?)))
Що не тема то сумочка або аромат, всі хочуть новенького? Весна прийшла? Чи то одна людина пиляє всі теми ?😂
Я собі теж на днях прикупила нові парфуми і сумочки, але я їх постійно купую, люблю таке)))
ЖенаАйтишнеГа• 16 марта 2023
Не купувала,не мала можливості ,вже дорвався гаманець і парасоля на ладан дише.Не знаю як жити з такими цінами
Инфотуфелька• 16 марта 2023
Мне больше в глаза бросаются тема типа: как вам такие кроссовки? Каждый вечер стабильно.
Бе, не люблю такое.