Добротная• 17 марта 2023

Безкоштовно харчування дітей воїнів ЗСУ. Київ

Доброго дня. Питання, згідно постанови 5892/5933 від 15.12.2022, дитина має право на безкоштовне харчування в школі. Місто Київ. Але школа вимагає довідку Додаток 6 до Порядку ( Ця довідка є підставою для надання особі статусу учасника бойвих дій) Хто стикався з цію довідкою? Як її можно отримати?
Миллениалка• 17 марта 2023
А в школі запитати, нє?

автор Добротная • 17 марта 2023
Ответ дляМиллениалка
А в школі запитати, нє?
І що вони ті довідки не дають і де їх беруть не знають
Пописанная парта• 17 марта 2023
Ответ дляДобротная
Мужу сказали когда война закончится дадут корочку о боевых действиях, сейчас только справку взял, а она до одного места
Конотопська відьма• 17 марта 2023
Так ,ваш чоловвік хай скине вам довідку що він дійсно знаходиться в частині,це робиться за день,нам також це пропонували,але син відмовився
автор Добротная • 17 марта 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Батько дитини сидить в бліндажі, там ці довідкі не роблять. На зв´язку буває рідко. Но, дякую за інформацію. Сама я не зроблю цю довідку. Думала може хтось знає, чим можно щось придумати, не можна))))))
ХаДиДиШь• 17 марта 2023
Киев, у нас только по УБД бесплатно.
Копию предоставила и сын ест бесплатно, без корочки убд не кормят бесплатно.
Конотопська відьма• 17 марта 2023
Ответ дляДобротная
В нього ж є інет, хай йому з частини скинуть,мій так робив

Ясамаякрасивая)• 17 марта 2023
Довідка про те, що чоловік є військовослужбовцем ЗСУ видається в військовій частині, де він служить.
Посвідчення УБД зараз не видають.
автор Добротная • 17 марта 2023
Всім дякую за відповіді
МеняАЖтрусит• 17 марта 2023
В нас лише з убд безкоштовно. Київ