Сусановна• 19 марта 2023

Пропали гроші, треба виговоритися

Дівчата, ситуація на голову не натягнеш. Я вже просто себе ізвела, мучаюсь, ночами не сплю.
Були в мене батьки, 3 місяці, вони ВПО, нема квартири, розбили. Виїхали з 1 сумкою і доками,з собою забрали тільки цінне. Була певна сумма грошей, невелика, в доларах. Збирають, бо хочуть хоч щось купити з житла колись, але ще збирати і збирати. Мама працює віддалено, батько інвалід. Але вони сучасні, розумні, адекватні, в нас дуже гарні стосунки.
Живуть періодично в нас та в сестри в іншому місті.
Я з чоловіком в шлюбі 18 років, за цей період він не показав ніяких негативних сторон, спокійний, врівноважений, любить мене і дитину, заробляв гарно до війни, все тратив на нас,домашній сім´янин.
У чоловіка зараз були фінансові труднощі, сам не викрутився, то займав у батьків декілька тис доларів з поверненням звісно.
Так от, батьки почали збиратися їхати до сестри, полізли до грошей, а там не вистачає 3.4 тис доларів.
Це шок,дома нікого не було чужого, квартира на охороні. Дитина маленька, ще грошима не цікавиться, 5 років.
Ніхто не брав і грошей нема. Чоловік клянеться і божиться, що не чіпав і навіть не знав,де вони лежать. Вони дійсно були заховані в маминих речах. Ну і не було жодного разу,щоб чоловік лишався сам вдома, завджи хтось з ним був.
Звісно, я йому довіряю і це як страшний сон, бо я не вірю, що він це міг зробити. Тим більше батьки завжди без проблем давали гроші і в борг і просто так, тобто якщо пороосити, вони дадуть. Але то ми робили всього пару раз за наше подружнє життя для крупних покупок і ось цей раз чоловік порросив, щоб закрити кредит.
Чоловік клянеться, що боргів нема і він все закрив, що гроші йому заоаз не потрібні. Ну і навіщо красти, коли можно попросити і дадуть.
Тато мій теж би не взяв, бо йому і нема куди тратити в чужому місті, та і він для сім´ї останнє віддасть.
Мама теж би не брала сама в себе, бо злягла з гіпертонічним кризом після всього.
Ну і я звісно не брала,бо з дитиною дома, нема куди тратити. На все що треба давав чоловік + я трохи працюю віддалено.
Ситуація тупік, ніхто не брав і грошей нема.
Мама якось обмовилась, що то ж не ти (я), значить твій чоловік. Але вони нас не винять і поощають цю суму, віддавати не треба, живіть як жили. Бо в мене вже до розлучення скандали. Дома все перерили,кожен куток, нема грошей.
Ось що робити((((
Дівчата, що ви думаєте, як розрулити цю ситуацію, бо я скоро зійду з розуму, плачу щожень. Я розумію, що в будь - якому випадку тепер у всіх будуть зіпсовані стосунки
автор Сусановна • 19 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
ні не помитила би

як він помітив що такий худенький файл став, вони що по двадцятках збирають?
3400 це 34 купюри, це такий нормальний стосик, важко не помітити

Білка в колесі• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
До пропажі, після того декілька разів перераховували
Ні, до останньої купівлі 1000 чи після? Віддали чоловіку і більше руху суми не було чи ще купляли?
автор Сусановна • 19 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
якими купюрами гроші? батько не помітив би різниці якщо сотнями
34 купюри це багато, перевірте
Наша взяла• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
если єто половина суммы то в файле можно увидеть, но если они давно собирают, то вряд ли
Наша взяла• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
34 купюри це багато, перевірте
я часто считаю деньги и часто вижу деньги в файле, не мог он заметить
автор Сусановна • 19 марта 2023
Ответ дляэнциклопУдия
На шалаву ? Или позашлюбну дитину?
Ну що ви пишите, йому 64 роки, він в чужому місті за 1000 км від своєї розбитої квартири
Наша взяла• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Ні( вони коли збиралися їхати, полізли до файла і тато зразу сказав, чому він такий тоненький? Тому і перерахували. Тобто було візуально товща пачка до того як зникли гроші
они собирались уезжать?
т.е. если бы папа не предложил, то не пересчитывали бы?

автор Сусановна • 19 марта 2023
Ответ длябарабанщица
Либо не узнают🤷🏻‍♀️
Вот, пропали и никто не знает, куда делись
Так, і я плачу, мама з кризом гіпертонічним і стосунки у всіх зіпсовані. Воно того не варте. Навіщо красти, якщо можно попросити.
Тим більше чоловік сказав, як пропали в нашій заті, то нам і віддавати їх
автор Сусановна • 19 марта 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Все таки, может как то мама ошиблась при расчете.
Перепроверьте с ней
Ск было.
Дали мужу в долг ...
Ск купили...
Ск должно было стать...
Ск есть пересчитайте...
Отпишитесь.. потом автор...
Перевіряли багато разів, нажаль помилки нема
Пес Патрон• 19 марта 2023
Підіть на поліграф або детектор, це недорого і 100% покаже брав чи ні. В мене була ситуація , чоловік пішов і все було понятно
Иванка Бур• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
В такій ситуації на кого думати? На свою дитину? Мене батьки знають, я ніколи нічого б житті не взяла у них.
Чоловіка ніхто не обвіняв, мама сказала забудьте, живіть як жили, як би цього всього не було. А я не можу, мене рве на частини
Я чоловіку вірю і вірила завжди, але хто тоді?
Вам хочеться вірити чоловіку просто
Замріяна• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
То вони з них беруть, коли до сестри їздять? Може взяли та забули?
автор Сусановна • 19 марта 2023
Ответ дляБілка в колесі
Зайняли чоловіку, перерахували, потім міняли і перераховували по мірі накопичення, останній раз 28 лютого. 13 березня коли збирались їхати виявили пропажу
Котогосподиня• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Ще шукайте, може мати поділила гроші, щоб не тримати в одному місті і забула. В нас таке було, мати завжди ділила на частини, сховала в журнали і забула куди, шукали півроку, теж думали, що онук міг взяти. В мене мати зараз з Альцгеймером, я півроку тому знайшла її схованку в вишитій картині, пролежала там багато років, вона нічого не памятає.
автор Сусановна • 19 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
Та не так давно, там нема суми на квартиру, в процесі. Купка грошей зменшилась на третину
Бентливуман• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Він аналітичного складу розуму, ніколи не робить дурниць чи під емоціями. Ну це для мене якби сонце світило синім, так повірити що він таке зміг зробити. Я ж його 20 років знаю, він навіть на малеченькій брехні жодного разу не був пійманий.
Знаете, я не настраиваю вас но я так же могла поклясться, что мой никтакой и не способен (правда не деньги, но и тут тоже был момент)
1) Успокоиться всем.
2) Мама вспомнить пошагово когда и где видела деньги в последний раз. Без истерик и гипертонии
3) Кто еще к вам заходил в дом?
4) если муж, то зачем так палиться ведь понятно, что на него подумают.
5) Не скандальте, а наблюдайте за всеми. С мужем нет смысла ссориться, не пойман - не вор. А найдете если, то как будет неудобно потом.
автор Сусановна • 19 марта 2023
Ответ дляНаша взяла
они собирались уезжать?
Так, збирали речі, і побачили. Аде то плановий був від´їзд, давно куплені квитки
автор Сусановна • 19 марта 2023
Ответ дляПес Патрон
Ви знаєте, якщо я таке скажу чоловіку, то значить я йому не вірю. І навіть якщо він пройде поліграф і буде негативга відповіть, стосунки зіпсуються
Красавица писяная• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Ну и?Мой свекр Втихаря отдал другу 5 тыс баксов из общей заначки,63года,любящий муж ,но друг попросил,самое главное что он проживает в другом городе,втихаря приехал,втихаря свекр ему дал,но свекрови не сказал.Было похоже как у вас,только мы вместе не проживали,а были в гостях,на роднулечку сыночка конечно никто не подумал,обвинили меня и нашу дочь.Я мужу прямо сказала,если ты хоть каплю думаешь на меня,то разводимся,нафига так жить ,он слава богу ни разу меня не обвинил,иначе я бы с ним не жила больше.Свекровь загремела в больницу от стресса,а через год друг отдал деньги,и тогда свекр признался .Ну включите мозг,и перестаньте обвинять мужа,не знаю как он терпит то что вы его обвиняете в краже,ему незачем это делать,он молодой,он может заработать,он может взять в долг,это не ваш муж 300%,а вот папик ваш имеет все причины взять втихаря.

Мстящий за Зайца• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
В нас було звичайне життя, ніяких свят, чи чужих людей дома. Мій тато був весь час дома, ми в і періодично десь ходили. Тобто навіть евартиру не лишали без нагляду
Не могли быть какие-нибудь цыгане, продавцы непонятные и т.п.? Если гипноз, то человек потом и не вспомнит, что сам деньги отдал и что вообще беседа с кем-то была
автор Сусановна • 19 марта 2023
Ответ дляИванка Бур
Вам хочеться вірити чоловіку просто
На нього це не схоже, я ж його знаю 20 років
Бентливуман• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Если родители ездят туда-сюда, когда они к вам приехали мама помнит деньги где были? Могли у сестры потерять, забыть, украсть. Люди в стрессе мозг иногда подводит, мало ли, помнит что были. Потому что так подумала.
Викачую яйцями• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Я ж його не звинувачує, а питаю,правда вже 100 разів( але як би ви себе вели? Я втрачу стосунки або з батьками або з чоловіком або х усіма. І я не знаю, що робити, скоро зійду з розуму
Я бы вообще не лезла.

Это деньги родителей.

Спросила бы у мужа и ребёнка 1 раз и все.

Мое имхо мама где-то просчиталась.
Иванка Бур• 19 марта 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Автор для меня не понятно что вы так не доверяете мужу
18 лет вместе и у вас есть такие подозрения?

Ваш муж не обидился на это?

Смотрите психанет, останетесь сама с таким недоверием к родному человеку.
Знаете сколько таких родных бывает
Білка в колесі• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Якщо записів руху коштів немає, 100% помилка у підрахунку. Наприклад, було 10, зайняли 3,8. Потім купили 1, та додали її не до 6,2, а до 10.
Видно , що сім´я нормальна, сенсу красти не було.
Це точно помилка, або мама відкладала частину, щоб позичити вашому чоловіку в їнше місце, а потім дала йому з того файла, а не відкладену суму
автор Сусановна • 19 марта 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Я не звинувачую, але питала багато разів, для мене це такий стресс, весь час плачу
Тато нікого тут не знає і нікуди не ходить, тільки з мамою по магазинам. Весь час дома, він любить готувати, то весь час на кухні або з онучкою, або в рланшеті новини, спорт, оце і все. Він мабуть сам і не виходив нікуди жодного разу, тільки з маиою
автор Сусановна • 19 марта 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Ні, тато з мамою 24 години разом в одній кімнаті. На підїзді домофон, квартина на охороні. Знайомих, друзів у них тут нема
Бентливуман• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Ні, їм не давали 100%. В нас довірдиві відносини, все розеазуємо один одному.
Гроші вони тут перераховували декілька разів і суму мама казала.
Яж кажу ситуація абсурдна, ніхто не брав і грошей нема
Элементарно на стрессе от всех пересчитываний могли куда-то засунуть. В чемодан, в другу папку в самые дикие места. Все еще раз спокойно, методично пересмотреть. Если нет вспомнить кто к вам в гости приходил? Соседи, родственники, друзья.
автор Сусановна • 19 марта 2023
Ответ дляБентливуман
Пам´ятає,багато разів вже тут перераховували
Бджолина королева• 19 марта 2023
Ответ дляСусановна
Дякую за наводку, ще раз все перетрушу з цими орієнтирами!
Я еавіть вже Коханову ту просила, але поки нема результата
Автор, дуже часто на емоціях коли шукаєш, не помічаєш того, що лежить перед тобою. Ще раз передивитися скрізь і все. Бажано при меншій кількості людей вдома. Щоб бути впевненою , що їх нема. Сподіваюся, знайдуться. Це ще дитина мала, а якби дитині 16 було, на кого б думали?