Вика*• 20 марта 2023

Дівчата, хто в Польщі? Шукаю "наших"

Вітаю) Я Вікторія з Бучи , з відомих причини потрапила до Гданська.Я фахівець з української культури, в Польщі продовжую її впроваджувати. Проходжу майстер класи, приймаю участь в благодійних ярмарках з вишиванками, своїми віночками, зараз з рушниками до Великодня.
Хто де? В чим займаєтесь?
Давайте якось об´єднуватися!
Мамина квіточка• 20 марта 2023
Ви за рік ще не об´єдналися?))

Lor111etta• 20 марта 2023
В фейсбуці є багато українських груп
автор Вика* • 20 марта 2023
Ответ дляLor111etta
В фейсбуці є багато українських груп
Там не та атмосфера як на кідстаффі)
ХикориДикори• 20 марта 2023
В Гданську повно українців. Де ви мешкаєте, скільки вартість оренди? Планую переїхати по Польщі...
Творог для розжига• 20 марта 2023
Впроваджувати українську культуру в Польщі?
То що?
То для чого?
Пишна молодиця• 20 марта 2023
Ответ дляТворог для розжига
То що?
То для чого?
Да уж)
Любить Украину на расстоянии)
Это так мило)

На самом деле я бы тоже выехала, если бы не обстоятельства. Но в таком случае не изображала бы патриотку и не плела бы веночки. Была бы честной)
автор Вика* • 20 марта 2023
Ответ дляХикориДикори
Українців зараз повно не тільки в Гданьську..знаю- тут велика українська діпспора.
Гданьск самий дорогій. ціни різні.

Кривая спроса• 20 марта 2023
Я уже уезжаю из Польши.
Буду в Украине обьединяться со своими друзьями.
Тут все чужие и родными никогда не станут.
Хотя я познакомилась с чудесными украиночками и мы плели сетки, это меня немного поддерживало морально.
Но дом есть дом, свое, родное
Зяблик протестант• 20 марта 2023
Привіт. Я Аня з Бучі. Вже 11 місяців вдома. А чого ви до сих пір сидите в Польщі, ще й насаджуєте їм нашу культуру?
Фантазерша• 20 марта 2023
Ответ дляКривая спроса
Я уже уезжаю из Польши.
Но дом есть дом, свое, родное
В якому місті Ви були?
Фантазерша• 20 марта 2023
Ответ дляЗяблик протестант
А чому не бути в Польщі?
автор Вика* • 20 марта 2023
Ответ дляТворог для розжига
То що?
То для чого?
Якщо ви не розуміете, то навіщо мені вам щось пояснювать? Я впевнена, что ви залишитесь при
своїй думці
Зяблик протестант• 20 марта 2023
Ответ дляФантазерша
А чому не бути в Польщі?
Бо в Бучі вже давно все чудово. І щирі україночки мають допомагати на своїй землі. Такі вправні ручки дуже б знадобилися Бучанським павучкам на плетінні сіток, наприклад. Автор, вас чекають в 4 школі.
автор Вика* • 20 марта 2023
Ответ дляПишна молодиця
Да уж)
Любить Украину на расстоянии)
Это так мило)

Я їх плету вже 20 років;)
Кривая спроса• 20 марта 2023
Ответ дляФантазерша
В якому місті Ви були?
Я в маленьком, город заводов, промышленный, скучный, под Катовице.
автор Вика* • 20 марта 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Вітання вам з Гданська! ))Ми тнж тут робим окопні свічки та плетемо сітки
ХаДиДиШь• 20 марта 2023
Ответ дляТворог для розжига
То що?
То для чого?
Пусть привыкают к мысли, что принять наших было быстрее чем обратно отправить
Фантазерша• 20 марта 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Я плету сітки, заливаю свічки в Польщі. Це основне сому треба повертатися? Вчора відправили в Україну 24 коробки зі свічками. До слова
Творог для розжига• 20 марта 2023
Ответ дляВика*
своїй думці
Щоб поляки ще більше ’любили ’ українців?
Ну, ясно.
5 колона працює ефективно.

автор Вика* • 20 марта 2023
Як що ви не знаете, то непишіть дурниць!
46 -й щорічний український фестиваль просто так існуе?
автор Вика* • 20 марта 2023
У Гданську 18-19 листопада 2022 в клубі B90 відбувся 46-й український фестиваль JarmaRock FEST. Як і попередніми роками, подія зібрала силу-силенну поціновувачів української культури.

Захід організували Поморський відділ Об’єднання українців у Польщі, очолюваний Єлизаветою Кремінською, та театр «Навпаки» Оксани Терефенко, яка була також його режисеркою. Фестиваль було присвячено Україні, яка героїчно бореться проти російського агресора і відстоює свою незалежність. Про це нагадував і символ заходу – лялька-мотанка, яка в українській культурі вважається засобом захисту від зла. Учасники фестивалю хвилиною мовчання вшанували жертв війни, а впродовж заходу збиралися пожертви на допомогу Україні.
Трусиковед• 20 марта 2023
Ответ дляВика*
Нікому окопні свічки не треба. Хлопці завалені їми по вуха.
Трусиковед• 20 марта 2023
Ответ дляФантазерша
Почитайте, що пишуть волонтери, нема куди ті свічки дівати.
Мій чоловік взагалі сміється, вони не користуються їми взагалі.