АяВсёЗнаю• 17 марта 2023

У дитини шатався зуб, ми вирвали самі і залишився маленький корінь.

Знизу вже лізе новий зуб. Що робити в такому випадку? Що родити з тим корінням? Там кусочок
Советничаю тут• 17 марта 2023
Вести до стоматології, а що ви ще планували зробити?

База_птеродактилей• 17 марта 2023
Нічого. Новий зуб виштовхає.
автор АяВсёЗнаю • 17 марта 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Думала може новий його виштовхане
автор АяВсёЗнаю • 17 марта 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Нічого. Новий зуб виштовхає.
Ох, так надіюся на це. У вас таке було?
Советничаю тут• 17 марта 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Думала може новий його виштовхане
Може виштовхне, а може і запалення станеться. Ви стоматолог в можете оцінити стан об‘єктивно?
автор АяВсёЗнаю • 17 марта 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Ні, я не стоматолог. Спитала поради що в такому випадку може бути.
Творческий типаж• 17 марта 2023
Молочные зубы без корней!
Что Вы там видите? Это новый зуб?
Советничаю тут• 17 марта 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Жодна тьотя на Порадниці не бачить, що у вашої дитини в роті. І те, що у когось була схожа ситуація не гарантує, що у вашої дитини станеться так само. Не ризикуйте.
автор АяВсёЗнаю • 17 марта 2023
Ответ дляТворческий типаж
Молочные зубы без корней!
Что Вы там видите? Это новый зуб?
А, может действительно Новий зуб, мне кажется как будто кусочек сбоку

Творческий типаж• 17 марта 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Посмотрите тот, что Вы вырвали. Он целый?
База_птеродактилей• 17 марта 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ох, так надіюся на це. У вас таке було?
Зі всіма зубами, які самі випадали у двох дітей так було. Деякі звичайно видаляли в стоматолога.
КаваЗМолоком• 17 марта 2023
Ответ дляТворческий типаж
Молочные зубы без корней!
Что Вы там видите? Это новый зуб?
Вони мають і корені, і нерви. Але перед зміною корінь розсмоктується (резорбується).
Первоклашка Я• 17 марта 2023
Нащо ж ви його поламали :( їдьте до стоматолога...
Мозговая пилочка• 17 марта 2023
Нещодавно у меса була схожа ситуація. Випав зуб, п мені здалося, що там корінь лишився . Все б нічого, та ми за кордоном . Вже хотілося бігли їхати додому та я зрозуміла, що то частина нового зуба
Первоклашка Я• 17 марта 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Люди подивилися на молочний зуб, що випав, не побачили там кореня, і тепер думають, що він без коріння....
Роздратована шкіра• 17 марта 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Від чого там повинно виникнути запалення?
КаваЗМолоком• 17 марта 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Швидше за все) Якщо і лишився шматочок кореня, то постійний зуб його виштовхне. Слідууйте просто, щоб ясна не запалювались в тому місці.
автор АяВсёЗнаю • 17 марта 2023
Всім дякую) все добре , коріння немає) то новй зуб ❤️
Роздратована шкіра• 17 марта 2023
Ответ дляТворческий типаж
Молочные зубы без корней!
Что Вы там видите? Это новый зуб?
это что то новенькое, что молочные зубы без корней.

Роздратована шкіра• 17 марта 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
сделайте фото. я посмотрю.
Советничаю тут• 17 марта 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Стартпост звучить як «виривали зуб, вирвали частину». З наявного опису логічно зробити висновок, що ще частина залишилась там, звідки його виривали. Частина може бути гострою, частина може травмувати десна. Ось запалення.
бЭйбА• 17 марта 2023
Постійний зуб виталкає цей кусочок
Роздратована шкіра• 17 марта 2023
Ответ дляСоветничаю тут
навіть якщо залишається маленький корінець, то він не викликає запалення зазвичай.
АсобеннАя• 17 марта 2023
Нету там никакого корня, отстаньте от ребенка.
Почитайте почему выпадает молочный зуб..... потому что рассасывается корень
Советничаю тут• 17 марта 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Ключове слово «зазвичай». Але я не буду вступати з вами в дискусії. Вважаю, що краще переконатися, ніж покладатися на «зазвичай». Гарного вам дня.
sky-labs• 17 марта 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Давно вырвали?
Сделайте четкое фото
sky-labs• 17 марта 2023
Мы молочный недавно рвали за 500, т.к. не смогли его ниткой вырвать
автор АяВсёЗнаю • 17 марта 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
сделайте фото. я посмотрю.
Дякую, це дійсно новий зубчик ❤️ я просто подумала шо зуб повинен бути як в мультиках, з величезним корінням
Роздратована шкіра• 17 марта 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
буває. я впевнена, що то новий зуб.
sky-labs• 17 марта 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Никаких корней не остается у молочных