БогдаРуся• 21 марта 2023
Зараз нормально плясати під російські пісні? Демократія ж, особливо в Європі.
Я виїхала з України як всі. Від війни. Чоловік був в АТО, брат військовий з 2014 р., зараз в Донецькій обл.
Тут в нас багато українців, ми всі постійно спілкуємось, робимо українські вечори, ярмарку, різне, збираємо гроші для ЗСУ, є волонтери свої, збираємо речі/їжу/спальники/різне.
От в суботу був вечір знову, і залишились українці свої і почали танцювати. Спочатку наші, потім під русню. Це Ок і я дарма псіхую? Кажуть що я висосала проблему з пальця і не маю права указувати більшості що робити і взагалі якщо патріотка і щось не подобається- їдь в Україну!
В тому і питання- я не права і тануювати під русню можна?
Хто хоче подробиць багато тексту.
Вперше ми танцювали восени, я прямо там розридалася , бо в Україні гинуть, а мені так було добре, так захотілося танцювати, та чи маю я право? Європейці знайомі хто був там побачили, заспокоювали, казали що я маю право, що це нічого не змінить ну і таке.
Потім на Різдво був великий вечір, для європейців платний, ми самі готували, пішли танці і пару людей почали скандалити що російські пісні, я підключилася, пояснювала без скандалу, годин до 3 ночі. Настрій був зіпсований, я не танцювала вже коли і українські ставили, ще й дорікали чого це ми тепер не танцюємо?
І от знову танці, спочатку все було добре, потім почали проскакувати русняві, ну ОК, я не всі мабуть помітила, бо не всі пісні ідентифікую. Але через пару пісень ті що я знала я перестала танцювати, потім почала закипати, потім пішли підряд тупо русняві сучасні пісні, я схватила речі, наорала на дітей щоб швидше збиралися і вискочила. В дверях мене спитали що сталося, я крикнула що я ненавиджу цю русню і вискочила. Поки чекала дітей розмовляла з однією українкою, яка в минулий раз з мамою почала казати за ці пісні, а моя дитина 12рокі в підішов до головної, яка все це нам влаштовує, допомагає, її найняла держава, вона займається нашим працевлаштуванням і сказав "Виключить цю муйню".
параллельно я написала злу смску в чат що хай я хвора на голоау, бо так мені сказали вже, але не настільки як вони і я з них шоці.
все. я враг народу. обсосали мені кістки, наступного дня я з цією головною взагалі посварилася, вона сказала що пісні там були є і будуть російськи. Вона наполовину українка, втікла з Луганська після 2014 р.
І якщо не подобається що я можу не приходити. Ну звісно, я і не буду.
Мої аргументи що вони спонсорують війну в Україні не діють. Слухають через Ютуб. Я знаю що монетизації в них немає, але це піднімає їх рейтинг. І взагалі чому не можна я можу ще багато писати. Не буду. Вважаю що вже могли б дорослі люди самі допетрати, але ні......
Хто хоче подробиць багато тексту.
Результат:
вже голосів:
302 (46.6%)
2. Звісно під русню не можна
175 (27.01%)
1. Ти гониш,гарні пісні, пляшу
100 (15.43%)
4. Свій варіант в коментах
71 (10.96%)
3. Взагалі не можна танцювати!
Mira29-c3c3• 21 марта 2023
Ответ дляСемицветка
Напомните мне как давно в Буче стало спокойно? Или там до сих пор оккупация? А восток в огне по сей день. И не вам указывать людям оттуда как себя вести. Хотя, повторюсь, я не одобряю никакие танцы во время войны. Но не стала бы лезть ни к кому с разборками. Тем более, к людям с востока.
А що так? Так ті люди виїхали ,а мої рідні там,воюють. Тому не потрібно тут писати що кому робити.Ок.
Ответ дляlapushka25
Ви цю мову можете називати як хочете. Але для значної частини українців (в тому числі і тих, хто в багнюці під Бахмутом в окопах сидить) ця мова є рідною. І було б не погано, щоб в голівоньках на кшталт вашій це якось вложилось. А ще не погано б було, щоб деякі співвітчизники перестали вестись на пропаганду. А то Україна мені після війни дуже совок нагадувати буде. По типу... Для кого Бандера не герой, той агент кремля. Хоча чого там. Вже давно це є. Після перемоги тільки набере космічних масштабів.
Гуглперекладач не зробить з вас українку - не намагайтесь. Нє всьо так адназначна і Бандєра нє герой, какая разніца на каком язіке… от прям по Фрейду. А ,,сраний парашенка, - браво. Все малороське г-но, що могло буть висипали в одній темі.
Ответ дляlapushka25
Агов. До чого тут ваш сраний порошенко??? Це питання до вас якраз, якого лєшего ви його сюди приплели. Все зрозуміло. Секта святого петра
ні, це до того що чужі помилки не стосуються того що можу я робити.
якщо він був не правий не означає що тепер і іншим можна робити що заманеться.
просто якщо я ім щось кажу, вони чомусь завжди його згадуть, і от сьогодні знову. Ім можна плясати під русню бо Порох вор. Геніально!
я не з сект ні з тієї ні з тієї, і уж тим паче не за жопоблок .
можу вам розписати всіх президентів + і -
Ответ дляlapushka25
Йой най буде. Бандера так Бандера ^_^
Семицветка• 21 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
ви вважаєте я багато блага зроблю Україні, коли буду працювати одна, а 4 не будуть?
я от вважаю що тут на благо і працюю, бо я можу висилати гроші в Україну, я можу зарробити і привезти додому грошей і зробити ремонт. Вдома я стільки не зможу заробити, а чоловіку доведеться подавати щоб йому платили по догляду за батьком, ми якраз на 24 лютого були записані до психіатра в Бучі щоб подати документи.
Удалено администрацией...
lapushka25• 21 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Цікаво чому у панянки того опусу ніхто не питає звідки вона виїхала?
Так запитайте. Вам же робити нічого. Вже збігали профіль подивитись
Має значення, звідки виїхала? Ваші гроші прихопила, чи що? Чи, може, знаєте місця в Україні, захищені парасолькою? Дивні жалюгідні людоньки іноді трапояються серед співвітчизників. Саме такі бігали на демонстрації під час союзу і стучали на не таких громадян. Вы нічим не відрізняється від совкодрочерів. Запам´ятайте.
Mira29-c3c3• 21 марта 2023
Ответ дляlapushka25
Не пишіть мені,будь ласка.
Mira29-c3c3• 21 марта 2023
Ответ дляСемицветка
Удалено администрацией...
Вам за кордоном місця не вистачило?
lapushka25• 21 марта 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Вот бы наши ущемленные мову вчили по 4-6 годин в день)
Сколько бы сняло причитаний и заламываний рук по поэзии пушкиных )))
Удалено администрацией...
Семицветка• 21 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Тогда и автору не нужно указывать под какую музыку другим танцевать. Ок?
Mira29-c3c3• 21 марта 2023
Ответ дляСемицветка
Е,ні. Ви трохи заплуталися у своїй писанині.
lapushka25• 21 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
А податки ви Україні сплачуєте чи як? Чи ваші батьки пенсію отримують за рахунок чого? І цікаво яка користь Україні від того, що ви на ремонт заробите? Дуже гарне заспокоєння ви собі знайшли. Влаштувалися непогано. То працюєте мовчки і допоманайте чим можете. Реальними речами, а не срачельню розводити на форумі і в чужій країні.
Ответ дляСемицветка
Удалено администрацией...
взагалі ні, тут досі приймають, от нова партія приїхала.
але всі хто хотів всі виїхали, зараз якраз їдуть халявщики. Бо ми коли їхали думали що будемо працювати з перших днів, жити в гуртожитках якихось, спортивних залах чи як. А тепер ті все дізналися що і як, і їдуть. Бухають по страшному, поліцію на них викликають, діти голодні по лагерю бродять вночі. У нас лагерь недалеко, нас приймали радо і нами тут задоволені, а нові портять репутацію українців.
Семицветка• 21 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Вам за кордоном місця не вистачило?
Многие беженцы с востока сидят в лагерях, потому что халявщики - туристы позанимали квартиры.
Mira29-c3c3• 21 марта 2023
Ответ дляСемицветка
Особисто вам не вистачило?
Ирина-bbd0• 21 марта 2023
Ответ дляСемицветка
Я подозреваю.что автор не указывает.а просто слегка шокирована тем.что у людей в,головах укладываются,танцы под росэстраду.не смотря на смерти сограждан в Украине.
Но читая некоторых пользователей.заламывающих руки по памятникам и стихам.которые не,чаще.чем в школе читали)) понимаю.что это нам выгребать еще много лет.
Я так розумію.що ущемленніе разом з московіею будуть брать Украіну ізмором та цілодобовими скигленнями про ’язык.Бандеру та нацистів’
Vittoria66• 21 марта 2023
Ответ дляlapushka25
Так автор теми як раз з російськомовних, судячи по кількості вживання русизмів, формування думок у побудові речення в її дописах. Їй би українську мову вдосконалювати, а не «плясати» під час війни, де кожен день гинуть українці.
Ответ дляlapushka25
а які у мене податки в Україні?
за що податки?
Батько мій в Криму, давно ми з ним горшки побили, ще в 2011, мати і свекрухи вже немає, свекор з нами вже 5 років, інвалід, мій чоловік його опікун.
від ремонту допомога що це багато тисяч доларів, зароблених в Європі і ввезених в Україну! витрачених в Україні!
капець, який народ неосвічений!
за що податки?
капець, який народ неосвічений!
Семицветка• 21 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Особисто вам не вистачило?
Не переживайте так за меня. Лично у меня всё в порядке.
lapushka25• 21 марта 2023
Ответ дляAdvoco
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 21 марта 2023
Ответ дляlapushka25
Удалено администрацией...
Так єто серед ваших))) а сколько тех.кто за 30 лет слово нирки чи серце не осилил))))
Ответ дляСемицветка
тут всім хватає. На днях познайомилася з жінкою, два тижні тому приїхала і ось на днях вже їде на квартиру.
Люди потроху їдуть додому. В нас 2 виїхало і 2 от в квітні поверьаються в Україну.
бо там чоловіки.
Mira29-c3c3• 21 марта 2023
Ответ дляСемицветка
Так чого ж вам не сидиться тихо?
Я думала вам місця за кордоном не вистачили через халявщиків,а ви за компанію ,щоб від стада не відставати .
Семицветка• 21 марта 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Пока что это , всего лишь, ваши предположения. Кстати, в Германии в нашем городе на митинге 24 февраля когда произносили торжественную речь, при упоминании Бандеры, назвали его просто Степан, уточнив, что фамилию его здесь произносить нельзя
Семицветка• 21 марта 2023
Ответ дляlapushka25
Удалено администрацией...
О, в Германии тоже он считается неоднозначной фигурой.
Mira29-c3c3• 21 марта 2023
Ответ дляСемицветка
І що з того? Якщо у вашем городе його прізвище називати не можна,то в Україні ми це будемо робити віками. І дітям своїм будемо розповідати .Батько наш Бандера …Далі знаєте ?🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
lapushka25• 21 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
а які у мене податки в Україні?
за що податки?
капець, який народ неосвічений!
за що податки?
капець, який народ неосвічений!
Благодєтєлі. Руки цілувати? І як люди працюю ь в Україні, податки сплачують і ремонти роблять. Точніше ні. На їжу все витрачають. То тільки ви ремонт зробите. Не треба мені, економісту з науковим ступенем, розповідати зараз про свою фінансову користь Україні. Дуже прошу.
Семицветка• 21 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Так чого ж вам не сидиться тихо?
В смысле ’не сидится тихо’? Я на общественном форуме, а не у вас в гостях. К вашему стаду не пристала, у меня другая точка зрения
Ответ дляVittoria66
ну то вкажіть на мої русизми, бкдь ласка, бо я не бачу.
так, яж писала що до 25 років жила в Миколаєві.
\а ви були російськомовною і вдосконалили свою українську до ідеалу? підкажіть будь ласка як ви це зробили, коли більшість оточення російськомовне, а зараз ще іноземне.
Нічого, я вчу дві іноземні, і українську підтягну, дякуючи вашим порадам.
п.с. ви лише тут пишете українською, а в житті її не вживаєте, бо лише російськомовні мене попрікали що я або перескакую на російську коли з ними розмовляю, або у мене українська не досконала!
україномовні або ті хто на суржику ніколи нічого не вказують, їм байдуже як я розмовляю.