Покорительная• 20 марта 2023

Якщо в мене повен рот коронок і неправильний прикус, тт це вже все?

Істтрія почалася з невдалої реставрації в 16 років. Зуби були завеликими і якось це здвинуло прикус, жувальні зуби рочали просідати, пломби старі випадати, жувальні зуби покрились коронками.Реставрацію потім змінила на коронки теж.
Неправильний прикус лишився.
Ненавиджу свій рот.
Який вихід?
Брекети вже не моя історія.
Це мені що знімати всі коронки і виливати їх під правильний прикус?! А скромний остаток моїх зубів тоді як? Вон ж теж певно під теперішній прикус прилаштовані. Десь просіли.
Я так розумію цей весь кошмар зробити естетичним, то вартість нової машини?!
Кринжова баба• 20 марта 2023
Ой, автор, у меня такая же проблема ((
Но мне 44 года
Собираюсь только коронки поменять на циркониевые

автор Покорительная • 20 марта 2023
Зуби з дитинства - моя біль.
Виросли кривими такими, наче хтось посміявся наді мною. Була пластина, така як щалепа аж до горла, з якою навіть говорити не можна було. І носити тільки вдома у вільний час, а я була дитиною і не хотіла сидіти вдома, а гуляти. Тому носила мало. А внрчі спросоння випльовувала як тільки засинала, навіть не памятала.
Якби була якась незйомна в свій час, то носила б куди ділась. Ще й нездорові зуби. Передні памятаю нерви вже видалили в 3 класі, як тільки виросли. Щороку десяток пломб.
За зубами завжди ливилась, чистила 2 рази в день, на чистки ходила. Після полоів перших одразу завагітніла вдруге. І за цих 2 роки вагітностей лишилась майже без зубів
Маю рацію• 20 марта 2023
все - це парадонтоз, коли і імплант нема на шо зачепить, а у вас то все поправимі дрібниці
автор Покорительная • 20 марта 2023
Ответ дляМаю рацію
Хоч би ще його в мене не було. Постійно запалені ясна. Лишилась ця проблема після пеставрації. Тільки підлікую, як знову запалені. Тільки в рацоні тих зубів де була реставрація
Маю рацію• 20 марта 2023
Ответ дляПокорительная
парадонтоз - це не запалення, це атрофія кісткової тканини в деснах, тобто живеш всі зуби абсолютно здорові,а потім вони понимають випадать. І його ще не вміють лікувати. Цея недавно тут прочитала, то ж і подумала, ото в людей справжні проблеми, а наші пломби - то фігня
Може ще третю?• 20 марта 2023
Я уже принимаю себя как есть. Со всеми своими недостатками. И буду принимать по мере старения. Люблю же я стариков. А когда стану старше - вставлю челюсти и буду улыбаться, улыбаться :)
Мороженная курица• 20 марта 2023
Ответ дляМаю рацію
У мого тата так зуби від парадантозу в 40 років випали за рік всі, зуби здорові без пломб, білі... І він з 41 року з вставною щелепою вже 20 років живе.
Маю рацію• 20 марта 2023
Ответ дляМороженная курица
а внього з серцем є проблеми? Зараз лікарі казуть, що це через кардіопатію.
Фея_3уровень• 20 марта 2023
Я так розумію, що прикус - це все ж таки брекети, елайнери, капи. У мене повний рот проблем) і немає зовсім грошей на це.
Але я ніколи не скажу ,,ненавиджу свій рот,,

Мороженная курица• 20 марта 2023
Ответ дляМаю рацію
Ні, взагалі досить непогано себе почуває, крім зубів ніяких проблем тьфу тьфу. Він жартує ще, що немає зубів - немає проблем
Пульт от линолеума• 20 марта 2023
Я змирилась з цим..зуби теж з дитинства моя біль. Росли як хотіли. Один клик взагалі не виріс і 5 передніх зубів розїхались на 6 місць. Прикус теж не правильний. В 22 поставила коронки на 12 верхніх зубів. В 37 їх змінили, бо той клик почав рости на піднебінні і спихнув передні три коронки. В 37 поставила звичайну металокераміку, лікар більш менш вирівняв зубний ряд де були зміщені зуби. Зараз мені 44. Молюсь щоб цих коронок вистачило до кінця життя, бо якщо що то нові немає за що ставити. Від неправильного прикусу стикаються нижні зуби . На естетику я вже не особо увагу звертаю
Маю рацію• 20 марта 2023
Пульт от линолеума• 20 марта 2023
Ответ дляМаю рацію
Шта?
Маю рацію• 20 марта 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Шта?
не в ту тему написала
Санта Барбара• 20 марта 2023
Якщо у вас все не красиво, на ваш погляд, то сходіть до ортодонта. Змінювати прикус ще й з коронками, то дуже дорого. Не завжди буде добре потім, от як маю я подальші проблеми.
Теж маю купу проблем із зубами з дитинства. Маю повний рот коронок з 35 років, операції на щелепі та відсутність кістки на передніх зубах. На вигляд, якщо не посміхатися на повний рот, то все дуже гарно виглядає. Але все одно це мій біль, дуже гострий біль. Мирюся та живу з цим, знаючи, що якщо не дуже добре розглядати, то все ідеально.
Инста_Богиня• 20 марта 2023
У меня прикус сам по себе немного выровнялся когда начала заниматься вокалом и картавить почти перестала.