Не гавкаю- но охраняю• 18 марта 2023

Хтось пробував на смак мясо нутрії?

Як воно вам?
Пушкининиана• 18 марта 2023
Я пробовала мясо нутрии лет в 16. О том, что это было за мясо, узнала только после того, как поела. Если бы мне не сказали, что это мясо нутрии, я даже ничего не заподозрила бы. На вкус было мясо как мясо
Эйфик Х• 18 марта 2023
Очень вкусное! Очень нежное! До сих пор вкус помню!
Целый чугунок стушили!👍
автор Не гавкаю- но охраняю • 18 марта 2023
Ответ дляішо
невже? до речі, телятина, це таке собі м´ясо
Я один раз пробувала мясо телятини. Домашнє. Мені взагалі не зайшло. Особливо варена в супах🤷‍♀️
Країна мрій• 18 марта 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Чоловік хоче Тримати живих. 😁 а я не рада їм. Бо боюсь. І хочу купити вже розібрану тушку. Спробувати. Бо якщо воно гімно, то нащо вони мені потрібні)
Ага, ну повторю)
Треба пробувати нове, бо раптом воно смачно, а ви не в курсі))

Вам тут треба самій скласти думку)
пьЯНА• 18 марта 2023
Я обожаю
Ответ дляКраїна мрій
Ага, ну повторю)

Вам тут треба самій скласти думку)
Та напевно все ж спробую. Бо більше відгуків позитивних) дякую що відгукнулися)
Дякую_аж_підскакую• 18 марта 2023
https://youtube.com/shorts/TP9EI4F9rvk?feature=sha...
Нутрия пливе? 😁
ішо• 18 марта 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
смачного!
ЕжеМышь• 18 марта 2023
Очень вкусное и нежное
Ответ дляПосудомойка
берем регулярно у людей и сырую и варено-копченую, очень вкусно, нежно)
А скільки коштує кг?
Бо я знаю скільки коштує молода, жива.
Юсия• 18 марта 2023
Вкусное, мне семечками пахнет) диетическое. Кошка моя любила мясо нутрии, аж трусилась за ним)
Посудомойка• 18 марта 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
А скільки коштує кг?
Бо я знаю скільки коштує молода, жива.
мы берем по 150кг
Мона Лиза• 18 марта 2023
Ответ дляПросто звязда
То може справа в приготуванні, бо м´ясо нутрії не має специфічного яскраво вираженого присмаку. І дуже смачне
Воно відрізняється від курки, яловичини і свинини. От кролик мені теж не подобається, не їм. І куріпок.
Ответ дляЮсия
Мої трусяться над будь-яким мясом😁😁 дякую за відгук)
Всім дякую за свою думку стосовно м´яса😌
Блондинка в Законе• 18 марта 2023
Мое самое любимое мясо, очень нежное, вкусное...
Сейчас заграницей, тут увы нет возможности купить это мясо.
Мясо это кстати считается диетическим и очень проезным.
Сито для думок• 18 марта 2023
Более темный и волокнистый кролик, особого привкуса не помню никакого.
Д.Леся• 18 марта 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Жесткое, как дичь
Мабуть підстаркувата була
lusavika• 18 марта 2023
Тримали нутрій декілька років, м´ясо ніжне, смачне, ніякого запаху. Смачні і перші страви, а шашлик- чудовий. Нутрія дуже чиста тваринка, брудні овочі їсти не буде.
Д.Леся• 18 марта 2023
Готую дуже часто.
Діти їдять із задоволенням.
М´ясо вважається дієтичним, як і кріль.
Єдине що кролі часто хворіють і їм дають АБ, що може позначитися на якості і втрачає сенс дієтичності. Якщо кріль не вирощений власноруч.
Нутрія - чиста тваринка, яка не хворіє.
lusavika• 18 марта 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Жесткое, как дичь
Зовсім навпаки, ніжне, як куряче
PORKA• 18 марта 2023
Ответ дляКраїна мрій
Моя бабуся казала, що нутрія ніколи брудного буряка їсти не буде.

Вона тримала нутрій. Але з дитинства смак не пам´ятаю.
Питання до їх чистоти не маю) лише гидко згадувати смак
Щось не спиться• 26 марта 2023
Я ела пирог с нутрией,не сказали что это и на вкус мясо как мясо.
автор Не гавкаю- но охраняю • 26 марта 2023
Ответ дляЩось не спиться
Дякую за відповідь . Тушку я не купила, але чоловік купив вже живих, щоб тримати вдома😁