Мексиканочка• 19 марта 2023
Интернет карта не подвящывается в кошелек Гугл пей?
Дую на вітер• 19 марта 2023
У мене все підтягує. Міняла карту на нову, віртуальну то в гугл пей відображається номер нової, віртуальної
Мексиканочка
• 19 марта 2023
Ответ дляVeronika_100k
Карту Digital можно подвязать к Google Pay, интернет карту - нет.
А что это за карта диджител?
english book• 19 марта 2023
Ответ дляVeronika_100k
Так, якщо саме Приватівська інтернет картка, то не можна. Тільки що спробувала. Інші можна
Мексиканочка
• 19 марта 2023
Ответ дляenglish book
А мне такое не писало,гаписали попробуйте пизнише
Veronika_100k• 19 марта 2023
Ответ дляМексиканочка
А что это за карта диджител?
Это в привате. Имеет все функции обычной карты, только без пластика.
Мексиканочка
• 19 марта 2023
Ответ дляVeronika_100k
Открыть самому можно ?
english book• 19 марта 2023
Ответ дляМексиканочка
А что это за карта диджител?
Її можна замовити як дебетову так і кредитну. Там є пільговий період, кредитні кошти, можна знімати гроші в банкоматі за допомогою NFC.
А в інтернет картці цього немає. Лише оплата в інтернеті своїми коштами.
Мексиканочка
• 19 марта 2023
Ответ дляenglish book
А какие условия по этой дижител
english book• 19 марта 2023
Ответ дляМексиканочка
А какие условия по этой дижител
Аналогичные обычной Универсалке от Привата. Один в один.