Дізналась що чоловіки можуть виїзжати за кордон по системі Шлях, як волонтери.. Подивилась статистику і більше всього чоловіків не повернулось як раз таки з західних областей, що думаєте з цього приводу?
Ответ дляТанюша
Що ви хочете знати? Чи є ухилянти? Є.
Чи тікають вони незаконно закордон . Тікають.
Чи залежить це від регіону. Ні, не залежить.
Так мені цікаво що це ж робиться через шлях, цілком законо.. але для тих хто платить(
Ответ дляКонкордія
Таки треба було зразу вас в бан) а то все те саме. І якщо він навіть теоретично і виїхав, то ми що тут на засіданні суду? І яка власне особисто вам справа? Гарна спроба, але на жаль класична по методичці, ці переходи на особистості і образа рідних опонента. Шановна, більше року війна, а ви ще ті самі методи топорні використовуєте. Трясіть своїх кураторів, вимагайте свіжіше щось, бо скоро вже наша перемога, а ви ще думаєте, що самі розумні там)
Дуже сумно що у нас люди не можуть тверезо дивитись на ситуацію і коли людей випускають за грощі, а інші помирають на війні, ви пишите щось про перемогу і про іпсо )Ви виправдовуєте людей які поїхали за гроші, а їх жінкам такі теми не підходять і воно хочуть блокувати тому що про це дізнаються?
Ответ дляІрина-51f2
Так в житті багато несправедливості.
Хтось багатий хтось бідний, хтось здоровий хтось хворіє, хтось чесний хтось злодій.
1) чи ти справді не мелеш
2) якщо критикуєш чи пропонуєш
3) чи не загралася з маніпуляціями
4) іпсо
5) не на часі
6) наш виїхав, а вам яка різниця
Критерія як дізнатись зомбовану людина яка не сприймає реальність
2) якщо критикуєш чи пропонуєш
3) чи не загралася з маніпуляціями
4) іпсо
5) не на часі
6) наш виїхав, а вам яка різниця
Ответ дляІрина-51f2
Не вийде в вас нічого
Ваші методички застарілі
Ответ дляrybka21
Не вийде в вас нічого
Ваші методички застарілі
До чого методичка? Ви статистику бачили? Бачили ! Не я її зробила і не я тікала за кордон за грощі
А те що публікують офіційну статистику по системі шлях ви називаєте методичкою? Ви не сприймаєте реальність об‘єктивно?
Ответ дляІрина-51f2
Ок, давайте конструктивно. Як я і ви можете на це вплинути ? Що саме пропонуєте крім розхитування і так нестійкої психіки людей? І саме головне питання-навіщо взагалі впливати, для чого мені це? Для чого вам це ?
І ще, ви щось маєте проти того, що скоро наша (українська) перемога, питання часу лише?))
Я зрозуміла що наші люди як хавали так і хавають що їм кажуть, а інше то іпсо. Закриваю тему
Ответ дляІрина-51f2
Що ви хочете донести? Що ухилянти є як явище?
Чи те що ухилянти нерівномірно розподілені по країні?
LIANA171185• 19 марта 2023
Ну автор,а чего вы хотели?Есть деньги и возможности-вот и бегут,своя шкурка дороже.
У мужа на работе всё начальство с менеджерами свалило из Ха в безопасное место.И приезжать начали вот только осенью,до этого жим-жим было-прилетает.Зато водители под обстрелами развозили продукцию,им деваться некуда.
Ответ дляІрина-51f2
Не переживайте за всі ваші старання розсварити людей забанять скоро.
Ответ дляІрина-51f2
Ви зробили тему для нагнітання за класичною схемою.
І ваші колеги тут сьогодні відпрацьовують за тими ж інструкціями.
Ответ дляrybka21
Ви адмін?
Раніше можно було самім тему закривати, я довго не заходила, аккаунт заблокували без активності і продажів. Зараз зареєструвалась, а так не можно вже(
Ответ дляSielo
В автора свіжа реєстрація, відпрацьовує 30 срібних.
Тіште себе далі )) Іпсо іпсо
все з чим я не погоджуюсь це іпсо
Ответ дляКонкордія
Та шо ви таке кажете, тут вже банять тих хто довго без продажів? Це щось нове ))
То почитай
Ответ дляSielo
Не можно, от і спалилися. Українською не можна.
А то у нас не спілкуються суржиком
Одні україномовні
brandomania• 19 марта 2023
я лично знаю несколько таких человек, что ездят по этой программе. все вернулись. и они как раз с ЗУ