Просериарила молодость• Изменено 19 марта 2023

С каким уровнем дохода вы позволяете себе

покупать лосось, авокадо, несезоные овощи фрукты, сыры хорошие?
Просто я не пойму то ли мы неправильно распределяем деньги? Но так хочется на завтрак гренку с гуакомоле красной рыбкой и яйцом пашот. А как посчитаешь сколько это она стоит и идешь жарить омлет.... С квашенной капустой и хлебом с маслом.
Зашла в Сырное королевство хотела грамм 200 взять сыра хорошего и я о...уела. Сыры по 800-2000 грн и мимо прохожу ни одного человека внутри никогда не видела, кто же их покупает?
Малина за жменю 250 грн...
Корсет_на_шурупах• 19 марта 2023
Я не гурман и мне жалко тратить деньги на еду

Все будет, но потом• 19 марта 2023
Мелочунь• 19 марта 2023
Так , а что в этом дорогого...рыба да яйцо.
Ваша прЭлесть• 19 марта 2023
Сири на ринку по 350 грн кг чудові. Рибу купую цілу і чоловік сам солить (коли він був вдома). Авокадо на тиждень мені 1 шт вистачає. Мій дохід 29 тис
Мочалкин блюз• 19 марта 2023
При 30 тысяч на четверых такое себе не позволяли. Сейчас еще меньше доход.)
Тётушка Лошадь• 19 марта 2023
Можна подумати що крім Королівства сиру з його цінами більше немає де купити сиру. Авокадо не таке дороге задоволення, в сільпо часті акції на хаас. Риби на бутерброд теж в тиждень піде грам 300. Чи скільки ви тих бутербродів робите?
Намазюкана нішою• 19 марта 2023
Знов про авокадо і рівень доходів ) Вони ж недорогі зовсім 🤯

сказочное_Бали• 19 марта 2023
Дохід 14тис грн. Живу сама. Їм і рибу червону, і авокадо, і сири.
Благоуханочка• 19 марта 2023
Малину пока не покупала, голубику беру.
Доход семьи 6,5 к у.е.
Намазюкана нішою• 19 марта 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Сьогодні в Сільпо по 45 грн ті, що по 89 були. Але тут вічно пишуть, що це недоступний продукт ))
Мочалкин блюз• 19 марта 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
А якщо дитина попросить другий бутерброд, то що казати? не можна? Що у нас строго один на день?
Жинси на дитину• 19 марта 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Ну як не дорогі?)))
В мене дохід +/- 7 тис., то яке авокадо і риба?

Це як в анектоді - не продукти дорогі, а невдале заміжжя
Трахтибидох• 19 марта 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Це вже стереотип. Бачиш згадку про авокадо- кричи фразу «жена айтишника»
Тётушка Лошадь• 19 марта 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Яка людина? Автор про себе пише. Сумніваюсь що її чоловік зранку шукає де б то ,як і з чого гуакамолЄ натерти. Діти тим більше малоймовірно що таке їдять і просять
Качка в тапцях• 19 марта 2023
Я не люблю авокадо вообще. Зато на 8 марта был шоппинг на 1200$, и сейчас спустя пару недель еще на 300. И вкусняшек могу набрать когда захочу любых. Но каждый день я их и не хочу. Иногда просто яичница и пустая гречка - лучшая и самая вкусная еда
Намазюкана нішою• 19 марта 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Ну як не дорогі?)))

Ну одне авокадо на тиждень вже дозвольте собі. До нього тост і крем-сир (теж є недорогі постійно по акції). Можна й без риби.
Мочалкин блюз• 19 марта 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Ну як не дорогі?)))

А у Вас чоловік є?
Непогодка• 19 марта 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Малину пока не покупала, голубику беру.
Доход семьи 6,5 к у.е.
В Украине живете?
Маруська Му• 19 марта 2023
рыбу можно покупать у поставщиков через интеренет, цена намного ниже чем в магазинах.. это если не брать вариант с самостоятельной засолкой... сыр в Сильпо, Ашане - я беру Бри.. цена 300-400 грн за кг.. свежие огурцы и зелень тоже в суперах.. замороженные овощи так же, вот в атб сейчас скидка на брокколи 38 грн пакет.

Жинси на дитину• 19 марта 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Як це собі?
В мене є сім´я.
Намазюкана нішою• 19 марта 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Як це собі?
В мене є сім´я.
Зазвичай його не всі їдять ) У нас їмо лише я й донька 😂 Значить, дозвольте два.
Вічний двигун• 19 марта 2023
20000 на трьох. Працюю тільки я зараз. Сьомга і авокадо в холодильнику. Якщо ви запитаєте коли я купувала собі шмотку-не памятаю, коли була в салоні-не була. Для мене це непотрібні витрати. Але на сніданок у мене сьомга з яйцем, а вобід наприклад голий суп , на вечерю буряк і гречка. Або курка і гречка.
Жинси на дитину• 19 марта 2023
Ответ дляМочалкин блюз
А у Вас чоловік є?
Є. Весь його дохід йде на погашення боргів, трохи влізли, ще до війни.
Жинси на дитину• 19 марта 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
В мене всі таке їдять
Мочалкин блюз• 19 марта 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Як це собі?
В мене є сім´я.
Одинокі ніколи не зрозуміють сімейних.
Звичайно, якщо сам живеш, то можна собі і авокадо, і рибу червону купити. А коли двоє дітей підлітків, які дуже люблять цю рибу, то мені або суттєвий шмат потрібен чи вже краще взагалі її не брати.
Паспортний стіл• 19 марта 2023
Ні, просто в Україні продукти стали занадто дорогі, особливо несезонні і екзотичні, а зарплати низькі((
Фрекен бок• 19 марта 2023
Живу одна с сыном на 1 ЗП, квартира своя. Доход 30-35тыс.
Покупаю и рыбу красную, и авокадо, и яйца нашли готовлю
Но авокадо беру когда есть скидки. Красную рыбу покупаю целиком и делю на суп, на засолку, на стейки. Яйца понятно...всегда есть в холодильнике.
Вместе с тем основная еда супы, борщ, свекла, капуста, яблоки. Т.е. если готовить нормальные блюда из простых продуктов, то можно позволить себе и более дорогие продукты. Тут главное с умом распределить бюджет.
Мочалкин блюз• 19 марта 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Зрозуміло.
Намазюкана нішою• 19 марта 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Одинокі ніколи не зрозуміють сімейних.
Я не сама ) Нас 4-ро
Бюст Березуцкого• 19 марта 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Якби у вас гречка та яєчня були щодня і не було грошей на вкуснчшку вам би так не здавалося.