Форточка• 18 марта 2023

Тонке волосся, сильно заплуталось - як це все розгребсти

Волосся по допатки
Реально не можливо нормально розчісати
Іноді псіхую і хвіст роблю , частину волосся не дорозчесане
Це якась паніка… іноді взагалі біля коренів воно платається
5cmhybyna• 18 марта 2023
волосся цнотливе чи ні
Лиса Патрикевна• 18 марта 2023
Питательную маску и расческой типа тангл аккуратно от концов до корня прочесать. У меня раньше стабильно были колтуны, тоже тонкие и длинные. Сейчас бальзам пантин очень помог, в тубе, забыла про колтуны.
ДинамоКит• 18 марта 2023
Правильна щітка та догляд вирішить питання. Можу порадити щітку від Олівія Гарден
Не рахую, а вважаю• 18 марта 2023
Я обрізаю своє вище плечей, тоді менш путається. Використовую щітку tangle teezer і після шампуню наношу маску, змиваю і потім ще незмивний спрей для легкого розчісування. І починаю розчісувати вологе волосся.
Я_з_Франека• 18 марта 2023
Бальзам, кондиционер используете?
Цвіту і пахну• 18 марта 2023
Придбала пшикалку пантін гідркйшн сос, найкраще що я пробувала останнім часом. Або маска глісс кур зволожуюча 3 в 1, зелена.
Кривая спроса• 18 марта 2023
Двухфазный кондиционер не смываемый вам в помощь.
Цвіту і пахну• 18 марта 2023
Гідрейшн
Цвіту і пахну• 18 марта 2023
А що повідомлення вже не можна редагувати?
Кривая спроса• 18 марта 2023
Ответ дляДинамоКит
А можно фото?
Вообще не факт• 18 марта 2023
Користуйтесь спеціальними масляними сироватками, їх купа в любій Єві. В Avon є класна олійка з дозатором для цього. Міні-краплинка, розтерли по волоссю і розчесали без зусиль абсолютно.
ДинамоКит• 18 марта 2023
Ответ дляКривая спроса
А можно фото?
Ось
Меломанка Маланка• 18 марта 2023
Купите такую расческу и будете счастливы, мне такую посоветовали, теперь пользуюсь- не нарадуюсь).
Легко расчесывает даже сильно запутанные волосы.
Кривая спроса• 18 марта 2023
Ответ дляДинамоКит
Ось
дякую.