Десь так, але...• 20 марта 2023

Термін дії безвізу і прихисток

Дівчата, можливо хтось з вас допоможе. Отримала прихисток в Хорватії від сьогоднішнього дня. Безвізу по закордонному паспорту залишилось 10 днів. Планую в середині квітня візит до лікаря в Ураїну і турбуюсь, що мене не випустять назад. Планую повертатись через Угорщину на авто. Так от питання, з того дня як отримуєш прихисток, дні безвізу не відліковуються в тій країні де його отримав? Отже при виїзді з Хорватії я маю ще 10 днів? Вибачте, якщо плутано. Дякую заздалегідь)
автор Десь так, але... • 20 марта 2023
*Україну. Вибачаюсь)
Освічую темряву• 20 марта 2023
Є знайома, яка виїхала в Польщу в березні 2022 року, повернулася в Україну на початку вересня. Відтоді кожного місяця їздить в Польщу і назад (на лікування) без проблем. Прихисток в Польщі отримувала.
Так само знайома через 5 місяців в Бельгії поверталася в Україну і знову виїжджала в Бельгію без проблем, теж в неї був бельгійський прихисток
Поторописька• 20 марта 2023
Дни безвиза считаются так, как будто бы вы в Украине. Поэтому за это можно не беспокоиться, если у вас есть документы о временной защите.
автор Десь так, але... • 20 марта 2023
Ответ дляПоторописька
Дякую
автор Десь так, але... • 20 марта 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Дякую))