БогдаРуся• 21 марта 2023

Зараз нормально плясати під російські пісні? Демократія ж, особливо в Європі.

Я виїхала з України як всі. Від війни. Чоловік був в АТО, брат військовий з 2014 р., зараз в Донецькій обл.
Тут в нас багато українців, ми всі постійно спілкуємось, робимо українські вечори, ярмарку, різне, збираємо гроші для ЗСУ, є волонтери свої, збираємо речі/їжу/спальники/різне.
От в суботу був вечір знову, і залишились українці свої і почали танцювати. Спочатку наші, потім під русню. Це Ок і я дарма псіхую? Кажуть що я висосала проблему з пальця і не маю права указувати більшості що робити і взагалі якщо патріотка і щось не подобається- їдь в Україну!
В тому і питання- я не права і тануювати під русню можна?
Хто хоче подробиць багато тексту.
Вперше ми танцювали восени, я прямо там розридалася , бо в Україні гинуть, а мені так було добре, так захотілося танцювати, та чи маю я право? Європейці знайомі хто був там побачили, заспокоювали, казали що я маю право, що це нічого не змінить ну і таке.
Потім на Різдво був великий вечір, для європейців платний, ми самі готували, пішли танці і пару людей почали скандалити що російські пісні, я підключилася, пояснювала без скандалу, годин до 3 ночі. Настрій був зіпсований, я не танцювала вже коли і українські ставили, ще й дорікали чого це ми тепер не танцюємо?
І от знову танці, спочатку все було добре, потім почали проскакувати русняві, ну ОК, я не всі мабуть помітила, бо не всі пісні ідентифікую. Але через пару пісень ті що я знала я перестала танцювати, потім почала закипати, потім пішли підряд тупо русняві сучасні пісні, я схватила речі, наорала на дітей щоб швидше збиралися і вискочила. В дверях мене спитали що сталося, я крикнула що я ненавиджу цю русню і вискочила. Поки чекала дітей розмовляла з однією українкою, яка в минулий раз з мамою почала казати за ці пісні, а моя дитина 12рокі в підішов до головної, яка все це нам влаштовує, допомагає, її найняла держава, вона займається нашим працевлаштуванням і сказав "Виключить цю муйню".
параллельно я написала злу смску в чат що хай я хвора на голоау, бо так мені сказали вже, але не настільки як вони і я з них шоці.
все. я враг народу. обсосали мені кістки, наступного дня я з цією головною взагалі посварилася, вона сказала що пісні там були є і будуть російськи. Вона наполовину українка, втікла з Луганська після 2014 р.
І якщо не подобається що я можу не приходити. Ну звісно, я і не буду.
Мої аргументи що вони спонсорують війну в Україні не діють. Слухають через Ютуб. Я знаю що монетизації в них немає, але це піднімає їх рейтинг. І взагалі чому не можна я можу ще багато писати. Не буду. Вважаю що вже могли б дорослі люди самі допетрати, але ні......
Результат:
вже голосів: 648
302 (46.6%) 2. Звісно під русню не можна
175 (27.01%) 1. Ти гониш,гарні пісні, пляшу
100 (15.43%) 4. Свій варіант в коментах
71 (10.96%) 3. Взагалі не можна танцювати!
Seehund• 21 марта 2023
Я бы на вашем месте больше обеспокоилась воспитанием ребенка, чем песнями, который со взрослыми позволяет себе общаться матом.
Двое моих знакомых с курсов надумали уезжать в Россию. Это их дело. В моих глазах они - предатели. Но толку затевать свары.
Семицветка• 21 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
І що з того? Якщо у вашем городе його прізвище називати не можна,то в Україні ми це будемо робити віками. І дітям своїм будемо розповідати .Батько наш Бандера …Далі знаєте ?🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Рассказывайте. Лично мне он не батько.
Mira29-c3c3• 21 марта 2023
Ответ дляСемицветка
Рассказывайте. Лично мне он не батько.
І будемо . А вам хто батько?
Семицветка• 21 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
І будемо . А вам хто батько?
Ну уж не Бандера.
Mira29-c3c3• 21 марта 2023
Ответ дляСемицветка
Ну уж не Бандера.
А хто?
Семицветка• 21 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
А хто?
’Не сотвори себе кумира’... Слышали?
lapushka25• 21 марта 2023
Ответ дляСемицветка
Ну уж не Бандера.
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 21 марта 2023
Ответ дляСемицветка
’Не сотвори себе кумира’... Слышали?
Так . Десять Заповідей я знаю.
Яким чином це стосується Бандери?
автор БогдаРуся • 21 марта 2023
Ответ дляlapushka25
Благодєтєлі. Руки цілувати? І як люди працюю ь в Україні, податки сплачують і ремонти роблять. Точніше ні. На їжу все витрачають. То тільки ви ремонт зробите. Не треба мені, економісту з науковим ступенем, розповідати зараз про свою фінансову користь Україні. Дуже прошу.
не смішіть
економіст
навчитись читати написане і поцікавтесь скільки грошей в бюджет до війни присилали заробітчани! і завжди це подавалося як щось добре, бо ці кошти іноземні, і то дуже добре.
я також економіст, і одна з моїх курсових була на тему Державного бюджету.
ну то вам на їжу не вистачає, і вам буде ліпше від того що ще 5 людям буде не вистачати?
скільки держава витратить на утримання 5 людей- школа,медицина, соціальні віплати, витрати електрики і газу, моя користь то все покриє ви вважаєте, якщо зп на їжу лише....
до чого благодєтєлі не розумію, я не з таким посилом писала, а з тим як я розраховую що кращею. Я ж економіст, я це вмію
Mira29-c3c3• 21 марта 2023
Ответ дляlapushka25
Удалено администрацией...
Адміни,забаньте цю дописувачку 🤬🤬🤬
автор БогдаРуся • 21 марта 2023
Ответ дляSeehund
ні
в нас така сама точка зору і я це дозволяю. Вони ж утискали його, він ненавидить русню вже давно, він пам´ятає досі як папи не було 15 місяців вдома. Чому дорослим можна а йому ні, бо він дитина?
ні, іще раз ні. Це ж його право, так само як їх право плясати під русню.
lapushka25• 21 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
не смішіть
економіст
Звісно. Ви виїхали лише щоб допомогти своїй країні. Страждаєте там. Бігаючи по танцулькам, де неправильні українці рос попсу слухають.
lapushka25• 21 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Адміни,забаньте цю дописувачку 🤬🤬🤬
С фига ли? Бо вам так захотелось? Бо не так думаю как вы?
Семицветка• 21 марта 2023
Ответ дляlapushka25
Удалено администрацией...
Думаю, тут всё дело в пропаганде.
Но, если мы, всё-таки, ’войдём в Европу’ как полноправный член, думаю, Бандеру у нас заранее депопуляризуют и люди будут нормально к этому относиться. Ибо, действительно, никакой Европы нам не видать.
автор БогдаРуся • 21 марта 2023
Ответ дляlapushka25
Удалено администрацией...

ой скільки русні повилазило
і не мрійте!
Україна покаже справжню історію, а не переписану рашкою і все буде ОК!
Семицветка• 21 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Так . Десять Заповідей я знаю.
Яким чином це стосується Бандери?
Таким, что не обязательно иметь в голове какого-то ’батька’ кроме родного.
Mira29-c3c3• 21 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся

ой скільки русні повилазило
і не мрійте!
Ага,матрьошки активізувалися.
автор БогдаРуся • 21 марта 2023
Ответ дляlapushka25
Удалено администрацией...
lapushka25• 21 марта 2023
Ответ дляСемицветка
Думаю, тут всё дело в пропаганде.
Удалено администрацией...
lapushka25• 21 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся

ой скільки русні повилазило
і не мрійте!
Удалено администрацией...
автор БогдаРуся • 21 марта 2023
Ответ дляlapushka25
Удалено администрацией...
lapushka25• 21 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 21 марта 2023
Ответ дляСемицветка
Гіпербола -в українській мові є таке явище.
Vittoria66• 21 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
ну то вкажіть на мої русизми, бкдь ласка, бо я не бачу.
так, яж писала що до 25 років жила в Миколаєві.
\а ви були російськомовною і вдосконалили свою українську до ідеалу? підкажіть будь ласка як ви це зробили, коли більшість оточення російськомовне, а зараз ще іноземне.
Нічого, я вчу дві іноземні, і українську підтягну, дякуючи вашим порадам.
п.с. ви лише тут пишете українською, а в житті її не вживаєте, бо лише російськомовні мене попрікали що я або перескакую на російську коли з ними розмовляю, або у мене українська не досконала!
україномовні або ті хто на суржику ніколи нічого не вказують, їм байдуже як я розмовляю.
Я з україномовної сім’ї, тому це моя рідна мова. Але і російською володію на достатньо високому рівні, щоб вільно на ній спілкуватися. Людей, якщо це питання Вас цікавить, не розділяю по мові, якою вони спілкуються. З повагою ставлюся як до україномовних так і російськомовних українців.
NastyushaK• 21 марта 2023
Нужно разбираться какую именно русню..
Если какой-то Моргенштерн, то фиг с ним, он с Рашки свалил и не поддерживает войну. Cлушать можно.
А если какая-то старая мразота которая вылизывает фюрреру и поддерживает ’СВО’, то любой украинец кто это слушает это изменник родины и должен нести ответственность вплоть до уголовной.
автор БогдаРуся • 21 марта 2023
Ответ дляСемицветка
Удалено администрацией...
доречі, тут у нас не дуже популярне місце, не переживайте, чужого не займаю.
одні прочитали які умови гарні але не дочитали, то їдуть сюди, інші дочитали та не їдуть, бо головна умова щоб отримувати допомогу якщо не працюєш-вчити їхню мову. А це не англійська, я вам скажу
і ніде більше не згодиться, лише тут. Ще й іспити кожні три місяці, і їздити в школу тричі на тиждень і півтори години на тиждень онлайн. Обов´язково, бо знімуть виплати.
от не всім подобається, того ще їдуть додому. Навіть в Харків вертаються. Бо закони сурові, податки великі, скучно, ще й ця мова довбана
залишитись тут на пмж дуже складно. До війни взагалі наші лише на фермах могли працювати поки мову не вичать.
автор БогдаРуся • 21 марта 2023
Ответ дляlapushka25
ні, я в першу чергу думала про свою сім´ю, я вивозила дітей.
а мало бути якось інакше?
навіть держава казала так робити, а потім ще казали щоб взимку не поверталися в Україну.
страждаю тут так само, як я страждала би в Україні, бо йде війна. Я лише через це страждаю. Більше ніяких інших причин для моїх страждань немає. Но була б я вдома, то ще б страждала без грошей, сварилася з чоловіком, думаєте моїм дітям так було б краще?
Mira29-c3c3• 21 марта 2023
Ответ дляNastyushaK
Нужно разбираться какую именно русню..
Далі шукати хароших рускіх?
Ирина-bbd0• 21 марта 2023
Ответ дляlapushka25
Удалено администрацией...
Можно оф документы ’всего мира’?
Mira29-c3c3• 21 марта 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Можно оф документы ’всего мира’?
Давно я такого тут не зустрічала.