Яким решткам від продуктів знайшли інше призначення?
Наприклад:
- шкірку від яблук не викидаю, а варю вітамінний напій
- кавова гуща - скраб для тіла
- скорлупки від яєць додаю у воду для поливу квітів
- пакетики чаю - компреси на очі
- голови креветок товчу та виваряю. Гарний соус до свинини якщо додати крохмалю чи без - тоді основа для супу
- цибулеве лушпиня стане в нагоді для фарбування яєць або для полоскання волосся на ніч
- насіння від болгарського перцю можна висушити та додавати до випічки
- стеблі окропу та петрушки зберігаю в морозилці а потім варю суп
- вода, в якій варилась картопля також корисна для квітів
- всмаровування шкірки бананів (м´якої частини) на користь деснам. Або можно на обличчя.
Діліться своїми ідеями використання продуктових залишків
Наприклад:
- кавова гуща - скраб для тіла
- пакетики чаю - компреси на очі
Ответ дляЕлена1265
То це добре)
А рецепти ці всі в газеті вичитали?
Не тільки
Дивлюся блогерів, кухарів.
Читаю книги, газети. Переймаю досвід пращурів.
Дивлюся блогерів, кухарів.
Ответ дляhmarinka
голови креветок товчу та виварюю - для мене цей пунктик просто жах!
І стеблі укропу варити в супі. Потім виловлюєте перед подачею?
Просто жах а топовые шефы так делают