Метровий сантиметр• 19 марта 2023

Жінки, яким за 45+, ви спите з своїми чоловіками?

Познайомилась з чоловіком … чужим. Виглядає добре на свій вік, переселенець, залишив великий будинок , бізнес, сім’я. Здавалось, все супер. Живе без сексу , їй це непотрібно … Як це взагалі ??? Тепер я розумію, чому залишають сім’ї і шукають когось іншого
Мальдивирую• 19 марта 2023
Спим во всех смыслах.
ПанВиктория• 19 марта 2023
Ага, це тільки з його історій ви це знаєте?
Рассказница• 19 марта 2023
Вы не думали , что мужик обычный баснеплет . Они любители рассказывать сказки про больных жен и что с ними никто не спит .
Царевна в уггах• 19 марта 2023
Врёт ваш знакомый чтобы вас в постель затащить
автор Метровий сантиметр • 19 марта 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Нема такого. Я подобаюсь , але він ні собі, ні мені не хоче зашкодити
Царевна в уггах• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Боже вам сколько лет? Взрослейте.
Ответ дляЦаревна в уггах
Боже вам сколько лет? Взрослейте.
Мені 40
ішо• 19 марта 2023
Ответ дляПанВиктория
таких історій дуже багато
Чумачечая Весна• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Ага, ага) У некоторых ’вместе неспящих очень давно’ даже дети потом рождаются))
Аноним Советчик• 19 марта 2023
Нам по 45, спим вместе и довольно активно )
Наивная Хо• 19 марта 2023
І живе з дружиною заради дітей ?
Царевна в уггах• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Мені 40
Он уже вас обработал конкретно. Послушайте меня. У вас опыта видимо очень мало.
Зубачистка• 19 марта 2023
Ой, вони всі таке розповідають, а потім ще й ’ой, в нас дитинка буде’ від спання в різних кімнатах
Герцогиня• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Ага, ага. Жена его будет удивлена, что она оказывается, живёт без секса. Может она еше инвалид? У таких обычно еще жены инвалиды, которые без них не смогут в жизни никак. Давно бы ушел, но пропадет без него. И собачку жалко, Жужу...
Ответ дляНаивная Хо
І живе з дружиною заради дітей ?
Діти дорослі
Засомневаю• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Мені 40
В таком возрасте надо быть умнее
Ответ дляЧумачечая Весна
В 48 років? Я так розумію у неї вже клімакс там на повну
Герцогиня• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Діти дорослі
А ещё вчера он накормил голодного котенка и спас рыбок, а то бы утонули
Засомневаю• 19 марта 2023
Мне 46, мужу 45. Секс 3-4 раза в неделю. На отдыхе каждый день.
Но вам чтоб узнать врёт он или нет надо спросить его жену.
Герцогиня• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Вы извиняюсь не в себе? Какой климакс?
Василина Семеніч• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Вам секс потрібен? То спіть з ним. Вам не вісімнадцять, що б тягти кота за крашанки.
Герцогиня• 19 марта 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Та вона ж тоже наверное того, замужем.
Чумачечая Весна• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Автор, вам 20 наверное, а не 40
Василина Семеніч• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Мені 48, як годинник місячне, жодних ознак клімаксу. Знімайте вже локшину з вух і беріть справу в свої руки. До речі,він вас ще може здивувати, бо цілком вірогідно, що там нестояк.
Колупалочка• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Клімакс може бути і раніше,як в кого.
Кофе в лобби• 19 марта 2023
Ну то хай ваш знайомий розлучається. Діти вже, думаю, виросли.
І...понеслась п..да по кочкам.
Запамʼятайте: кожен живе як хоче і розплачується за це сам!!!
Все інше - казочки, щоб переспати без зобовʼязань. А ви лапшу з вух познімайте
Свідок Перемоги• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Самій не гидко...? Розвісили вуха, наготовили ... , і дружину обсираєте... А не в ній справа, не в ній. Якщо приперло, то робіть тихо, а не виправдовування собі придумуйте, бо для вас їх не має.
ішо• 19 марта 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
це дуже індивідуально. є зайома, в неї цикл був в ще після 60-и.
ну а так, нічого нового в коментах я не почув, збіговисько лікарів і психологів
Засомневаю• 19 марта 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
И что? Даже если климакс что мало вероятно, те у большинства он в 50-55. Но с чего вы взяли что во время климакса нет секса?

И если с женой ’все плохо’ то чего ж он не разводится дети ж уже выросли?
Добро с Кулаками• 19 марта 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Во-во, и жену не любит, и отношения только ради детей, и все плохо, а потом бац - и в 45 опять папаша