Сусановна• 19 марта 2023
Пропали гроші, треба виговоритися
Дівчата, ситуація на голову не натягнеш. Я вже просто себе ізвела, мучаюсь, ночами не сплю.
Були в мене батьки, 3 місяці, вони ВПО, нема квартири, розбили. Виїхали з 1 сумкою і доками,з собою забрали тільки цінне. Була певна сумма грошей, невелика, в доларах. Збирають, бо хочуть хоч щось купити з житла колись, але ще збирати і збирати. Мама працює віддалено, батько інвалід. Але вони сучасні, розумні, адекватні, в нас дуже гарні стосунки.
Живуть періодично в нас та в сестри в іншому місті.
Я з чоловіком в шлюбі 18 років, за цей період він не показав ніяких негативних сторон, спокійний, врівноважений, любить мене і дитину, заробляв гарно до війни, все тратив на нас,домашній сім´янин.
У чоловіка зараз були фінансові труднощі, сам не викрутився, то займав у батьків декілька тис доларів з поверненням звісно.
Так от, батьки почали збиратися їхати до сестри, полізли до грошей, а там не вистачає 3.4 тис доларів.
Це шок,дома нікого не було чужого, квартира на охороні. Дитина маленька, ще грошима не цікавиться, 5 років.
Ніхто не брав і грошей нема. Чоловік клянеться і божиться, що не чіпав і навіть не знав,де вони лежать. Вони дійсно були заховані в маминих речах. Ну і не було жодного разу,щоб чоловік лишався сам вдома, завджи хтось з ним був.
Звісно, я йому довіряю і це як страшний сон, бо я не вірю, що він це міг зробити. Тим більше батьки завжди без проблем давали гроші і в борг і просто так, тобто якщо пороосити, вони дадуть. Але то ми робили всього пару раз за наше подружнє життя для крупних покупок і ось цей раз чоловік порросив, щоб закрити кредит.
Чоловік клянеться, що боргів нема і він все закрив, що гроші йому заоаз не потрібні. Ну і навіщо красти, коли можно попросити і дадуть.
Тато мій теж би не взяв, бо йому і нема куди тратити в чужому місті, та і він для сім´ї останнє віддасть.
Мама теж би не брала сама в себе, бо злягла з гіпертонічним кризом після всього.
Ну і я звісно не брала,бо з дитиною дома, нема куди тратити. На все що треба давав чоловік + я трохи працюю віддалено.
Ситуація тупік, ніхто не брав і грошей нема.
Мама якось обмовилась, що то ж не ти (я), значить твій чоловік. Але вони нас не винять і поощають цю суму, віддавати не треба, живіть як жили. Бо в мене вже до розлучення скандали. Дома все перерили,кожен куток, нема грошей.
Ось що робити((((
Дівчата, що ви думаєте, як розрулити цю ситуацію, бо я скоро зійду з розуму, плачу щожень. Я розумію, що в будь - якому випадку тепер у всіх будуть зіпсовані стосунки
Ось що робити((((
куркулиха• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
В борг 3800, пропало 3400
А муж долг уже отдал родителям или ещё нет?
Околовита• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Мама з гіпертонічним кризом, зараз на ту тему х нею не говорю. Але до того казала, що всі гроші лежали в файлі, не ділили, ніде неховали в нове місце
Може вам до якої ворожки?
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Може мама переховала десь гроші?
Все лежало в 1 файлі, в 1 коробці, де її прикоаси. Ви ж розумієте, вони ж не дома, зоб десь переховати, ми всі впятером в 1 квартирі, де мало меблів навіть, тобто ми в е перетрусили, навіть дитячі іграшки. Я навіть коробки з взуттям перетрусила
барабанщица• 19 марта 2023
Ответ дляDasik_
Автор, на кожного члена сім´ї на початку замовте кредитну історію, так дізнаєтеся чи не бреше хтось.
І прогоніть по реєстру боржників.
Може дійсно переховали і забули чи щось прорахували не так.
І прогоніть по реєстру боржників.
В кредитной истории суммы, % и даты указаны?
ДваДваВісім• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
В нашому місті нікого крім мене і чоловіка нема для батьків знайомих. Тому тут просто нема кому позичати. Коли вони приїзали до менн, то гроші пепераховували, бо давали моєму чоловіку в борг і ще міняли трохи грн на дол
Ви знали суму скільки вони привезли грошей і скільки потім поміняли?
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ длябарабанщица
Я думаю, что муж. Взял кредитов больше, чем вам сказал и побоялся сказать правду. Где кредиты брал? Есть выписка, что кредиты закрыты с суммами % и тела?
Так, показав всі доки, де був кредит, все погашено. Показав картки свої, на них є гроші. Тобто якби був борг, то він би свої перше взяв. Навіть кредитні 150 тис цілі на карті
барабанщица• 19 марта 2023
Ответ дляoksi-71
понимаю, но мне кажется, что муж бы сказал, судя по тому как его автор описал.
А если были кредиты в МФО, муж взял на погашение 3800$ и побоялся сказать, что кредитов не на 3800, а на 7200$
ДваДваВісім• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Моя відповідь не лише, що вони позичили комусь, а до того, що мама могла просто кудись цю суму перекласти, але забути про це.
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляoksi-71
я просто применяю эту ситуацию к своей семье. Я своему мужу доверяю больше чем себе, живем 30 лет. То мне бы тоже было бы обидно, если бы родители указали на него.
В такій ситуації на кого думати? На свою дитину? Мене батьки знають, я ніколи нічого б житті не взяла у них.
Чоловіка ніхто не обвіняв, мама сказала забудьте, живіть як жили, як би цього всього не було. А я не можу, мене рве на частини
Я чоловіку вірю і вірила завжди, але хто тоді?
Наша взяла• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Ні, вони коли приїхали, мама ще певну суму міняла на долари і перерахували, скіль є. Плюч чоловіку займали, то перераховували
записи есть сколько было денег?
перераховували то одне, но на листочке, блокноте записывают сколько у них денег было когда приехали, сколько купили, сколько одолжили?
Синди Кроуфорд• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Вот вытянула карту. Показывает,что деньги все таки рядом где-то. Среди ценностей, может как переложили случайно. Рядом могут быть ключи от чего то. Или ,там где деньги,заперт ящик. Поищите.
барабанщица• 19 марта 2023
Ответ дляoksi-71
автор, написала, что доверяет мужу.
Это понятно, но деньги не исчезают просто так
Лиса Патрикевна• 19 марта 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд

Чекаємо хороших новин від автора
Ответ дляСусановна
не знаю. Хотя, у кумовей дочка вынесла доллары, играть в дочки-матери во дворе. Хорошо, что заметили, когда дети играли).
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляСвітлана-a683
не знаючи правди. нікого не хочу образити. але питання... чи знав чоловік де батьки зберігали кошти?
Звісно він знав і суму, і що гроші десь у мами, бо ми про це говорили. Але де саме ні я ні чоловік не цікавилисч, бо воно нам не треба. Певний час той файл з грошима взагалі лежав в ткмбочкі на кухні, ніхто не брав. Потім мама міняла гроші доложила, перерахувала і забрала жо себе. Тобто в нас повністю довірливі відносини були
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ длякуркулиха
Та ні, він тільки заняв, на півроку
Наша взяла• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
у кого есть ключи от вашей квартиры?
кто приходил в гости?
кто знает еще о маминых сбережениях?
кто приходил в гости?
кто знает еще о маминых сбережениях?
Ответ дляСусановна
нет, вы не доверяете мужу. Если у вас закрались подозрения, то это уже не доверие.
КрестьянинДиор• 19 марта 2023
А дитина не могла взяти? Автор, в нас в сусідів так пропадали гроші, але вони помітили аж через рік, бо там суми були достойні і ними не користувались, вони їздили в Італію на заробітки та й відклали. І от хлопчик 5 років- рік часу тягнув ті гроші, купував всяке через страших друзів і ділився з ними. А з виду то така дитина що ніколи б не подумали, він дуже спокійний.
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляoksi-71
Так! 100%, він би не взяв. Я навіть не знаю, що має трапитись, щоб він таке зробив. Він дуже поважає чужий особистий простір, ніколи б не рився по чужим речам і не взяв би чужого. Він навіть по моїй сумці ніколи не полізе, як щось треба, принесе і скаже достань сама.
Як щось пере, приносить, щоб я кармани свої сама перевірила. Жля нього то важливо
куркулиха• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Та ні, він тільки заняв, на півроку
Так, может, мама докупила 400 долларов и не отнимает от предыдущей суммы те 3800, что заняла?
Ну, к примеру, было 10000, купила 400, заняла 3800, но считает, что в файле должно быть 10000?
Абсурд, конечно, но мало ли
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
Так, всі суми вони казали,бо дуже раділи, що вже хоч на маленький крочок, аде ближче до свого житла
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ длябарабанщица
То який сенс? Все одно ж дізнаються що вкрадено і борг все одно віддавати. Тільки ще можно втрати сім´ю, воно того не варте