Снежнакомка• 17 марта 2023

Чим вивести токсини з організму

Чоловік працює маляром дихає постійно різною хімією, зараз щей буржуйка в гаражі. Що такого можно попити щоб якось очистити організм?
Куколка-мяуколка• 17 марта 2023
Иван-чай
Рубаю олівлє• 17 марта 2023
Рвота або діарея виводять. Якщо нема таких симптомів, то напевно в нього вже звичка.
В распіраторі хоча б працює?
автор Снежнакомка • 17 марта 2023
Ответ дляРубаю олівлє
В распіраторі хоча б працює?
Працює так, але він там знаходиться весь день
Непозбувна Бентега• 17 марта 2023
Молоко. Коли працювала слюсарем-електромонтажником і багато пайки було, до давали молоко за шкоду. Не двома це було…
Zara Zara• 17 марта 2023
Молоко коров´яче ,або кізяче
Рубаю олівлє• 17 марта 2023
Ответ дляСнежнакомка
Розумію, знаю як це. Сама хімік.
Мої батьки працювали ще з отрутою, обробляли пшеницю. Після 60 почалися проблеми. Алергія у мами, бронхіт у тата((
Йцфыяч• 17 марта 2023
Кориандр, с Айхерб
navariya• 17 марта 2023
Ответ дляЙцфыяч
Кориандр, с Айхерб
Українського немає?
Підтримувати будемо інших?
Риторичне питання)
navariya• 17 марта 2023
Ответ дляZara Zara
Молоко коров´яче ,або кізяче
Де б знайти його, справжнє....
Чавонадо• 17 марта 2023
Атоксіл, реосорбілакт його капати потрібно, але швидко знімає інтоксикацію
СтрашкоПетровна• 17 марта 2023
Энтеросгель, активированный уголь, кремниевая вода, чаи детокс разные, например ахмадовский детокс актив.
Техпаспорт на медузу• 17 марта 2023
печенью - она в нас придумана именно для этого, если немного интересоваться как устроено ваше же тело.
Никакого ’чего попить вывести токсины’ не существует, разве что для самоуспокоения. Нет гепабене, антрали и прочее печень здоровее не делают и ничего не выводят.
СтрашкоПетровна• 17 марта 2023
Это все серьезно, у маляров от этого часто потом проблемы с почками и сердцем. Детокс надо пить регулярно, периодически.
СтрашкоПетровна• 17 марта 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Но сама печень быстро зашлаковывается, для ее очистки можно попить курсом дешевый силибор 35
Не пириживай• 17 марта 2023
Ответ дляСнежнакомка
Автор, подивіться , може вам підійде.
Zara Zara• 17 марта 2023
Ответ дляnavariya
Де б знайти його, справжнє....
Може хто держе худобу дізнайтеся
Або купіть кізоньку одну маленьку та навчіться як доглядати в ютубі багато порад є
Намакушка• 17 марта 2023
За детокс в организме отвечает печень и желчный пузырь. Вот их нужно беречь и поддерживать.
navariya• 17 марта 2023
Ответ дляZara Zara
Може хто держе худобу дізнайтеся
Купити....
Пів біди. Годувати. Моя бабця має пару кіз. Годує гілками і сіном.
Вихід молока: 0.5 - 1 л в день.
В інеті читаю, що мало б бути до 4-6 л.
(але це таке)
Звожу з розуму• 17 марта 2023
Водку .
Солоденька цукОрка• 17 марта 2023
Глутаргин
Проработник• 17 марта 2023
Цеолит - хороший сорбент.
Йцфыяч• 17 марта 2023
Ответ дляnavariya
Українського немає?
Підтримувати будемо інших?
Риторичне питання)
Пошукайте. Як знайдете маякніть. Лецитин беру наш тільки на lecitin.ua