po_li_na-49a8• 21 марта 2023

А почему не наказали летчиков: бомбивших Хиросиму и Нагасаки?

дожили себе спокойно до старости и лекции еще читали
YN8678• 22 марта 2023
Ответ дляnezhinka
А ви врахували біологічну зброю у водоймах Китаю? Тільки один загін 731 убив у своїх лабораторіях від 3 до 10 тис. осіб. Заражали людей венеричними хворобами, пришивали руки замість ніг і навпаки, відморожували кінцівки...
Нет, я отвечала на вопрос про погибших в перл Харборе
Mrs.Ochmonek• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
именно! я никогда раньше об этом не думала.
Сбил человека - пожизненное. Маньяк 10 человек убил - пожизненное. Скинул бомбу убил 250 тысяч - молодец все ок
Скинув бомбу на тих, хто вбив мільйони китайців, ви пропустили дрібничку в своїх судженнях
Mrs.Ochmonek• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
нет, вообще не связана, я тут писала почему она появилась
Тоді добре. Бо Японія вивчила історичні уроки, і зараз на стороні добра.
автор po_li_na-49a8 • 22 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
конкретно они не убивали миллионы китайцев
Mrs.Ochmonek• 22 марта 2023
Ответ дляNatalia505
Все набагато простіше, можна покінчити з головою. Як з усіма тиранами. І непотрібно вбивати сотні тисяч. З пуйлом так і буде, в свій час.
Наступна голова буде такою самою, бо голова - це породження їхнього недорозвиненого суспільства.
З останнього чату який я послухала з якоюсь кацапкою ’ почему у вас столько злості к нам? І уже через 5 хв - ми прішлі по праву сільного, у вас нєт своєй землі, ми прішлі к сєбє, а вас не будет’.
І таких там 80%
Оленёнок• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
ну тогда нет военных преступлений в Украине, они выполняли приказ?
Япония напала первая и за это получила. Имела право. расия тоже напала первая и мы имеем полное право бомбить и убивать ее мирняк. Это если кратко.
nezhinka• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
что за дичь вы читали, откуда такие познания?
Почитайте і ви про загін 731, все у вільному доступі.
https://www.google.com/search?q=%D0%BE%D1%82%D1%80...
Mrs.Ochmonek• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
Ви перевірили кожного?
автор po_li_na-49a8 • 22 марта 2023
Ответ дляnezhinka
посмотрю на анлийском, спасибо
автор po_li_na-49a8 • 22 марта 2023
Ответ дляОленёнок
ок, логика понятна
Filomena• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
в том числе и совесть

есть огромная разница, убить 10 человек, или 250 тысяч. собственноручно.

Нет разницы ты убиваешь впритык или ты бомбу скидываешь. В этих городах тоже как бы были безоружные, ничего?
Ну чудово ж живуть ті, що Маріуполь бомбили.
Якщо цікаво подивіться інтерв‘ю Христо Грозєва.
Mrs.Ochmonek• 22 марта 2023
Ответ дляОленёнок
Автор , схоже, не може з цим змиритись.
nezhinka• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
посмотрю на анлийском, спасибо
Подивіться, інформація буде та ж сама. Учасників цього загону, до речі, помилували в обмін на результати їхніх експериментів. Але те, що результати повністю нікчемні і немає нічого цінного, просто голий садизм, було великим шоком.
автор po_li_na-49a8 • 22 марта 2023
Ответ дляnezhinka
ужас, я уже глянула, не уверена что готова такое читать(
спасибо я не знала об этом
1234svetsvet• 22 марта 2023
А кто их должен был наказать? Это же не Гондурас сбросил бомбы. Тем более пилоты могли не знать, тогда это была диковинка, такая бомба.
Из верхушек нацисткой Германии тоже многие жили до старости, припеваючи.
автор po_li_na-49a8 • 22 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Автор , схоже, не може з цим змиритись.
да, я почитала историю этого человека который пережил 2 ядерных взрыва, его сын умер в 50 лет, в чем он виноват? мне жаль его и тех детей японских
снова разрушенные жизни и города, а там вообще так одним махом
автор po_li_na-49a8 • 22 марта 2023
Ответ для1234svetsvet
почему жили? в смысле почему их не наказали?
1234svetsvet• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
Потому что гладиолус.
Автор, вы прям как из сказки.... наивная.
Filomena• 22 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Автор , схоже, не може з цим змиритись.
Ну вона ж старанно тримає цю тему в топі)
Та звернути в потрібний бік не виходить
автор po_li_na-49a8 • 22 марта 2023
Ответ дляFilomena
Та звернути в потрібний бік не виходить
больше конспирологии, вы мало стараетесь
Mrs.Ochmonek• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
Конкретно той син особисто - ні в чому. А колективна відповідальність повинна існувати, тому кожен в країні, що розпочала агресію, повинен знати, що відплата прийде. І може саме в його сім´ю, а не в сім´ю, наприклад, гвалтівника і вбивці мешканців Бучі.
Arven-Ring• 22 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Ні, якщо таке і траплялося, то були дуже поодинокі випадки порівняно з тим, що радянські війська вчиняли перетнувши східні кордони.
Німці своїх за таке карали, бо, по-перше не можна було вищу арійську расу позбавляти кров,ю слов,ян, по-друге, вони боялися розповсюдження венеричних захворювань, тому створювали для своїх борделі, де жінки проходили медичний огляд.
Ой, не знаю, у нас просто в селе у бабушки, почему то половина ’з німцями гуляли’, и как то никто не брезговал из немцев детей делать, а ну да, еще тогда было понятие в нашем менталитете - если тебя изнасиловали - то ты сама виновата. Почитайте, про Чикатило, кто был его отец. Там тоже немцы сильно брезговали свою кровь портить
Amurinka• 22 марта 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Думаю, по той же причине почему не наказали летчиков, бомбивших Берлин и Дрезден.
Natalia505• 22 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
І таких там 80%
Тоді вбивати потрібно до того моменту, коли прийде інша голова. І навіть це набагато простіше, ніж вбивати сотні тисяч ядерною збрєю. ЇЇ взагалі в світі немає бути.
Mrs.Ochmonek• 22 марта 2023
Ответ дляNatalia505
Її не має бути у агресора, це точно. А для упередження нападу агресора - вона потрібна.
Amurinka• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
ясно...ну такое конечно...убить столько человек и жить как ни в чем не бывало, я в шоке
Так вы почитайте сколько Япония убила, она начала раньше, чем Германия всех кошмарить и потом всё остановиться не могла
Natalia505• 22 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Для упередження достатньо високотехнологічної зброї, роботів. Ми до того йдемо. Бо сьогодні жертва, завтра агресор.
sur_sur• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8

у вас в слове раша 4 ошибки
А головне, що цей рупор кремля і не банять
sur_sur• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
Чому БОТ Не ПЕРЕСТАЄ задавати це питання? Вже багато разів відповіли, що на той час було ІНШЕ МІЖНАРОДНЕ ПРАВО !
Filomena• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
Ви за той час, що тут сидите, вже могли знайти всі необхідні матеріали, а не покладатися на суб‘єктивну думку порадниць.