4 р відносила день в день їх зимові ботинки, якість сподобалась, але вже вид не той, пора викинути. Як зараз Міда по якості?
Ірина-51f2• 19 марта 2023
Якість нормальна, можу сказати як завжди, але моделі як на мене не актуальні, ніколи не можу там на себе знайти нічого, чи по повноті стопи не підходить, то модель як для бабусь ..
prosto_aisha• 19 марта 2023
На широку ногу. Раніше могла на свою вузьку знайти,а зараз жах. Все широке.