Зоряний Шлях• 21 марта 2023
Шопінг тур в Сучаву з Чернівців.
Дівчатка з Чернівців, поділіться контактом перевізників, які возять на шопінг на 1 день в Сучаву. Дякую!
Альдебаран• 21 марта 2023
Була в Сучаві. Автор, це село!! Немає там ніякого шоппінгу) ви чого? То розвод якийсь. Треба ж хлопцям заробляти. В аеропорт туди возять.
Стефанія• 21 марта 2023
Ответ дляАльдебаран
Расскажите мне, что за шоппинг такой)?
18 мнеУЖЕ• 21 марта 2023
Ответ дляАльдебаран
Что, даже хуже, чем в Черновцах??
Я тут Живу• 21 марта 2023
Автор, а які саме магазини вас цікавлять? Сучава реально село, якщо нормальний шопінг то це потрібно в Бакеу або Яси
Джавеліна• 21 марта 2023
Автор , якщо хочете на шопінг ,то краще ясси їдьте , в сучаві нічого цікавого нема , тільки лідл. Я їду туди тільки із-за лідла , там багато вкусняшек , які у нас трохи дорожче, але не критично. Я з Чернівців , контактами можу поділитись.
Обижулька• 21 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
Поділіться контактами в Ясси будь ласка
Зоряний Шлях
• 21 марта 2023
Ответ дляОбижулька
Поділіться контактами в Ясси будь ласка
Дякую, поділіться контактами, будь ласка!
КонхфЭдкаТузик• 21 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
А скільки коштує проїзд ?
Зоряний Шлях
• 21 марта 2023
От бачите, кідстаф - велика сила, всім дякую, якщо не важко поділіться контактами в Ясси
Обижулька• 21 марта 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Дійсно сила! Бо я начиталась гугла і теж хотіла в Сучаву, вони кожну неділю їздять.( Так пишуть)
Не гавкаю- но охраняю• 21 марта 2023
Я вам заздрю пл-доброму, можете вирватися, розвіятися, а ми далеко від кордонів, нікуди не виїжджали відколи війна.
ЯсноВидящая• 22 марта 2023
Всі перевізники працюють до 13-14 дня. Після того жодної маршрутки. Так встряла один раз, добиралася на перекладних