Сусановна• 19 марта 2023
Пропали гроші, треба виговоритися
Дівчата, ситуація на голову не натягнеш. Я вже просто себе ізвела, мучаюсь, ночами не сплю.
Були в мене батьки, 3 місяці, вони ВПО, нема квартири, розбили. Виїхали з 1 сумкою і доками,з собою забрали тільки цінне. Була певна сумма грошей, невелика, в доларах. Збирають, бо хочуть хоч щось купити з житла колись, але ще збирати і збирати. Мама працює віддалено, батько інвалід. Але вони сучасні, розумні, адекватні, в нас дуже гарні стосунки.
Живуть періодично в нас та в сестри в іншому місті.
Я з чоловіком в шлюбі 18 років, за цей період він не показав ніяких негативних сторон, спокійний, врівноважений, любить мене і дитину, заробляв гарно до війни, все тратив на нас,домашній сім´янин.
У чоловіка зараз були фінансові труднощі, сам не викрутився, то займав у батьків декілька тис доларів з поверненням звісно.
Так от, батьки почали збиратися їхати до сестри, полізли до грошей, а там не вистачає 3.4 тис доларів.
Це шок,дома нікого не було чужого, квартира на охороні. Дитина маленька, ще грошима не цікавиться, 5 років.
Ніхто не брав і грошей нема. Чоловік клянеться і божиться, що не чіпав і навіть не знав,де вони лежать. Вони дійсно були заховані в маминих речах. Ну і не було жодного разу,щоб чоловік лишався сам вдома, завджи хтось з ним був.
Звісно, я йому довіряю і це як страшний сон, бо я не вірю, що він це міг зробити. Тим більше батьки завжди без проблем давали гроші і в борг і просто так, тобто якщо пороосити, вони дадуть. Але то ми робили всього пару раз за наше подружнє життя для крупних покупок і ось цей раз чоловік порросив, щоб закрити кредит.
Чоловік клянеться, що боргів нема і він все закрив, що гроші йому заоаз не потрібні. Ну і навіщо красти, коли можно попросити і дадуть.
Тато мій теж би не взяв, бо йому і нема куди тратити в чужому місті, та і він для сім´ї останнє віддасть.
Мама теж би не брала сама в себе, бо злягла з гіпертонічним кризом після всього.
Ну і я звісно не брала,бо з дитиною дома, нема куди тратити. На все що треба давав чоловік + я трохи працюю віддалено.
Ситуація тупік, ніхто не брав і грошей нема.
Мама якось обмовилась, що то ж не ти (я), значить твій чоловік. Але вони нас не винять і поощають цю суму, віддавати не треба, живіть як жили. Бо в мене вже до розлучення скандали. Дома все перерили,кожен куток, нема грошей.
Ось що робити((((
Дівчата, що ви думаєте, як розрулити цю ситуацію, бо я скоро зійду з розуму, плачу щожень. Я розумію, що в будь - якому випадку тепер у всіх будуть зіпсовані стосунки
Ось що робити((((
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляИванка Бур
Чоловік
Але навіщо, якщо можно попросити. Ну і це дуже тупо, зразу пропаду знайдуть і подумають на нього, не на мене ж
Иванка Бур• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Отдавати треба,а тоді мусово треба і голова не включена була
Душка-свекрушка)))• 19 марта 2023
Или муж, или отец. Фиговая ситуация. А если ездят туда сюда, у сестры не мог кто то украсть?
Привіт з ботойбіччя• 19 марта 2023
А если мама что-то неправильно записала/посчитала/взяла и забыла положить?
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляИванка Бур
Він аналітичного складу розуму, ніколи не робить дурниць чи під емоціями. Ну це для мене якби сонце світило синім, так повірити що він таке зміг зробити. Я ж його 20 років знаю, він навіть на малеченькій брехні жодного разу не був пійманий.
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ні, вони коли приїхали, мама ще певну суму міняла на долари і перерахували, скіль є. Плюч чоловіку займали, то перераховували
Світлана-a683• 19 марта 2023
для початку потрібно вспомнити коли всі гроші були на місці і коли пропали і проаналізувати саме цей період. що могло статися
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляОколовита
Якщо ви в ньому впевнені, то хай мама краще подумає де вона їх діла
Мама з гіпертонічним кризом, зараз на ту тему х нею не говорю. Але до того казала, що всі гроші лежали в файлі, не ділили, ніде неховали в нове місце
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ви знаєте, вони такхочуть якесь житло купити,бо вже рік скитаються, що рахують кожну копійку. І мама економіст і бухгалтер в мене
барабанщица• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
А сколько они в долг дали? Может забыли отнять эту сумму?
ДваДваВісім• 19 марта 2023
В мене раз зникла досить велика для мене сума з квартири, де нікого крім мене не було. Аж коли сестра мені віддала ці гроші, я згадала, що позичала їй. До моменту поки сестра сама не нагадала, мені ніби як вирвало той момент з пам´яті, хоч я і не з забудькуватих.
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляoksi-71
если вы уверены в муже, то я бы верила ему. Мне кажется, что или мама просчиталась изначально или кто то из них взял. Может другой дочке дали и молчат, что бы вам обидно не было.
Ні, їм не давали 100%. В нас довірдиві відносини, все розеазуємо один одному.
Гроші вони тут перераховували декілька разів і суму мама казала.
Яж кажу ситуація абсурдна, ніхто не брав і грошей нема
барабанщица• 19 марта 2023
Ответ дляoksi-71
И кипиш подняли сами? Очень вряд ли. Если бы дали дочке и не хотели, чтоб знала автор - просто молчали бы. Автор же не требует отчета, куда они дели свои деньги
Khmelnichanka• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Мама десь переховала і забула.
Дасть Бог, знайдуться.
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляСвітлана-a683
В нас було звичайне життя, ніяких свят, чи чужих людей дома. Мій тато був весь час дома, ми в і періодично десь ходили. Тобто навіть евартиру не лишали без нагляду
барабанщица• 19 марта 2023
Я думаю, что муж. Взял кредитов больше, чем вам сказал и побоялся сказать правду. Где кредиты брал? Есть выписка, что кредиты закрыты с суммами % и тела?
Ответ дляСусановна
Блин, сочувствую. Но если взял отец и молчит, как тут пишут... То все, отношения будут испорчены. Ни один человек не простит, если его обвиняют в краже, которую он не совершал.
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Отец. И скоро узнаете куда и зачем он взял.
Чому ви так думаєте?
Тато хотів продавати свою машину (стареньку), бо по стану здоров´я вже не може їздити. І гроші сказав віддасть чоловіку, бо той хотів поміняти машину. Тобто була така розмова навіть. Чоловік би не взяв, але сам факт
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ длябарабанщица
В борг 3800, пропало 3400
Ответ длябарабанщица
я просто применяю эту ситуацию к своей семье. Я своему мужу доверяю больше чем себе, живем 30 лет. То мне бы тоже было бы обидно, если бы родители указали на него.
Сусановна
• 19 марта 2023
Ответ дляДваДваВісім
В нашому місті нікого крім мене і чоловіка нема для батьків знайомих. Тому тут просто нема кому позичати. Коли вони приїзали до менн, то гроші пепераховували, бо давали моєму чоловіку в борг і ще міняли трохи грн на дол
барабанщица• 19 марта 2023
Ответ дляoksi-71
Вы же понимаете, что кто-то, все таки, взял. И из всех членов семьи больше всего нужно было именно мужу автора
Світлана-a683• 19 марта 2023
не знаючи правди. нікого не хочу образити. але питання... чи знав чоловік де батьки зберігали кошти?