ЯспАкойнаЯ• 18 марта 2023
Сильна діарея у дитини
5 років. Ентеровірус і ацетон. Вчора капали в стаціонарі. Рвоти вже немає, є температура, дуже сильний понос. Що не вип’є, ліки, чай, колу. Відразу 5 разів в туалет. Даю смекту, ніфуроксазид і антибіотик. Що робити? Так має бути? Виходить, що краще не давати пити. Скільки днів цей понос може тривати?
ЯспАкойнаЯ
• 18 марта 2023
Ответ дляДавно без алко
Так має бути, трохи терпіння. Лишайтеся на стаціонарі.
Ми вдома, покапали і все
КохайтесьЧорнобровi• 18 марта 2023
Хай відкапують! Вимагаєте щоб поставили крапелтницю негайно, зараз, і не чекали критичного зневоднення! Кажу зі свого сумного досвіду
КохайтесьЧорнобровi• 18 марта 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ми вдома, покапали і все
Їдте назад! Треба капать. Температура+втрата рідини це небезпечно
Бабка-байкерша• 18 марта 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Вдома
Діагноз вам хто ставив? Лікування не призначили і виписали?
ЯспАкойнаЯ
• 18 марта 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Виписали. Ми все приймаємо. Лякає така сильна діарея
БершкомангоЗар• 18 марта 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ми вдома, покапали і все
Ви за кордоном? нащі б не відправили додому.
Фиона Шрековна• 18 марта 2023
Їдьте в стаціонар і хай капають. Я додатково випоювала дитину електролітом хумана. Але нам його призначав лікар.
ЯспАкойнаЯ
• 18 марта 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Ми теж п’ємо, виписали
Бабка-байкерша• 18 марта 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Я би не поїхала додому.
Давно без алко• 18 марта 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ми вдома, покапали і все
Треба було лишатися, моя особиста думка.
Пэрисхилтонша• 18 марта 2023
Можливо ще й на антибіотик така реакція? Ентерол 250, Смекта. У Вас хоча б номер телефону лікуючого лікаря є? У стаціонарі просили здати аналіз калу на ротавірус та кішкова (кишечная- зацідило мене на перекладі) інфекцію?
Малому ставили крапельниці дві доби в лікарні, підтвердився ротавірус і нас на 4 добу відпустили.
Давно без алко• 18 марта 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Вас не виписали, ви написали відмову від госпіталізації. Дарма.
Фиона Шрековна• 18 марта 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ми теж п’ємо, виписали
Я б поїхала в стаціонар + дуже важливо щоб дитина випивала норму рідини. А скільки днів вже діарея? Тест на ротавірус робили?
Безсовісна кума• 18 марта 2023
Основная проблема это обезвоживание.Если не получается отпаивать в достаточном количестве,то тогда капельницы.Лучше оставайтесь в больнице.
Давно без алко• 18 марта 2023
Автор, щось ви дуже накрутили. Дитина має отримувати дієтичне харчування, поїти обов´язково і багато. Ну і крапельниці виписуються курсом, шкода, що дитина сьогодні її не матиме.
КохайтесьЧорнобровi• 18 марта 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ми теж п’ємо, виписали
Ви не випоїте самостійно ніяк! Якщо температура, то рідина втрачається в рази більше. Це однозначно тільки стаціонар.
Просто моя страшна історія. Малому було 4. Я одразу поїзала в інфекційне. Йому поставили 1 крапелтницю і сказали випоювать. Температура не збивалась нічим. З нього лилось, як з крана. Пройшов день, ніч. Наступного дня він вже не міг піднятись, слизові бліді. Випоюйте, кажуть. Просто врятувало диво. Я бігала за лікарями коридором відділення в паніці і натрапила на лікаря з реанімації (відома людина, його багато людей в місті знали). Я його буквально за халат затігла до палати, він був в шоці, але коли побачив дитину, вилаяв лікуючого лікаря і негайно забрав малого до реанімації. Далі 7 днів капали без упину. Харчові звички повертали аж місяць.
Не тягніть. Їдьте у лікарню. Тут випробуванням не обійтись
Пэрисхилтонша• 18 марта 2023
Дрібно давати пити!!! Кожні 5-10 хв. Інакше буде зневоднення. Узвар, чай солодкий. Малий об’єм але дуже багато пити. Навіть вночі.
ЯспАкойнаЯ
• 18 марта 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я щойно розмовляла з лікарем. Каже, що якщо багато п’є, то це добре, понос може бути. Що якщо немає рвоти, поки не потрібно капати.
В стаціонарі ми були в поліклініці, там немає можливості залишатись, покапали і додому, зараз там вихідні.
Я питала, за скільки днів може минати понос, по суті ніхто не відповів, лякають лікарнею. Я адекватна, потібно буде - поїду
КохайтесьЧорнобровi• 18 марта 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Просто понос то фігня. Плнос+температура це показання для госпіталізації.
Лякають лікарнею - не того ви боїтесь