Ответ дляАриэлла
Как же они задолбали, только в магазин собралась выйти и тревогу включили.
Ну нет им этим тварям покоя, чтоб их эти тревоги, как и нас каждый день ’радовали’ сволоту такую, да так радовали, чтоб и днём и ночью бесперестанно, она там в рашке звучала.
Хочеться, щоб тривогу в них вмикали після прильоту
Щоб не знали, куди бігти, щоб обсирались на бігу.
Ответ дляZelenkа
Ніхто не розходиться!
Коти, рецепти де?
Шось кіт мій не в настрої: ніс теплий і сухий. Якась сонна і в´яла весь день.. До завтра почекаю,а там побачу...може,прийдеться з ветеринарної клініки вам фото слати((( ще й поруч зі мною через війну закрилась клініка і готель.☹️
А рецепти сама шукаю,хочу домашню ковбасу зробить. Може, у вас є перевірений?😊
Сестры Гримм• 18 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Шо вже таке?
Вчора нажералася на ніч, вранці продовжила. Відробляю теперю. Але зі шматокм свіжого багета