Астановитесь• 16 марта 2023
Що сьогодні за бум на сумки та парфуми ?)))
Що не тема то сумочка або аромат, всі хочуть новенького? Весна прийшла? Чи то одна людина пиляє всі теми ?😂
Я собі теж на днях прикупила нові парфуми і сумочки, але я їх постійно купую, люблю таке)))
Астановитесь
• 16 марта 2023
Ответ дляНа перекуре
Не покупала с началом войны ни одного парфюма
Аж захотелось)))
А чого не купували? Не хотілось чи не мали можливості?
Залізна тьотя• 16 марта 2023
Перший раз за все життя купила сумку-кросбоді за 3000 грн. Щаслива і довільна. Парфуми нещодавно теж оновила, тільки не дорогі
90x60x90• 16 марта 2023
Тю, ви давно на порадницю не заходили?) мені здається, тут кожні два тижні є парфумний день, а щотижня- сумочковий) світ може руйнуватися, ріки розливатися, біологічні види вимирати, але теми про парфуми та сумочки- то константа)
На перекуре• 16 марта 2023
Ответ дляАстановитесь
Та как-то потеряв квартиру и все имущество не до того… С собой 4 флакона любимых прихватила только. Самые Любимые Белая замша уже на донышке…
Астановитесь
• 16 марта 2023
Ответ дляНа перекуре
Охххх…бажаю вам купити якнайшвидше свої улюблені парфуми, щоб вони зробили вас щасливішою💐🥰
Астановитесь
• 16 марта 2023
Ответ для90x60x90
Так, мабуть, щось пропустила)
Астановитесь
• 16 марта 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
А яку купили? Брендову якусь? Кроссбоді?
Непогодка• 16 марта 2023
Ответ дляНа перекуре
Аж захотелось)))
Я сумку в секонде за 75 грн и парфюм который тут рекламировали с Евы Сержио Тачини ( или как там его) за 250 грн.И все.Как Скрудж жадный над каждой копейкой трясусь
Залізна тьотя• 16 марта 2023
Ответ дляАстановитесь
Не брендову. Просто шкіряну і для мене дуже гарну
ПробілНеПрацює• 16 марта 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Покажіть, будь ласка. Теж шукаю..
Залізна тьотя• 16 марта 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Покажіть, будь ласка. Теж шукаю..
Ось таку. Два широкі ремінці - короткий і довгий
ПлакалаВАвтомобиле• 16 марта 2023
Ответ дляKusalochka
Ну у меня сегодня шоппинг, потому что классная распродажа)
Где распродажа?!
Бибер-анонимер• 16 марта 2023
Я тоже в поисках сумки,беру всегда недорогие 300-500 гривен,сейчас хожу с дырявой ,прям дырка....и надо сумку купить ,а настроения нет
Астановитесь
• 16 марта 2023
Ответ дляKusalochka
А де закупляєтесь? Якісь конкретні бренди?
ТрамвайGirl• 16 марта 2023
От і я вже теж парфуми моніторю - хочеться весни і бути красивою. А парфуми мені можуть створити гарний настрій.
ПробілНеПрацює• 16 марта 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Мені дуже сподобалась! Де купували?
Залізна тьотя• 16 марта 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Мені дуже сподобалась! Де купували?
Ось тут
Kusalochka• 16 марта 2023
Ответ дляАстановитесь
Тут сегодня подкормилась
Астановитесь
• 16 марта 2023
Ответ дляТрамвайGirl
В мене аналогічно)) парфуми то моя безмежна любов і ще дуже люблю сумочки, взуття 🤤🤤🤤
Астановитесь
• 16 марта 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
Закончились старые запасы парфюмерии.
Купила мужу 1 шт, а себе 4 :)
Ви як я😂 тільки в нас не закінчились запаси, я просто люблю багато різних ароматів))))
Пиу!Пиу!• 16 марта 2023
Ответ дляАстановитесь
На каждый день недели новый
Їжак в панчохах• 16 марта 2023
Ответ дляПиу!Пиу!
На каждый день недели новый
Ні, вранці - один, на вулицю - другий, на ніч - третій, як мінімум, і кожного дня ці три різні-))) Піду, обновлю-)😁