Ірина-51f2• 19 марта 2023

Побачила сьогодні таку статистику, цікава ваша думка

Дізналась що чоловіки можуть виїзжати за кордон по системі Шлях, як волонтери.. Подивилась статистику і більше всього чоловіків не повернулось як раз таки з західних областей, що думаєте з цього приводу?
rybka21• 19 марта 2023
Ответ дляSielo
Не можно, от і спалилися. Українською не можна.
І ще вона ’збентежена’
Гугел перекладач у всій красі
vetlanochka• 19 марта 2023
Ответ дляІрина-51f2
У вас немає телеграму? Відкрийте цей канал і прочитайте
Той телеграм це офіційні дані?
автор Ірина-51f2 • 19 марта 2023
Ответ дляSielo
Ну раз така свідома людина, то можна було уточнити як правильно українською.
Ірина Фаріон то не я, в цьому випадку мені приходить на думку саме це слово )
автор Ірина-51f2 • 19 марта 2023
Ответ дляSielo
Ну раз така? Це не суржиком
brandomania• 19 марта 2023
Ответ дляІрина-51f2
До чого методичка? Ви статистику бачили? Бачили ! Не я її зробила і не я тікала за кордон за грощі
А те що публікують офіційну статистику по системі шлях ви називаєте методичкою? Ви не сприймаєте реальність об‘єктивно?
ну давайте закриємо програму шлях. окей, хто буде возити волонтерку, купляти старлінки, привозити машини для фронту?
rybka21• 19 марта 2023
Ответ дляКонкордія
Давайте не будете тикати і читайте ви що там написано. Бажано вдумливо )
Тріль нервує
vetlanochka• 19 марта 2023
Ответ дляІрина-51f2
Я зрозуміла що наші люди як хавали так і хавають що їм кажуть, а інше то іпсо. Закриваю тему
Чому я маю хавати вашу тему та інфо?
В телеге я можу вам любу статистику написати.
Ще на паркані.
Конкордія• 19 марта 2023
Ответ дляrybka21
Тріль нервує
Та це і не тріль толком, навіть три сторінки не протримався і ніякої інтриги
автор Ірина-51f2 • 19 марта 2023
Ответ дляКонкордія
Як сенс з вами вести діалог, якщо ви непробивну особа яка не сприймає об’єктивної критики і не може вести діскусію, а все що ви не розумієте то іпсо і брехня
автор Ірина-51f2 • 19 марта 2023
Ответ дляКонкордія
З розумними людьми які вміють вести дискусію і поспілкуватись цікаво, а тим одна боти які тільки і пишуть про бан або що то не правда, і як не можуть сприймати думку протилежну своїй. Почитайте 1984, тут так само, якщо ти не згоден з думкою, то вона не правильна .. так і у нас