po_li_na-49a8• 21 марта 2023

А почему не наказали летчиков: бомбивших Хиросиму и Нагасаки?

дожили себе спокойно до старости и лекции еще читали
mari_klim• 22 марта 2023
Ответ дляunser
СССР им помогал, но когда Сталин в 41 м году очень просил помочь Черчиля открыть второй фронт, тот отказал.
За то, что Гитлер со Сталиным делили Польшу?
mari_klim• 22 марта 2023
Ответ дляCvetochek...
там скорее было желание испытать впервые такой вид оружия. и как раз повод нашелся
Если бы не было 2й мировой, может, и не было бы ещё повода испытывать.
lekon-lekon• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
что за дичь вы читали, откуда такие познания?
Вікіпедія наче у всіх є, шукайте отряд 731
Lizavel• 22 марта 2023
Ответ дляlekon-lekon
Колаборанти, за фашистів воювали, тероризували місцевих
Вот вонючки
lekon-lekon• 22 марта 2023
Ответ дляnezhinka
Подивіться, інформація буде та ж сама. Учасників цього загону, до речі, помилували в обмін на результати їхніх експериментів. Але те, що результати повністю нікчемні і немає нічого цінного, просто голий садизм, було великим шоком.
Не думаю, що ті дані не стали в нагоді - там вивчали бактеріологічну зброю, її вплив, 5 міст травили та вивчали як ураження іде. Що мене вразило - це вивисекція - людині без анестезії розрізали і дивились як працюють органи, як працюють системи без вирізаних органів...я просто не можу уявити як можна це все робити. Основний вік 20-30 років, були і діти. Після цього нічого страшніше за 20 століття не було, сподіваюсь, що 21 не буде таким і світова спільнота не допустить повторення цього.
mazna• 22 марта 2023
Ответ дляnezhinka
А ви врахували біологічну зброю у водоймах Китаю? Тільки один загін 731 убив у своїх лабораторіях від 3 до 10 тис. осіб. Заражали людей венеричними хворобами, пришивали руки замість ніг і навпаки, відморожували кінцівки...
Угу, и меня еще поразило, что самым младшим подопытным был 3 дневный (!!!)ьмладенец, ему отмораживали руку, а чтобы он не сжимал кулачок, и не мешал ’эксперименту’, ему воткнули туда иглу(((
Sveta 75• 22 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
Отряд 731, посмотрите документалку, ооочень интересно
lekon-lekon• 22 марта 2023
Ответ дляmazna
Жахіття просто. Чому вони такі жорстокі, звідки ця нелюдська черствість, навіть тварину жалко, а тут дитина. Всі хто потрапляв в лапи цього отряду вже живим не виходив, може це і краще, бо це були інваліди.
автор po_li_na-49a8 • 22 марта 2023
Ответ дляSveta 75
та ужас, мне уже скинули. не хотелось в такое верить
автор po_li_na-49a8 • 22 марта 2023
Ответ дляtetnes
Русские солдаты насиловали всех немок в возрасте от 8 до 80. Это была армия насильников.
Скажите насиловать детей, а потом ходить в школу, рассказывать пионерам о величии норм?
конечно не норм, но тема не про пионеров
автор po_li_na-49a8 • 22 марта 2023
Ответ дляtetnes
Безымянная - одна женщина в Берлине не смотрели?
нет
mazna• 22 марта 2023
Ответ дляlekon-lekon
Я сама задаюся цим питанням і не находжу відповіді... І що цих нелюдів не покарали і вони потім відкривали лікарні і пологові. Тобто тих мучили, а інших лікували. І спали потім спокійно(((
Kalinaira• 22 марта 2023
Ответ дляNorthface
Это про модяр так говорили
Мадьяры вроде к венграм относятся. Именно румыны отличались жестокостью.
klux• 22 марта 2023
Ответ дляsur_sur
Це чому? Одеса була фактично під окупацією румунів, і там усе було набагато краще, ніж на інших територіях. Можливо ви переплутали румунів з угорцями?
моя бабушка из Винницкой области, очень не любила румын. Говорила, что хуже них никого не было
Northface• 23 марта 2023
Ответ дляKalinaira
Мадьяры это и есть венгры. А я слышала, что про венгров так говорили, что были самые жестокие
Northface• 23 марта 2023
Ответ дляklux
Ничего не могу сказать про румын, слышала только про венгров
L-i-s-a-92af• 23 марта 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
их в том числе
80 тысяч человек убить и все норм, можно жить дальше?
Если ВСУ скинет бомбу на кремль-летчиков тоже не накажут.
Kalinaira• 23 марта 2023
Ответ дляNorthface
Гугл тоже говорит о румынах.
Northface• 23 марта 2023
Ответ дляKalinaira
Гугл тоже говорит о румынах.
Не знаю, может они тоже, мне все равно. Но венгры были тоже ужасные, они и сейчас не лучше