Вероятненько• 19 марта 2023
Давайте ділитися позитивом. Що вас сьогодні порадувало?
Можна з фото, можна без. Просто такий взаємообмін хорошими емоціями, для примноження позитивної енергії! ❤️
Усім гарного, мирного дня!🌷
АБВГДейка• 19 марта 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Гарна сумочка, думаю, що, дійсно, вона вас буде радувати.
Спасибо
Творческий типаж• 19 марта 2023
Я сегодня выспалась, на почте меня ждет новый телефон, сейчас пойду за ним
Вероятненько
• 19 марта 2023
Ответ дляШалена невинність
Чоловік вийшов на зв´язок. Слава Богу!
Хай Бог береже🙏
Я нє Матрьошка!• 19 марта 2023
Ответ дляТворческий типаж
Ой я запятую не увидела,подумала что на почте выспались
Сундучок с каникулами• 19 марта 2023
То что позвонил мужчина в которого я жутко влюблена до умопомрачения в 4 час утра, сказал уже не мог ждать хотел сказать, что с девушкой расстался и любит меня. Я даже не надеялась. Страдала в подушку по ночам
ОдинРазНадетое• 19 марта 2023
Ответ дляВероятненько
А я не вмію робити смачні сирники. Їсти люблю, а готувати не вмію))
Головне: домашній творог, а потім вже правильні пропорції
Кучерявочка• 19 марта 2023
Ответ дляБорода
Смотрю фильм про зомби
Який?
По темі, мене порадувала олів‘єшка, прям смачно було.
Помеха справа• 19 марта 2023
Тишина. Не бомбят. В доме прибрано,стирка стирается,я накупана,намазана косметикой, напшикана духами,пью чай с вкусняшками и шарюсь в инете. Совсем неплохо)
Крошечка-хаврошечка• 19 марта 2023
Вот чтоб прям ’порадовало’, то ничего. Пасмурно, ветере, надо ехать на дачу, а муж застрял на гараже, у старшей проблемы с жильем в другой стране... А глобально - живы, целы, дом, еда, бытовые планы - и слава Богу!
Вероятненько
• 19 марта 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Сижу в салоні, змінюю колір з депресивного чорного на світліший. Сонце сяє, ми живі здорові це найголовніше.
Тюльпанчики мої посходили. Минулого року думала що пропали всв бо чомксь нн зійшли і не цвіли. А на цей рік почходиои
Коли їх треба садити?
У мене є минулорічні 2-3 цибулинки. І одна цьогорічна, від свекра
Вероятненько
• 19 марта 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Готую сніданок а моя зірочка чекає
Яка бусинка)
У мене також є хлопчина малий, але нечемний дуже. Троянди молоденькі висмикує з корінням(
Вероятненько
• 19 марта 2023
Ответ дляШвабристка
Пачка творога 350 гр, 1 яйцо, сахар по вкусу, пару столовых ложек муки с горкой, ваниль, разрыхлитель. Творог с яйцом измельчила блендером, потом добавила все остальное. Из массы сформировал шарики, приплюснула их. Можно ещё обвалять в муке, но я так не делаю. Жарю на небольшом огне, не много масла. Это не трудно.
Дякую, спробую) ❤️
Вероятненько
• 19 марта 2023
Ответ дляАБВГДейка
Кофе пью вкусный, с конфетками. Еще сумочку заказала)) Девочки, хорошего дня всем
Классна сумочка)
А я корса замовила раніше)
На кожен день люблю такого плану
А що за цукерки у цукерниці?
А я корса замовила раніше)
На кожен день люблю такого плану
А що за цукерки у цукерниці?
Вероятненько
• 19 марта 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Сонце, небо, кава, спів півнів, цвітіння підсніжників ☀️
Підсніжники і білочка)))
Живу серед природи, де ці білки всюди, але зняти зблизька ніколи не виходить))
Вероятненько
• 19 марта 2023
Ответ дляСундучок с каникулами
Вітаю ❤️
Вероятненько
• 19 марта 2023
Ответ дляПомеха справа
Такий день - моя моія)
Пошліть мені промінчики цього
У мене завжди перекос. Не можу свій великий будинок 200кв прибрати так щоб всюди було прибрано. Домашні не цінують і розкидають.
А так хочеться цього відчуття.
Щоб всюди прибрано, і я не замахана, не валюся з ніг, а відпочивша і наполірована косметикою і процедурками
Пошліть мені промінчики цього
А так хочеться цього відчуття.
18 мнеУЖЕ• 19 марта 2023
Ответ дляШалена невинність
Чоловік вийшов на зв´язок. Слава Богу!
Нехай ваш ранок завжди буде розділений з чоловіком!
АБВГДейка• 19 марта 2023
Ответ дляВероятненько
Классна сумочка)
А я корса замовила раніше)
На кожен день люблю такого плану
А що за цукерки у цукерниці?
А я корса замовила раніше)
На кожен день люблю такого плану
А що за цукерки у цукерниці?
Моцарт. С 8 Марта доедаю
Шалена невинність• 19 марта 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Дуже Вам вдячна!
АБВГДейка• 19 марта 2023
Ответ дляВероятненько
Классна сумочка)
А я корса замовила раніше)
На кожен день люблю такого плану
А що за цукерки у цукерниці?
А я корса замовила раніше)
На кожен день люблю такого плану
А що за цукерки у цукерниці?
Симпатичная очень сумочка))У меня Корс такой, не новая моделька, но поношу еще.
18 мнеУЖЕ• 19 марта 2023
Ответ дляШалена невинність
Дуже Вам вдячна!
Це ми вдячні вашому Чоловікові!
Помеха справа• 19 марта 2023
Ответ дляВероятненько
Такий день - моя моія)
Пошліть мені промінчики цього
А так хочеться цього відчуття.
Пошліть мені промінчики цього
А так хочеться цього відчуття.
Наймите уборщицу.А сами - сидите в красивой одежде с маникюром и масочками))200кв.м.убирать - то капец как много.
База_птеродактилей• 19 марта 2023
Ответ дляВероятненько
Коли їх треба садити?
Восени. Але можете й зараз.