Птица секретарь• 19 марта 2023
Не можу знайти себе в професії
Хочу працювати дистанційно з дому
Англійську вчу, тепер думаю, на які курси піти і ким працювати, щоб вистачало B1
Саппорт? Тестерів вже і так багато, дизайнерів теж
Яка спеціальність на вашу думку затребувана і легко ввійти?
Бойова• 19 марта 2023
Брокер. Менеджер ЗЕД.
Мої всі знайомі з такими спеціальностями вдома давно працюють
Поддакиваю иногДА• 19 марта 2023
Байер, там и английский и маркетинг и смм и менеджмент пригодится))
Бутерброд и я• 19 марта 2023
Хороший вопрос. Например, вышеперечисленные варианты мне явно не подхрдят. Не то мышление что ли. И как по мне менеджером вед надо иметь навыки в подобной сфере, а не так сходу..
ПуГоФФка• 19 марта 2023
Здається, що вам не важливо ким, аби дистанційно. Тому і складно визначитись з професією, бо фокус не на тому
Може ще третю?• 19 марта 2023
Ответ дляБойова
Брокер. Менеджер ЗЕД.
Брокер ? Можно по подробнее
Бойова• 19 марта 2023
Ответ дляБутерброд и я
Можна і сходу. Я так і почала. Буда звичайним продажником, а потім вірішила рости далі. Інкотермс і інші вивчала сама. Брокери допомагали в нюансах оформлення інвойсів.
Бойова• 19 марта 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Брокер ? Можно по подробнее
Про що саме докладніше? Хто такий брокер і чим займається?
Бутерброд и я• 19 марта 2023
Ответ дляБойова
Ну вот. О чем и пишу. У вас опыт в подобной сфере есть. Навыки коммуникации с людьми и т.д. Не с нуля это.
Птица секретарь
• 19 марта 2023
Ответ дляПуГоФФка
Вам здається
Бойова• 19 марта 2023
Ответ дляБутерброд и я
А автор вхідних даних дала небагато) От я з досвіду в відповіла. Може вона і в Якабу на директора по онлайн розвитку зможе піти. Там вакансія якраз активна.
ПуГоФФка• 19 марта 2023
Ответ дляПтица секретарь
Вам здається
Тестувальник і дизайнер, згадані вами, це сильно різні професії. Ви їх розглядали не тому, що вони вам подобаються, не за покликом, а аби вдома працювати
Сфокусуйте на своїх сильних якостях, освіті, досвіді. Так буде легше обрати. Зараз багато професій дозволяють працювати онлайн
Може ще третю?• 19 марта 2023
Ответ дляБойова
Ну да
Бойова• 19 марта 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Ну да
В двох словах - займається замитненням і розмитненням вантажів на митниці. У мене їх три. Вартість у найдешевшого по замитнення 1 декларації з одним кодом уктзед - 1800 грн. При цього роботи хвилин на 15.
ПолБатона• 19 марта 2023
Ответ дляБойова
Де навчатись на брокера?
Бойова• 19 марта 2023
Ответ дляПолБатона
Де навчатись на брокера?
Я не брокер, тому не в курсі. Гугліть.