Десь так, але...• 19 марта 2023

Господині, питання до вас...

Чи можна звичайні але заморожені вареники з картоплею приготувати в пароварці, чи будуть добрі? Коли варю у воді то часто саме вареники з картоплею чомусь розварюються. Зараз наморозила знову і от думаю, можливо в пароварці їх готувати?
Дона Ко Ко• 19 марта 2023
Всегда так делаю, все ок. Мне на пару все вареники вкуснее

жар-птица Нюра• 19 марта 2023
Моя бабушка всегда варила вареники на пару, с картошкой, с ягодами, с яблоками. Очень вкусные!
автор Десь так, але... • 19 марта 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Дякую, спробую і я. Просто знаю що для пароварки тісто якесь інше роблять, на кефірі і з содою, от і подумала, що можливо, з звичайного тіста так не получиться.
Радикальная• 19 марта 2023
Я так делаю....когда сомневаюсь в тесте,что оно в воде развалиться просто и начинка вся вытечет.Или налеплю по быстряку,плохо позалепливаю,кидаю в пароварку и готово)Только сразу маслом сливочным иначе засохнут
автор Десь так, але... • 19 марта 2023
Ответ дляРадикальная
А піддони в пароварці не змащуєте трішки олією або маслом, в мене металеві, можливо варто змастити щоб вареники не прилипли? І скільки хвилин їх готувати якщо заморожені?
Дюйм оф о4ка• 19 марта 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Морожені варите на пару?
Радикальная• 19 марта 2023
Ответ дляДесь так, але...
Надо мазать наче прилипнут,я готовила в мультиварке ’режим на пару’ и в пароварке минут 15,по готовности теста,смотря какое у вас тесто плотное или нет
Дона Ко Ко• 19 марта 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Морожені варите на пару?
да, прям из морозилки
Дюйм оф о4ка• 20 марта 2023
Ответ дляДона Ко Ко
да, прям из морозилки
Дякую, вперше чую що морожені можна на пару)