Мотористка• 21 марта 2023
Чому кріоліполіз не можна на ГВ і при онко?
І при захворюваннях нирок?
Я зараз годую дитину. Як пов´язані ті жири і гв, не розумію?
10 років тому ставили онко діагноз, але в других гістологічних лабораторіях діагноз не підтвердився. Була вона чи ні - не знаю. Все одно я лікувалася на всяк випадок - в нір, там, де поставили діагноз.
З нирками були проблеми, каміння, робили операцію.
Так хочу зробити цю процедуру, фігура сама гидка зі всіх можливих - яблуко бо трансвєстіт на виєздє, дуже страждаю від того пуза і боків. Хоч маленьке покращення в районі талії дуже б мене порадувало.
Инстагра_мерша• 21 марта 2023
При онко понятно - неизвестно как поведут себя при таком воздействии клетки.
При гв - скорее перестраховка.
Тра Ля Ля• 21 марта 2023
Це не така безпечна процедура як здається.
Ви історію Лінди Евангелісти читали?