Тундиринда• 17 марта 2023
Среди ваших знакомых есть те, кто решил не возвращаться в Украину?
Как к этому относитесь ,поменялось ли ваше отношение к этим людям?
Ответ дляДай подивлюся
Мені байдуже на тих хто виїхав, але чесно дуже хотіла би щоб вони покинули Україну назавжди, не приїздили сюди лікуватися, навіть на цьому форумі щоб не писали.. тому що ти дистанціювався від них скрізь, і тут ти заходиш сюди почитати українців які в Україні і вони тут як тут,просто набридли...маю право мріяти))
А я мрію, щоб мрії у таких як ви ніколи не здійснилися. Бо не вам вирішувати, хто має право повернутися додому, а хто не має, хто має право писати на українському форумі, а хто не має. Я не хочу, щоб серед моїх співвітчизників були такі як ви…маю право мріяти)
Ответ дляFamily Fashion
Уж не рассказывайте мне про спорт или профессиональный спорт. Мой ребенок в спорте. Были в разных спорт.магазинах. Все из Украины берем или заказываем.
Не знаю про проф спорт, но обычные спорт бренды в Германии не дороже. Я в Германии 10 месяцев и вижу цены и в Украине видела.
brandomania• 17 марта 2023
Ответ дляyasilisa
Простите, но аграрные страны - это самые бедные страны, поэтому процветание и аграрная страна - это 2 большие разницы.
а какие самые богатые?
Ответ дляОля85
Як би вам не хотілось, і в щоб ви там не вірили прийде час і всіх українців, які будуть жити в Україні, будуть питати де ти був під час війни... і які ж ви зараз співвітчизники? Співвітчизники зараз у вас уже інші...І не треба із себе жертв тут корчити а то чесно аж смішно..
Ответ дляОля85
Ви самі що зробили за рік війни щоб ваша вітчизна існувала? бач як згадала вона про вітчизну..Тому що ті які лишились тут уже тільким тим що тут знаходяться, своїми щоденними податками, які йдуть на ЗСУ, та щоденною робото ю дають можливість Україні далі бути.. а ваш який вклад?
Ответ дляSamch
Орендують майже всі. Житло купити надзвичайно складно.
Прочитала прл ІТ ваші коментарі, з усіма згодна тільки на порадниці тут уже всі хто виїхав купили квартири в кредит. Тому що двоє знайомих, сіньори, спеціалізація програмування. Один в Іспанії, уже років 5, хотів до війни повернутись в Київ тому що рівень життя в Україні та Іспанії за його ЗП не порівняти, зараз поки вже не планує, а інший повернувся із Ірландії, то він взагалі працював в Ірландії на дуже серйозну компанію..
Ответ дляJave
Ну я писала про людей девопсів сеньйорів та бекенд. Так можуть дозволити але складно. В Іспанії якраз на скільки знаю житло не дороге, я писала про Німеччину, Канаду і штати.
Ответ дляJave
Та і я наголошую постіння для нашої сім’ї особисто питання не в рівні життя навіть. Ми хочемо жити в своїй країні.
Ответ дляJave
В мене сестра зараз заміжня в штатах за айтівцем, в дуже серйозній компанії на серйозній посаді, йому більше 40 років, і бігають по зйомним квартирам. Зате на порадниці думають що ми тут ніщі, а десь багаті.
Ответ дляSamch
А я не знаю чи має житло своє чи орендує в Іспанії, йому не подобалось саме через те що рівень життя в Україні їхньої сім´ї був вище..
Ответ дляSamch
Добре там, де нас немає )) або ж в чужому городі трава зеленіша..
До речі, знайомі про яких я писала, мають досвід роботи по 15 років, я до того це згадую, щоб розуміли порадниці, що в них ЗП точно не 2 тис евро в місяць (середня ЗП в тій же Іспанії)
Ответ дляJave
Та вони в хмарах літають, ніхто не повірить поки сам не попрацює і не побачить. Що легко роботу на заводі знайти або прибиральницею, інше не все так просто
Ответ дляJave
По-перше, я не повинна вам відзвітовуватися, що я зробила за цей рік, не хвилюйтеся, я допомагала і фізично, коли наше місто було в окупації, ми готували їжу хлопцям прикордонцям, хлопцям в тро, коли наше місто бомбили і люди боялись виходити з дому, шукали, хто розвозитиме, і фінансово, коли збирають хлопцям на дрони, тепловізори, закупають амуніцію, і я знаю, що ці кошти йдуть по цільовому признеченню. Я сплачувала податки з білої зарплати все своє життя, і знаю багато тих, хто зараз б’є себе у груди, кричить що він залишився заради того, щоб сплачувати податки, але сплачує податки з мінімалки, при зарплатні у 30-40 тисяч, а є і вищі. Тобто свої доходи приховуються, щоб не сплачувати вищі податки на потреби країни. Але кричить, що він сидить у країні, щоб піднімати економіку.
І ось такі, які розділяють постійно українців, спочатку це мова була, зараз чи виїхав ти, чи залишився і є найбільшими ворогами всередині країни, які замість того, щоб сплотитися, розхитують і сварять людей всередині своєї країни.
Ответ дляJave
Якраз жертву зараз ви і корчите з себе. А де жінки з дітьми повинні бути під час війни? Не в безпеці? В моєму місті голова адміністрації закликав усіх якомога швидше евакуюватись, робили зелений коридор, місто було окуповане. Ще скажіть, що жінки скоїли злочин, що виїхали з дітьми, коли місто бомбили
Ответ дляОля85
Ага) вам навіть не потрібно було катати таку простиню довгу. Я так і знала що ви так відповісте я не мушу звітувати і я платила податки раніше амхтось не платив..
Я скажу так, навіть ті хто зараз платить податки з мін ЗП маючи 30-40 тис більший внесок роблять ніж ви, зараз кожна копійка важлива і вони ці 30-40 тис тратять в Україні і дають можливість іншим заробити..тому тримайте при собі свої мрії, так як я хотіла би мати більше співвітчизників які не втікли з країни..як ви там сказали? Маю право мріяти..
Ответ дляОля85
І так ви не уявляєте як потерпає економіка України, через те що покинула така кілткість людей.. я згодна, кожен саи вирішує, але давайте правді дивитися в очі і називати речі своїми іменами..
Ответ дляJave
Жіночка, ви про мене зовсім нічого не знаєте, чим я займаюсь, чим я допомагаю, але строчите і строчите. Хочете мені доказати, якщо я щомісячно не сплачую 1300 грн ( з мінімалки ) у бюджет податки, але при цьому я допомагаю напряму хлопцям з придбанням необхідного, то я всеодно роблю менший внесок. У вас є злість, і вам хочеться її просто вилити на когось, не розібравшись, навіщо? Моі рідні зараз в ЗСУ, і не треба мені зараз розказувати, що вони отримують від держави, а що їм постійно придбають на зборах волонтери, скільки вже автомобілів, тепловізорів, амуніції закупили. Ви можете і далі сплачувати податки, розказувати які всі погані, хто виіхав, а я краще буду допомагати хлопцям напряму.
Charming person• 18 марта 2023
Все планируют возвращаться. Единицы только нет, но там люди и выехали целыми семьями и с мужьями под боком.
Ответ дляОля85
Мої рідні також в ЗСУ і що, ми всі донатимо і що.. Україна 500 млрд виділила на армію на цьому тижні, то скажіть но мені жіночко де б вона взяла 500 млрд гривень якби не платники податків.. ЩЕ РАЗ ПИШУ: ті хто залишився більший внесок роблять ніж ви, ті хто в гарячих точка служать більший внесок ніж в тилу
Майте розум признати це
Family Fashion• 18 марта 2023
Ответ дляCharming person
У меня есть знакомые с Мариуполя. Потеряли они все. Квартиры, машины. Выехали большой семьей. С начала хотели остаться в Германии. У всех с начала было - Европа, что-то новое увидели. Некоторые первый раз выехали и увидели страны. Прошёл год. Наелись законами Германии, бумажной волокитой, неустроенностью, общежитиями, да и сняли все розовые очки. Уже хотят все домой от молодежи до старшего поколения. Главное чтобы была дома работа говорят.
Не все могут адаптироваться и остаться в чужой стране.
Поэтому мы все разные.
Blacky_Mik• 18 марта 2023
Ответ дляИринаКа
Україна буде процвітаючою аграрною країною з професіональною армією. Не болійте
З населенням у 8 млн людей?