Тундиринда• 17 марта 2023

Среди ваших знакомых есть те, кто решил не возвращаться в Украину?

Как к этому относитесь ,поменялось ли ваше отношение к этим людям?
БогдаРуся• 17 марта 2023
Ответ дляSamch
так, а законно чоловіків повивозили 80 відсотків тих хто там сидять? Мрію про повторну перевірку таких хворих
де ви такі цифри взяли, самі намалювали?

наша статистика каже о 5% чоловіків!
в нас тут наприклад на 50 жінок 6 чоловіків.
двоє багатодітні, двоє з окупованої території через расісю виїхали, двоє-старий інвалід і син опікун, це мій чоловік з батьком своїм.
і купа чоловіків, які тут раніше працювали і до них приїхали жінки з дітьми/сестри/матері.
Northface• 17 марта 2023
Ответ дляa_n_e_t
Не вижити в Немечині на мінімалку, на расказуйте казки. У Вас на аренду вся мінімалку піде.
Бред, можно выжить, минималка 1800 примерно. Жилье можно снять маленькое за 700, плюс газ и тд ну 700 остается на жизньс на минимум расходы хватит, а вот 6000, да если еще съем, то в Украине не выжить на это
Northface• 17 марта 2023
Ответ дляAnnaOst
Я сама зараз в Німеччині і я вам написала скільки я побачу за житло.
Согласна с вами, я тоже в Германии
natapril• 17 марта 2023
Ответ дляTa-Ki
Як може засуджувати, любов пройшла, має право жити своє життя
Дивний батько
В неї любов прошла, а в дитини забрали батька і в батька дитину, бо в мами шось там пройшло
Егоїсти.
Northface• 17 марта 2023
Ответ дляolgabaluta
Лично я Вас поддерживаю, это - прекрасное состояние! Наслаждайтесь свободой! 💐
Спасибо вам, мне было 27 в феврале, а детей как не хотела, так и не хочу. Для советчиц я дикая эгоистка)
Northface• 17 марта 2023
Ответ дляlasthome
Зроблять робочі візи і залишатьсяя. Тих, хто працює навряд чи незахочуть
Смотря какая работа
natapril• 17 марта 2023
Ответ дляNorthface
Та прям там. Я в 37 родила. В 27 и близко не хотела ни кастрюль, ни детей, ни мужей.
Northface• 17 марта 2023
Ответ дляSamch
В кожного свій шлях, мене і мого чоловіка немає без України, він відмовився кудись їхати навіть просто ін регіон країни. А ви бігайте по світу, біля сша китай не так далеко . А безпека єс на україні тримається і на ізраїлі на сьогодні
Да. Каждому свое. Я люблю Украину. Но жить возле рашки, это как на пороховой бочке.
Ta-Ki• 17 марта 2023
Ответ дляnatapril
Егоїсти.
Зараз вони і так жили окремо, в різних же країнах?
Дитині краще жити з мамою щасливою, чим з татом і мамою але невдоволеними своїм життям. Відкриють кордони будуть бачитись
Northface• 17 марта 2023
Ответ дляnatapril
😀😀хорошо, значит погуляю еще))
svitirok• 17 марта 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Вона звичайний викладач без наукового ступеня, мабуть? Але що таке КНЛУ??? Може все ж таки КНЕУ ІМЕНІ Гетьмана?
Так, тільки закінчила магістратуру. КНЛУ - це той що на Олімпійській, колишній пед´інститут іноземних мов
WomAnn• 17 марта 2023
Ответ дляSamch
Ще я наприклад видалила всіх друзів які відкупили і вивезли своїх чоловіків за кордон. Не маю бажання спілкуватись. ОГидно було бачити, як там ходять сотні тис наших відкуплених чоловіків, які потім приїдуть продавати в Україну житло своє, майно, і ще ми їх матерів, бабів утримуєм на соц виплатах. Якось так. Сподіваюсь це питання буде вирішуватись на рівні держави, бо це не справедливо все.
Не справедливо - це означає, що ви теж так хочете і не можете?
В як ви розумієте, що вони відкупили? Мені ніхто не каже
svitirok• 17 марта 2023
Ответ дляSamch
В Америці емугранту купити будино к майже нереально, навіть айтівцю...
Ніхто не купує, всі беруть в кредит,і не один за все життя
WomAnn• 17 марта 2023
Ответ дляSamch
Навіть до того дійшло я б сама на фронт пішла б якбине сім’я. Не маю права.
Всі так кажуть
Space_girl• 17 марта 2023
В мене таких нема. Якщо б були, то перестала б спілкуватись. Мені такі люди у житті не потрібні
Оленёнок• 17 марта 2023
Ответ дляNorthface
Вас какая печаль?
надух не переношу хитропопых
svitirok• 17 марта 2023
Ответ дляSamch
Нехай наробляє стаж і наукові ступені - буде більше. А ні то міняє роботу! Це низький дохід дуже
Працювати там заставляю я,принаймі,до декретної відпустки.
Борисфенка• 17 марта 2023
Ответ дляFamily Fashion
И у нас выживают и выживали на минималку. Думаю будут реформы у нас также и мы уже почти в Европе. Выживают как в Германии на минималку? За счет волонтеров, Тафеля, секонда, Красного креста, Диаконии, церквей и благотворительности и др.социальных магазинов Вы же уточняйте это также. Просто в Украине эта програма еще не налажена.
Тут также, как мне сказала знакомая, которая замужем за немца и живет 20 лет в Германии. Германия живет за порогом бедности. Не просто так созданы социальные программы, а многие немцы уезжают в другие страны где живут лучше и платят больше.
Рік прожила в Німеччині, місяць тому до мене приїхала родичка.
Я ніколи не була в Тафелях і Діаконіях, живу на мінімалку соціал, розвиваю свою справу, але поки прибутки мізерні, все чудово з харчуванням, розвагами і одягом.
Вона за місяць розвідала всі місця, де щось дають, радісно збирає різноманітну допомогу, але у неї ще нема виплат. Думаю, що коли виплати почнуться, вона їх збиратиме в заначку, не зупиниться.
Германия за порогом бідності - це смішний кацапський наратив.
natapril• 17 марта 2023
Ответ дляWomAnn
А що тут незрозумілого?
Якщо виїхав , не підпадаючи під жоден пункт легального виїзду.
Iriskamom• 17 марта 2023
Ответ дляУжеВотДа
Нет таких, просто потому что пока все, получившие временную защиту, находятся в подвешенном состоянии в большинстве стран и просто желания в подавляющем большинстве случае недостаточно, чтобы такое решение принять.
Но если бы кто-то решил, это их личное дело.
Поддерживаю.
Olenka_tit• 17 марта 2023
Ответ дляДай подивлюся
Мені байдуже на тих хто виїхав, але чесно дуже хотіла би щоб вони покинули Україну назавжди, не приїздили сюди лікуватися, навіть на цьому форумі щоб не писали.. тому що ти дистанціювався від них скрізь, і тут ти заходиш сюди почитати українців які в Україні і вони тут як тут,просто набридли...маю право мріяти))
Вот удивляют такие, честно. Сколько людей выехало с территорий, где идут боевые действия? Сколько выехало людей из оккупации? Где им всем жить? Может вы поможете всем?
Ingasl• 17 марта 2023
Ответ дляLydmila408
Дочь мужа от первого брака.
Она с ребенком живет в Дании.
Шок у мужа был от ее развода..
Она уехала с малой в начале войны..потом сказала,что с мужем разводится..она инициатор развода..не любит она его и хочет остаться жить в Дании..учит язык..работает..получила социальное жилье..ей нравится..
В Украине бедно не жила..в столице купили жилье в новострое,евроремонт,машина,работа,
муж..
Мой муж(ее отец)осуждает только развод..
Ему зять нравился..а получилось вот так.
Кавалера за границей у нее нет..ушла в некуда.
Ви так розповіли, ніби вона від меду втекла. Значить, не все так солодко було, просто ви всього не знаєте...
СhanelKa• 17 марта 2023
Ответ дляNorthface
Это вообще незаконно(
Законно
Ви ж не знаете які зарплати саме в кого в Україні, які соц виплати при тому, може там смішні зарплати …
Декларації подати, далі перерахунок
І все законно, сплатити різницю треба
Друге діло, як хто приховує і надіється на якесь чудо, його не станется
Штрафи будуть з часом за несплату
СhanelKa• 17 марта 2023
Ответ дляДай подивлюся
Мрійте далі, це максимум, що ви можете наразі
Якщо зможете надати житло, роботу, необхідне лікування ( безкоштовне) виїхавшим, то вибачайте за перше речення
Елена Гавриш• 17 марта 2023
у меня до войны крыло родственников (маминой сестры все дети-внуки) уехало, отношусь нормально, даже рада.
Тут пахая не зарабатывали таких денег как там. Экология лучше там чем Кривой Рог), самочувствие намного лучше (уехали курортный горный городок все), уровень жизни выше чем тут.
У меня тут такой же уровень жизни как у них там, не увидела смысла оставаться, пол года побыла, вернулась.
a_n_e_t• 17 марта 2023
Ответ дляNorthface
Що ви за 700 знімати? Кімнату хіба що в общагі с індусами та арабами.
СhanelKa• 17 марта 2023
Ответ дляa_n_e_t
Я знімаю в Данії дешевше, ніж 700
Не вірю, що в Німеччині неможливо знайти дешевше
2 спальні, 1 вітальня - 65 метрів
Індусів арабів не бачила поряд, є прибалти, румуни і німці ( працюючі )
Місто невелике, але транспортний хаб
Заводи/параходи/кораблі
Rolisa• 17 марта 2023
Ответ дляOlenka_tit
Всем им приехать в черновцы-ужгород, снять жилье по цене немецкой глубинки, искать несуществующую работу на несуществующих заводах и ожидать выплат ВПО.
СhanelKa• 17 марта 2023
Ответ дляRolisa
Ще працюючим в авіа чи в морських перевезеннях прийти, і стати на облік безробітних. Чудова перспектива 👍
( це я про болюче)
Борисфенка• 17 марта 2023
Ответ дляa_n_e_t
Я знімаю за 650 трикімнатну квартиру, Німеччина. В більших містах дорожче, в зовсім маленьких дешевше.