Я тут Живу• вчера в 13:01

Нужна ли доверенность ребенку при въезде в Украину?

Или ее не смотрят и она нужна только на выезд из страны?
Тишком нишком• вчера в 13:02
Ну чому люди такі тупі?
От просто цікаво
всемВсёИмного• вчера в 13:02
От кого довенренность? сколько лет ребенку?
Тишком нишком• вчера в 13:03
Ответ длявсемВсёИмного
А яка різниця?
Чупокабра• вчера в 13:10
Муж с ребенком ездили вдвоем, то не спрашивали
Кукарикуууууу• вчера в 13:16
Ответ дляТишком нишком
Ну чому люди такі тупі?
От просто цікаво
Вам виднее
Тушьмушьнюшь• вчера в 13:32
ъ ?
Усміхайлик• вчера в 13:32
Без довіреності дитину не впускають, повертаєтесь до країни з якої їхали и отримуєте громадянство.
Усміхайлик• вчера в 13:33
Ответ дляЧупокабра
А так звісно могли запитати і не пустити дитину на Батьківщину.
Распутница• вчера в 13:33
При въезде в свою страну? В страну своего гражданства?
Нет, не нужно.
все по ГОСТу!• вчера в 13:40
Якщо дитина громадянин України, то на в´їзд ніякої довіреності не потрібно, вона ж типу додому повертається.
На виїзд також довіреність під час дії військового стану не потрібна, якщо дитина їде з одним з батьків.
Чупокабра• вчера в 13:41
Ответ дляУсміхайлик
Мы сделали, но никто не показывал, на границе не спрашивали
Тишком нишком• вчера в 13:44
Ответ дляЧупокабра
Ахахах
Це топ
Не просто тупі, а тупий і ще тупіший
Чупокабра• вчера в 13:47
Ответ дляТишком нишком
Ахахах
Це топ
Не просто тупі, а тупий і ще тупіший
Вы совсем больное😳
Белая котичка• вчера в 14:09
Ответ дляТишком нишком
Ну чому люди такі тупі?
От просто цікаво
Потому что информацию черпают на советчице
Нога на ногу• вчера в 14:17
Ответ длявсе по ГОСТу!
даже если бы не был гражданином Украины, доверенность не нужна
Нога на ногу• вчера в 14:17
Ответ дляУсміхайлик
надеюсь вы шутите
Цветов Мне срочно• вчера в 14:23
Довєрєнность? А хто кому й що довіряє?
Сегодня не целуюсь• вчера в 14:32
Документ називається ’Згода на виїзд з України...’.
Ця згода засвідчується у нотаріуса, якщо дитина їде в супроводі сторонньої особи.
Якщо дитина їде з одним з батьків, цей документ не потрібен, лише свідоцтво про народження (щоб довести, що супроводжуючий є батьком/матір´ю цієї дитини). Це положення, коли можна вивозити дитину без згоди іншого з батьків діє лише на час воєнного стану.

Тепер запитання: навіщо ’згода на ВИЇЗД’ для в´їзду?
Правильно, не потрібна.
Згоду дивляться лише при виїзді і лише українські прикордонники.
Тишком нишком• вчера в 15:01
Ответ дляНога на ногу
надеюсь вы шутите
Це сарказм
Тишком нишком• вчера в 15:02
Ответ дляЧупокабра
Вы совсем больное😳
Мені було не зручно питати, але раз ви почали: а ви? Ви серйозно ці свої коментарі пишете?
все по ГОСТу!• вчера в 15:21
Ответ дляНога на ногу
Якщо дитина є громадянином іншої держави, то можливо для виїзду з тієї держави дозвіл потрібен, сумніваюся, що ви знаєте закони всіх держав світу.
Чупокабра• вчера в 15:34
Ответ дляТишком нишком
Я ответила автору по теме потому что мои недавно ездили, вы там совсем уже или как?
Язикувата Хвеська• вчера в 15:58
Ответ дляЧупокабра
на въезд в Украину?? может вы имели ввиду на выезд из Украины?
Айболитная• вчера в 16:09
Недавно у знакомой был вопрос один в один.
Папа с ребенком едет из Румынии в Украину.
Никакие доверенности на въезд в Украину не нужны. Я лично звонила в Погранслужбу. И очень рекомендую напрямую задавать им вопросы. Там очень подробно и квалифицированно отвечают.
Тишком нишком• вчера в 16:59
Ответ дляЧупокабра
По якій тємі? То ви совсєм вже, ви на стільки ку ку, що незважаючи на всі відповіді до вас не доходить що доручення на вʼїзд в Україну не існує і воно не потрібно в принципі і треба бути просто тупим ідіотом щоб робити те що не існує і що не потрібно.
Усміхайлик• вчера в 17:49
Ответ длявсе по ГОСТу!
Тема про вїзд до України. До чого тут закони інших держав?
Нога на ногу• вчера в 21:53
Ответ длявсе по ГОСТу!
Причём здесь для выезда с той страны? Я говорю для въезда в Украину доверенность ненужна ни для гражданина Украины ни для нкгражданина Украины