Гадаю_По_шнуркам• 21 марта 2023
Посоветуйте невролога или психиатра при панических атаках
Не могу справиться с паническими атаками и частым страхом. Понимаю что нужны уже антидепрессанты. Посоветуйте врача можна онлайн. Я из Киева
Гадаю_По_шнуркам
• 21 марта 2023
Ответ дляMirona
Надія Євгенівна Вакуленко, лікар невропатолог (Клініка Вихідного Дня)
Можна дізнатися, що вона Вам призначала?
НичеНипанимаю• 21 марта 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
В мене інше питання (порушення роботи кровообігу мозку), вона мене вже по ньому 8 років веде дуже добре (але я хожу до неї в держполіклінику на Симиренка), в чергах насидилася і знаю що до неї йдуть з таким питанням як Ваше і вспішно лікують підробиці що саме пьють не випитувала.