ПриснитсяЖЕ• 17 марта 2023
Чи потрібно брати квиток на поїзд Київ-Кишинев для дитини до 1 року?
ПриснитсяЖЕ
• 17 марта 2023
Чи треба обовязково місце для дитини щоб не було проблем з кордоном
МУСЯкомарова• 17 марта 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А до чого тут кордон? Головне, щоб у залізниці питань не було. Прикордонники квитки не перевіряють.
А для кордону щоб були в порядку паспорти і свідоцтво про народження дитини.