Угги в горошек• 17 марта 2023
Штори в спальні
У вас затемнюючі чи із напівпрозорими теж комфортно? При умові, що кімната не велика і вікон багато
Результат:
вже голосів:
26 (70.27%)
Обов´язково затемнюючі
5 (13.51%)
Будь-які
3 (8.11%)
Прозорі
3 (8.11%)
Результат
Янка-угомонись• 17 марта 2023
Blackout штори - що мені подобається що вони не пропускають світло, дорого але воно того варте
Угги в горошек
• 17 марта 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Мені ідея теж подобається , але вікон багато і вони візуально обтяжують кімнату
Замрійлива• 17 марта 2023
Мені підходять лише затемнюючі. Я не можу спати при світлі, навіть малесенька щілинна мене дратує і заважає спати
булоТАЙминуло• 17 марта 2023
У нас невелика кімната - прозора біла тюль + напівпрозорі штори. Але, на всякий випадок, повісили щє ролети (їх дуже рідко опускаємо).
Моя родина любить, коли в кімнатах багато природнього світла.
Поторописька• 17 марта 2023
В мене не затемнюючі, але кровать у глибині кімнати, подалі від вікон. І спимо головами на схід, тому сонце зранку в очі не сліпить. А західне сонце іноді заважає, коли усну вдень)