Продаю витрішки• 20 марта 2023

Хто приймає аспірин кардіо, немає побічок?

Тромбоцити в нормі? Боюся кровотеч
Тантрический кекс• 20 марта 2023
Побічка. Это шедевр! Заберу в коллекцию, вместе с сегодняшней шкіркой.

Фісташкова кава• 20 марта 2023
Зачем он вам? Вы бабулька сердечница с риском инсульта?
Фісташкова кава• 20 марта 2023
Ответ дляТантрический кекс
Извиняюсь,а что не так со шкіркой?
Фісташкова кава• 20 марта 2023
Ответ дляТантрический кекс
Загуглила и ’ побічка’ употребляется
автор Продаю витрішки • 20 марта 2023
Ответ дляТантрический кекс

http://sum.in.ua/s/shkirka
Тантрический кекс• 20 марта 2023
Ответ дляФісташкова кава
Извиняюсь,а что не так со шкіркой?
Скоринка
Чавонадо• 20 марта 2023
Приймає чоловік та моя мама, все гаразд. Аспірин кардіо купують.
Фісташкова кава• 20 марта 2023
Ответ дляТантрический кекс
Скоринка
Шкірка это уменьшительное от шкіра. Литературное слово,вы что никогда его не слышали?
Крошка Енот• 20 марта 2023
У всего, что достаточно эффективно, может быть побочка. Все мед, и все яд)

Аспирин-кардио разжижает кровь. Мой отец принимает уже много лет курсами. По назначению врача. Время от времени сдает анализы. Да, кровотечения у него останавливаются медленно. Но это не столько побочка, сколько оборотная сторона эффекта.

Фісташкова кава• 20 марта 2023
Автор важно зачем вы его пьете.
автор Продаю витрішки • 20 марта 2023
Ответ дляТантрический кекс
Скоринка
Скоринка - це корочка, а шкірка тварини або плоду (зняти шкірку з помідора)
автор Продаю витрішки • 20 марта 2023
Ответ дляЧавонадо
Дякую
автор Продаю витрішки • 20 марта 2023
Ответ дляФісташкова кава
Це зросійщення мозку в людини.
А я женатая• 20 марта 2023
Я принимаю для разжижения крови. Побочек нет
Тантрический кекс• 20 марта 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Совершенно верно. Об этом и шла речь.
Капризуля• 20 марта 2023
То, что у кого-то нет побочек от приема любого лекарственного препарата, не значит, что и у вас их не будет. Смысл темы не понятен.
Клевотница• 20 марта 2023
Вибачте, а ви в курсі що в інструкції до лікарського препарату розписана побічна дія? При чому це зроблено на підставі досліджень над достатньо великою купою людей, а не ті декілька, що напишуть вам відповіді тут. Ви думаєте, що прочитаєте тут щось нове?
Успокойся_Успокойся• 20 марта 2023
При прийомі Аспірин Кардіо потрібно контролювати показники тромбоцитів (ЗАК) і згортання крові (протромбіновий тест).
Вам лікар призначив препарат? Чи самі хочете купити? Яка причина?
Про побічні ефекти Аспірин Кардіо прочитайте https://tabletki.ua/uk/Аспирин-кардио/
автор Продаю витрішки • 20 марта 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Я хочу спробувати його для профілактики мігрені.

Успокойся_Успокойся• 20 марта 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Аспірин Кардіо, показання:
Профілактика тромбозів (профілактика реоклюзії) після аортокоронарного шунтування, черезшкірної транслюмінарної катетерної ангіопластики та після артеріовенозного шунтування у пацієнтів, які знаходяться на діалізі.
Профілактика цереброваскулярного інсульту після появи передвісних проявів (транзиторна ішемічна атака).
Зниження ризику розвитку тромбозу коронарних судин після інфаркту міокарда (профілактика повторного інфаркту).
Профілактика інфаркту міокарда разом з іншими заходами терапії у пацієнтів з дуже високим ризиком розвитку серцево-судинних подій (відповідно до оцінки користі та ризику лікуючим лікарем).
Нестабільна стенокардія.
Профілактика артеріальних тромбозів після операцій на судинах.
Як частина стандартної терапії гострого інфаркту міокарда.
Профілактика судинної оклюзії при артеріальній оклюзійній хворобі.

В інструкції у показаннях нічого не сказано про профілактику мігрені.

Аспірин Кардіо має антитромботичний ефект.

Колись мені хотів кардіолог призначити Аспірин Кардіо з приводу гіпертонії, тоді часто кризи були. Але все ж направив здати аналізи - ЗАК і протромбіновий тест. І протромбіновий тест показав - дещо було знижене згортання крові. А це протипоказання до призначення Аспірин Кардіо.
автор Продаю витрішки • 20 марта 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Аспірин Кардіо, показання:
Нестабільна стенокардія.

Справа в тому, що 900-1000 мг купірують напад мігрені. Відповідно, низькодозовий аспірин може запобігати мігреням. Невролог радить спробувати. Але ще немає достатньо досліджень.
Успокойся_Успокойся• 20 марта 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Ацетилсаліцилова кислота - лікування легкого та помірно вираженого, гострого больового синдрому (головний, зубний біль, біль у суглобах та м’язах, біль у спині).

Перед прийомом препарату краще здати аналізи - загальний аналіз крові і протромбіновий тест. Якщо знижені тромбоцити або ознаки гіпокоагуляції на ПТТ, це протипоказання. А потім при прийомі препарату контролювати ці показники.
автор Продаю витрішки • 20 марта 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся

Подивилася свою коагулограму, протромбіновий час трішки збільшений навіть (12,2 при нормі Сінево 9,8-12,1)
Успокойся_Успокойся• 20 марта 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Протромбіновий тест проходила.

У мене були такі показники:
- протромбіновий час 12,8 сек. (норма 9,8-12,1 сек.),
- протромбін за Квіком % - 69,9 % (норма 70-130 %),
- міжнародне нормалізоване відношення (МНВ/INR) - 1,15 (норма до 1).

Здавала ПТТ в Сінево.
Успокойся_Успокойся• 20 марта 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Скоріше всього, препарат Аспірин кардіо непотрібен.
автор Продаю витрішки • 20 марта 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Але ж мої цифри не протипоказання для аспірину.
Успокойся_Успокойся• 20 марта 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Лише лікар може визначитися з призначенням аспірин кардіо.
У Вас лише на 0,1 відхилення від норми.
У мене було 100% протипоказання до призначення препарату (відхилення по всіх трьох показниках в сторону гіпокоагуляції).

Тромбоцити у Вас в нормі чи є збільшення показнику?
автор Продаю витрішки • 20 марта 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
У Вас лише на 0,1 відхилення від норми.

300. Норма
Успокойся_Успокойся• 20 марта 2023
Ответ дляПродаю витрішки
300. Норма
Аспірин кардіо має антитромботичний ефект. Препарат розріджує кров.
Про дію препарату на мігрень не чула.