Ума Палата• 19 марта 2023
Тейпи. Чи такі вони чудодійні?
Маю зморшки на міжбрів´ї. Хочу виглядати краще, тому думала ботулінотерапію підключити. А тут натрапила на інформацію про тейпи. Типу вони допомагають вирішити проблеми зморшок дуже ефективно. Хто користувався, як довго чекали на результат? Чи тривалий він?
Снегурочко• 19 марта 2023
У нас в залі, як не дивно, обліплені тими тейпами були саме молоді дівчатка по 20+ з ніг до голови)
Ума Палата
• 19 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Это тейпы
Уже 2 рулон
Ну та що то тейпи я знаю. Навіщо мені це фото? Як по ньому зрозуміти, що результат використання фігня? Чи що ви мали на увазі?
SectetlyYours• 19 марта 2023
Ответ дляУма Палата
Показал что пишу не с потолка а что знаю о чем говорю!
Эти тейпы впаривают на ютубе
Татьяна-bfd8• 19 марта 2023
Как говорят люди : тейп эффективен это того момента пока ты его не снял) фигня это
Рожева юбка• 19 марта 2023
Звісно що ні. Працюють поки на обличчі. Ефект зникає майже миттєво. Йдіть на Ботокс і не вагайтеся
Снегурочко• 19 марта 2023
Ответ дляУма Палата
Приблизно такий ефект матимете, як у кота
Ума Палата
• 19 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Это тейпы
Уже 2 рулон
А ви якщо знаєте що все те фігня, то навіщо користуєтеся тейпами?
SectetlyYours• 19 марта 2023
Ответ дляУма Палата
Не пользуюсь
Лежат
Инста_Богиня• 19 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Фиг там
Фигня
Да сколько вам лет, что вы этим всем пользуетесь? 45?
Кто крайний?• 19 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Для Вас
Если не верите
Фото с мед. Книги моей
Если не верите
Фото с мед. Книги моей
Мій батько займався тейпами. То я вам скажу що кольори то фігня .
Найкраше тримає бежевий.
Траумель у вас фігня а мій чоловік футболіст який знає що траумель то не фігня і тейпи не фігня в спорті.
Реабілітолог наш пройшов курс в Америці по тейпуванню- то колір немає значення. Значення має те як його наклеїти-який м´яз підтягнути, який розслабити.
З тейпуванням особисто знайома 6 років- тейпи у деяких викликають сильну алергічну реакцію . Користь від них є поки носиш.
Найкраше тримає бежевий.
SectetlyYours• 19 марта 2023
Ответ дляКто крайний?
Найкраше тримає бежевий.
Автор и пишет
Цвет фигня
SectetlyYours• 19 марта 2023
Ответ дляИнста_Богиня
ЖивунаБагамах• 19 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Для Вас
Если не верите
Фото с мед. Книги моей
Если не верите
Фото с мед. Книги моей
можно о траумеле сделать фото?
Бешене сарі• 19 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Для Вас
Если не верите
Фото с мед. Книги моей
Если не верите
Фото с мед. Книги моей
Что там дальше про Траумель?