СкиниУскачи!• 20 марта 2023
Спірометрія, подивіться результати
Хто робив спірометрію, і розуміється на цьому, подивіться на мою, чи є це результатом норми, лікар сказав що все ніби ок, але мене мучить якась задишка з однієї сторони і запахи стали душити і з носом проблеми, соплі, кашлю немає, лише нехватка повітря інколи, почалось після ковіду, робили без сальбутамолу просто спірометрію, до іншого лікаря зараз немаю змоги піти
СкиниУскачи!
• 20 марта 2023
Ответ дляСиренькая
Прошло 3 месяца после ковида?
Пройшло пів року і зараз 2 ковід,але сьогодні заппхи вернулись,поки була трохи темп.і нк чула запахи не душило,сьогодні знову таке починається,сатурація в нормі
Сиренькая• 20 марта 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
До 3х мес после ковида может в норме быть слабость, ощущение нехватки воздуха, тахикардия. Это мне в Чехии врач сказал. Тут делают экг, рентген лёгких и д димер. Всё ок, ждите.
СкиниУскачи!
• 20 марта 2023
Ответ дляСиренькая
То мені ще 3 місяці мучитись,бо відходжу від другого ковіду,вернувся щапах і від капсули для прання мене вивертає просто і ніби некомфортно,як хочеться свіжого повітря
СкиниУскачи!
• 20 марта 2023
Ответ дляVassa73
Извините,не дочитала что вы в процессе,тогда гимнастика не раньше 2 недель от начала при легком течении
Дякую,та поки ніби легкий перебіг,11день вже,але ще сильна пітливість,почекаю ще тижнв 2 і буду пробувати,дякую)
СкиниУскачи!
• 20 марта 2023
Ответ дляVassa73
Прогулки в спокойном темпе пока,чтобы не было застойных явлений в лёгких,выздоравливайте!
Дякую,завтра вже буди з малими виходити гуляти