Не гавкаю- но охраняю• 18 марта 2023
Хтось пробував на смак мясо нутрії?
Як воно вам?
Пушкининиана• 18 марта 2023
Я пробовала мясо нутрии лет в 16. О том, что это было за мясо, узнала только после того, как поела. Если бы мне не сказали, что это мясо нутрии, я даже ничего не заподозрила бы. На вкус было мясо как мясо
Не гавкаю- но охраняю
• 18 марта 2023
Ответ дляішо
невже? до речі, телятина, це таке собі м´ясо
Я один раз пробувала мясо телятини. Домашнє. Мені взагалі не зайшло. Особливо варена в супах🤷♀️
Країна мрій• 18 марта 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Чоловік хоче Тримати живих. 😁 а я не рада їм. Бо боюсь. І хочу купити вже розібрану тушку. Спробувати. Бо якщо воно гімно, то нащо вони мені потрібні)
Ага, ну повторю)
Треба пробувати нове, бо раптом воно смачно, а ви не в курсі))
Вам тут треба самій скласти думку)
Не гавкаю- но охраняю
• 18 марта 2023
Ответ дляКраїна мрій
Ага, ну повторю)
Вам тут треба самій скласти думку)
Та напевно все ж спробую. Бо більше відгуків позитивних) дякую що відгукнулися)
Не гавкаю- но охраняю
• 18 марта 2023
Ответ дляПосудомойка
берем регулярно у людей и сырую и варено-копченую, очень вкусно, нежно)
А скільки коштує кг?
Бо я знаю скільки коштує молода, жива.
Посудомойка• 18 марта 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
А скільки коштує кг?
Бо я знаю скільки коштує молода, жива.
мы берем по 150кг
Мона Лиза• 18 марта 2023
Ответ дляПросто звязда
То може справа в приготуванні, бо м´ясо нутрії не має специфічного яскраво вираженого присмаку. І дуже смачне
Воно відрізняється від курки, яловичини і свинини. От кролик мені теж не подобається, не їм. І куріпок.
Не гавкаю- но охраняю
• 18 марта 2023
Ответ дляЮсия
Вкусное, мне семечками пахнет) диетическое. Кошка моя любила мясо нутрии, аж трусилась за ним)
Мої трусяться над будь-яким мясом😁😁 дякую за відгук)
Блондинка в Законе• 18 марта 2023
Мое самое любимое мясо, очень нежное, вкусное...
Сейчас заграницей, тут увы нет возможности купить это мясо.
Мясо это кстати считается диетическим и очень проезным.
Сито для думок• 18 марта 2023
Более темный и волокнистый кролик, особого привкуса не помню никакого.
PORKA• 18 марта 2023
Ответ дляКраїна мрій
Моя бабуся казала, що нутрія ніколи брудного буряка їсти не буде.
Вона тримала нутрій. Але з дитинства смак не пам´ятаю.
Питання до їх чистоти не маю) лише гидко згадувати смак
Не гавкаю- но охраняю
• 26 марта 2023
Ответ дляЩось не спиться
Я ела пирог с нутрией,не сказали что это и на вкус мясо как мясо.
Дякую за відповідь . Тушку я не купила, але чоловік купив вже живих, щоб тримати вдома😁