Злива інформації• Изменено 20 марта 2023
Що скажете про нового знайомого?
Мені 34, шукаю чоловіка для стосунків, хочу сім´ю і дітей.
На СЗ познайомилась з ровесником. 1 раз гуляли км 10 по центру Києва, потім зайшли на каву в Львівські круасани. На вихідних позвав гуляти і ми 3 години безцільно гуляли містом, купив каву з ларька.
Я більше бачитись не хочу, але він чомусь думає шо буде гарною ідеєю поїхати за місто на пікнік)) не знаю як послати шоб це не було грубо.
У мене є своє житло і нормальна робота, просто хочу стосунків нормальних, але з такими кавалерами шось руки опускаються
Зоркая Зорро• 20 марта 2023
Ответ дляЗлива інформації
Усім дякую за коментарі. Зробила для себе певні висновки. Іноді корисно вийти з бульбашки
Автор, у мене таке враження, що ми з вами з одним і тим же хлопом гуляли)) Теж 34 річний, звати Дмитро , спочатку по парку бродили, і кава з ларьочку, і ідея фікс на пікнік піти у мого кавалера була, десь у Пущу Водицю.
Злива інформації
• 21 марта 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Ггг... ні цього внакше звати) Дякую що поділились своїм досвідом
мадам Везувий• 21 марта 2023
Ответ дляЗлива інформації
Ясно хто виховує таких чоловіків. Токсичні тьотки)
Про житло і роботу наптсала щоб не було питань що я з себе представляю і чого хочу від чоловіка.
))) ну фразой про токсичных тёток вы прекрасно показали что вы собой представляете
Злива інформації
• 21 марта 2023
Ответ длямадам Везувий
Так-так, ви теж показали все шо могли