Байрактара• 17 марта 2023

Хочу змінити ручки в меблях

Ось прямо зараз їду. Треба осучаснити. Як вважаєте, які підійдуть. Думаю, металеві полукруглої форми, не прямі. Радьте
Чи може білі подивитися?
Взагалі планувала фарбувати меблі в інший колір, але крім білого, нічого в голову не приходить
ПотеряласЯ Я...• 17 марта 2023
А що буде замість дирок?
Під ручками може колір змінився. Я не чіпала...
ПотеряласЯ Я...• 17 марта 2023
Чи ви замість оцого чорного?
Свезло так свезло• 17 марта 2023
Белая мебель везде хороша. Можно лёгкий оттенок придать. Молочный, или любого цвета.
Ручки не нравятся те, что вы выбрали. Может, на месте найдете другие... К белым шкафам прямые под алюминий или черные, белые - лучше всего подойдут.
Пс. Дырочки лишние можете зашпаклевать перед покраской. Шпатлёвка в эпицентре продается для дерева
Огірок та Помідорчик• 17 марта 2023
Цим фасадам заміна ручок не допоможе
Або змінюйте / фарбуйте фасади + ручки, або не чіпайте нічого
Свезло так свезло• 17 марта 2023
Ручки примерно такие будут хороши. Но покрасить обязательно
Ход конём• 17 марта 2023
Какой перекрас?Фасады покоцаны, углы поломаны.Ручки новые их не спасут.
автор Байрактара • 17 марта 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Чи ви замість оцого чорного?
Так, замість чорної тої пластмаски. Між дерев´яними планками
Квітка Миру• 17 марта 2023
Сначала покрасить в белый или его оттенки - ясный серый, молочный.
Потом ручки как в посте 5 .
автор Байрактара • 17 марта 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Чомусь як релінги мені здаються більше для кухні
Свезло так свезло• 17 марта 2023
Ответ дляБайрактара
Вам виднее ) у кого к чему лежит душа. Я с мужем 7 лет занимаюсь мебелью,вижу так )
Квітка Миру• 17 марта 2023
Ответ дляБайрактара
Те что вы показали вообще нет.
Рятівник Малібу• 17 марта 2023
Ответ дляБайрактара
Меняйте весь шкаф
tori35• 17 марта 2023
Покрасить обязательно нужно ,мебель реально не современная и замена ручек погоды не сделает .
Amira-a• 17 марта 2023
Снять все накладки, зашкурить, зашпаклевать, покрасить. Выше вам хорошие варианты накидали
автор Байрактара • 17 марта 2023
Ответ дляtori35
Тоді почну з меншого. З заміни ручок.
Фарбувати то влітку.
Квітка Миру• 17 марта 2023
Ответ дляБайрактара
Нет.
Вот у меня в прихожей ручки
Вообще не для кухни
БолеИменее• 17 марта 2023
Ответ дляtori35
А может сделать даже хуже если выбрать варианты автора, хром и блестящее золото.
ПотеряласЯ Я...• 17 марта 2023
Ответ дляБайрактара
Я думаю ви даремно витратите гроші тільки
автор Байрактара • 17 марта 2023
Ответ дляБолеИменее
Золото точно ні. Хром дивилася. Чорні не будуть пасувати туди взагалі
БолеИменее• 17 марта 2023
Ответ дляБайрактара
Про хром забудьте точно.
Квітка Миру• 17 марта 2023
Ответ дляБайрактара
Если будет белого или молочного цвета то черные будут отлично.
Поэтому вам все и говорят. Сначала надо покрасить а потом выбирать ручки под то что получится.
Квітка Миру• 17 марта 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Так все наверное думают..
Copy-Paste• 17 марта 2023
Краше почати з фарбування. На ютубі купа роликів як то все зробити. процес довгий і геморний, але я таке наприклад люблю)) нещодавно кухню оновлювала, але я просто плівкою оклеювала фасади.

Замість ручок купіть шпаклівку, ґрунт, фарбу, валик і наждачку) або теж плівкою оклейте.

А потім будете підбирати ручки.

Колір фасадів залежить від того шо в інтер’єрі по кольоровій гамі.
Білий колір універсальний.
автор Байрактара • 17 марта 2023
Ответ дляCopy-Paste

А потім будете підбирати ручки.

Білий колір універсальний.
Так, білий універсальний. В мене такі старі меблі однакові на 2х поверхах , і дуже не подобаються. Але закатати просто білим, наче нудно. Сірий не підійде хоча подобається. Весь будинок в теплих бежевих тонах. Хочеться одного стилю притримуватися.

По ручкам. Все. Відбій. Оті платмаски такої малої довжини, що замінити немає на що. Всі ручки або довші, але вони не помістяться. Або кнопочні, чи як правильно

Тільки варіант все знімати, шпаклювати дірки та фарбувати.
Copy-Paste• 17 марта 2023
Ответ дляБайрактара

Так, все знімати, шпаклювати, і або фарбувати або плівка.

До теплих бежевих тонів білий колір меблів чудово підійде

Я на кухні робила бежево-кавового кольору стіни і білі фасади, і столешня під дерево. Виглядає норм))

Хочеться якихось візуальних змін і за відсутності можливості купити нові меблі можна іх оновити, буде приємніше і затишніше
автор Байрактара • 17 марта 2023
Ответ дляCopy-Paste

Саме так, купувати на 2 спальні нові гарнітури не бачу сенсу, якщо можна просто перефарбувати. Але хотілося хоча б якось почати оновлювати зараз. Тому і ідея з ручками прийшла в голову.
автор Байрактара • 17 марта 2023
Дівчата, а якщо так пофарбувати. І тільки фасади. І ручкм змінити на більш лаконічні як ви пропонували
Луноликая Вика• 17 марта 2023
Ответ дляБайрактара
Таке можна зробити. Вигляд сучасний
Квітка Миру• 17 марта 2023
Ответ дляБайрактара
Красиво
автор Байрактара • 17 марта 2023
Правда? Це все на ходу, з вами спілкуюся та роздивляюся варіанти. Дякую, дівчата. Бо на емоціях купиш шо попало