Тундиринда• 17 марта 2023
Среди ваших знакомых есть те, кто решил не возвращаться в Украину?
Как к этому относитесь ,поменялось ли ваше отношение к этим людям?
Ответ дляСhanelKa
Я знімаю в Данії дешевше, ніж 700
Не вірю, що в Німеччині неможливо знайти дешевше
2 спальні, 1 вітальня - 65 метрів
Індусів арабів не бачила поряд, є прибалти, румуни і німці ( працюючі )
Місто невелике, але транспортний хаб
Заводи/параходи/кораблі
2 спальні, 1 вітальня - 65 метрів
Місто невелике, але транспортний хаб
Заводи/параходи/кораблі
Можливо, особенно для одного, я в небольшом городе, за 700 с чем-то можно найти нормальную однокомнатную, для одного человека, вот я одиночка, за минималку тут бы выжила, в Украине бы нет. Коммунальная квартира, комната там, в Украине до войны 4000 тысячи примерно была 3500 хай, и зп 6000 минималка и как жить?
Blacky_Mik• 17 марта 2023
Ответ дляМариш_ка
тобто, хай сидить на виплатах з бюджету воюючої країни, але хай не виїздить? Тоді вам буде краще?
Ви чомусь пишете лише про те, що зараз, у цей момент. Я - про перспективу. Україна лишиться безлюдною, бо втечуть мільйони. Мені це дуже-дуже болить.
Я не хочу смерті України.
Та й все.
Я не хочу смерті України.
Та й все.
Ответ дляBlacky_Mik
Я не хочу смерті України.
Та й все.
Я не хочу смерті України.
Та й все.
Нормально все буде , як буде стабільність
Стабільність поки так, тільки в песпективі
Але, дай кожному другому стабільність - то все буде в Україні - Україна
Українці розумні
Особливо молоде покоління
Українці розумні
Особливо молоде покоління
Ответ дляNorthface
Ну в мене 6000 то тільки газ зимою в холодний місяць був …
З березня 2022 і газу вже не має
Це без оренди
Але тоді , то Ок було
З березня 2022 і газу вже не має
Це без оренди
Але тоді , то Ок було
Борисфенка• 17 марта 2023
Ответ дляNorthface
Ну вот,вот кстати пример, с теплом 475, может напишу,вдруг попаду на термин осмотр.Я одна
Так, і такого повно житла.
Хай вам повезе!
Борисфенка• 17 марта 2023
Ответ дляNorthface
Дякую вам))так повно, тому на минималку можно вижити в Германии, в Украине на съеме нет
Бо в Німеччині мінімалка 1800, а в Україні 200. А ціни на все приблизно однакові, окрім транспорта.
Оксана-004e• 17 марта 2023
Ответ дляДай подивлюся
Мені байдуже на тих хто виїхав, але чесно дуже хотіла би щоб вони покинули Україну назавжди, не приїздили сюди лікуватися, навіть на цьому форумі щоб не писали.. тому що ти дистанціювався від них скрізь, і тут ти заходиш сюди почитати українців які в Україні і вони тут як тут,просто набридли...маю право мріяти))
Вас лайкнуло 26 человек. Люди, направьте свою ненависть куда то в другое русло, это не нормально
Люсильда.ua• 17 марта 2023
Ответ дляsvitirok
Так, тільки закінчила магістратуру. КНЛУ - це той що на Олімпійській, колишній пед´інститут іноземних мов
Зрозуміла. Це лінгвістичний університет. Нічого страшного. Хай напрацьовує стаж. А з її спеціальністю можна ще вечорами в онлайні підробляти репетитором от 200 грн / година і більше. Ми усі так починали.
Khmelnichanka• 17 марта 2023
Ответ дляa_n_e_t
Що ви за 700 знімати? Кімнату хіба що в общагі с індусами та арабами.
Арендамоєї квартири - 450 євро. Три кімнати, нормальний жилий стан. Так, це не престижна Баварія, а скромна Саксонії, але тим не менш...
Ответ дляГалябалована
Ще рік тому обрали триматися разом. Чоловік не придатний до служби, але й не виїзний. Порушувати закон, щоб виїхати - не наше. Переїхали в більш спокійний регіон, але... я розумію, що вже не хочу ані повертатися і жити поряд з рашею, ані жити де інде в Україні. Мене жахає і рівень корупції, і те, як люди гризуться, і ще багато чого ’внутрішнього’, не пов´язаного з війною.
Якщо буде змога, після перемоги поїдемо десь. Або як чоловік стане виїзним. І байдуже, хто що скаже. Я вже наслухалась і начиталась всього. Виправдовуватись нема перед ким.
гризуться всюди, по всьому світу, тому що всі різні з різним світоглядом - це нормально, я це прийнял... а от пиз..ити, а тим більше під час війни - це мені важко прийняти
Family Fashion• 17 марта 2023
Ответ дляБорисфенка
Рік прожила в Німеччині, місяць тому до мене приїхала родичка.
Я ніколи не була в Тафелях і Діаконіях, живу на мінімалку соціал, розвиваю свою справу, але поки прибутки мізерні, все чудово з харчуванням, розвагами і одягом.
Вона за місяць розвідала всі місця, де щось дають, радісно збирає різноманітну допомогу, але у неї ще нема виплат. Думаю, що коли виплати почнуться, вона їх збиратиме в заначку, не зупиниться.
Германия за порогом бідності - це смішний кацапський наратив.
Это мнение местных немцев и местных русскоязычных, которые тут живут по 20 лет. А не ваше личное мнение. Вы можете думать так как вам угодно. И не нужно рассказывать сказки, что на минимальное пособие вы тут выживаете за 500 евро в месяц и живете в шоколаде. Расходы в магазине и цены высокие, одежда и обувь дорогие, техника дорогая, да все что нужно для дома, кухни, ванной - все это нужно купить. А проезд - это вообще цена космос, что по городу, что в соседний город. А интернет какой дорогой. Я уважаю ваше мнение, но есть также мнение и других людей, что без сэконда, Тафеля, Диаконии и других благотворительных организаций, в Германии на 500 евро пособия не выжить. Даже если вы зарабатываете минималку и ходите на работу. Предположим. А оплата квартиры? В итогу вы вернетесь к этому же расчету.
Если бы все хорошо жили и не было бы бедности в Германии, то столько социальных магазинов не существовало бы. Это необходимость которую дает государство, чтобы людей бедных поддержать.
Германии живет за порогом бедности и это не секрет для многих. Беженцев спонсирует как Германия, так и Евросоюз выделяет также. Все это контролируется и для чего то нужно...
Как минимум закрывать все черную работу беженцами, на которую местные никогда не пойдут.
Нашим не всем нравится убирать горшки или мыть полы, многие дома жили прекрасно. И вернуться с радостью домой.
Ответ дляa_n_e_t
Тільки там і роботу знайти ще той квест. І до роботи добиратися по 2 годині в одні кінець.
Не знаю, я в городе 75 тысяч и Гамбург огромный рядом (35 45 минут на поезде). И квартиры в этом городке можно найти за 450 500 , 600, 700 вполне, но так как я на пособии , с нами мало кто хочет связываться, а работающим снять можно и жить
Ответ дляFamily Fashion
Техника, одежда как у нас в Украине, цены те же. Еда и транспорт дороже, это правда
Khmelnichanka• 17 марта 2023
Ответ дляFamily Fashion
Послушайте, ну правда: как это - не выжить на пособие? Да вполне можно выжить,особенно, если семья из 3-5 человек! Без шика, но и без подсчётов каждой копейки. И на минимальную зарплату - также. Если зарплаты не хватает на покрытие базовых нужд, в том числе и на аренду, тогда государство доплачивает разницу до прожиточного минимума. Я сейчас не говорю ничего против Украины, так как это моя родная страна я и я понимаю ее возможности, но все же : в Украине жизнь на минималку - это именно выживание, а в той же Германии - это жизнь. Пусть скромная, но достойная жизнь. В Германии много нюансов и минусов, но то, что это социальная страна, - это однозначно.
Борисфенка• 17 марта 2023
Ответ дляFamily Fashion
Поубавте свій гонор трохи.
Пожили б в Україні на мінімалку трохи, отоді б і розповідали байки про Німеччину за порогом бідності.
Смаленого вовка ви не бачили, тому і ліпите тут казки. Думка рускаязичних, що тут 20 років живуть, даром не цікава, корчить їх від злості. Нічого, перетерпите якось.
Борисфенка• 17 марта 2023
Ответ дляNorthface
Ми сусіди зараз, я також біля Гамбурга, тільки з протилежної сторони від вас, 30 хвилин на електричці.
Family Fashion• 17 марта 2023
Ответ дляБорисфенка
В германии налоги 40-50%. Не факт , что с этой суммы минималки налоги еще не вычтут.
А жилье тут 1000 евро минимальная квартира.
А проезд космический по 155 проездной в месяц был. Сейчас может по 49 запустят возможно.
А интернет какой дорогой по 60 евро в месяц + телефон.
Так что вы все рассчитайте все расходы и просуммируйте расходы.
Программист крутой тут с зарплатой 6000 евро получает на руки только 3000 евро. В Украине программисты этого уровня имеют намного больше. А уровень цен, услуг, жилья, транспорта, интернета в Украине дешевле.
Ответ дляFamily Fashion
На руки эта сумма уже идет. У нас в столове женщины (в лагере работают) на руки у них 2000 1900 примерно
Family Fashion• 17 марта 2023
Ответ дляNorthface
Еда, одежда, обувь, интернет космический, проезд космический, такси космос, услуги, аренда квартир, спортивные товары и одежда и товары для спорта - да все расходы в разы дороже. Уже сравнивали.
Технику сравнивали тоже дороже. У нас выгодней брать.
Возможно есть что-то также. Но тут все индивидуально кто и что смотрит.
Ответ дляFamily Fashion
Ела, интернет дороже, одежда и техника нет
Ответ дляFamily Fashion
Где это спорт одежда дороже? Вся одежда вообще не дороже. В Украине даже больше стоит, я бы сказала
Ответ дляFamily Fashion
Вы давно в Германии?
Так, більшість тих хто виїджав зі мною. Я теж вирішила поки лишитись подивитись що та як. Але установки що це на все життя не маю.
Нормально ставлюсь і до тих, хто лишивсь, і до тих, хто виїхав. Це особиста справа кожного. Тим паче що в багатьох життя закордоном буде солідним відрізком життя коли все повністю скінчиться. Вже і купа речей буде, і робота, і кар‘єра та сім‘я в декого, і діти в школах адаптуються і місцевих друзів знайдуть.
Валерия2121• 17 марта 2023
Ответ дляAnnaOst
Трикімнатна квартира 450 євро+50 євро світло+30 євро інтернет. А мінімалка 1500. В містах типу Мюнхена, Берліна, Кельна де дорога оренда там і зарплати високі
ви в німетчіні? у нас квартіра 65 кв метрів 690 (комуналка включно)+ 100 елетроенергия ( я готую багато дітей і стара техніка - можливо можно більше єкономиті). район з крісамі і мігрантамі біля вокзалу) місто 30 км від Дюсельдорфу. я до того що 450 евро це квартіра на 2х людей по нормам напевно - і якщо ві тут то знаєте як важко знайти таке житло...