Балалайки з брянська, сподіваємось, всі будуть приземлені запчастинами.
и-рина 1981• 22 марта 2023
Ответ дляMalysh2
О, наслышана о нем. Вы не подскажите как его без рецепта приобрести?
Це вже як в аптеці повезе
и-рина 1981• 22 марта 2023
Ответ дляstefaniy
Яку дозу? Чи допомагає, вже ніби без рецепта препарат...
Мені лікар виписував рецепт
Дозу точно не пам´ятаю треба глянуть,але чесно скажу коли пила перший раз то було краще 2 раз пила вообще не подіяв
и-рина 1981• 22 марта 2023
Ответ дляstefaniy
Вже можна купити без рецепту.
Да, не всі питають про рецепт
Счастливый магазинчик• 22 марта 2023
Сколько ещё этой чухни летающей осталось, спать хочется , хочу отбой тревоги и в люлю )
Ответ дляZelenkа
Усім привіт. Тварі кончені сьогодні показились. Бажаю всій русні поскоріше почати обсцикатись у підвалах разом із своїми личинками.
Да буде так ! Сьогодні в якійсь темі писали, що в цю ніч збуваються бажання. Побажаймо щось москалям , і щось для нашої неньки-України , наших ЗСУ ?
и-рина 1981• 22 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Сейчас дцать кругов по мне повторяться и может уляжется
Ага,знайде де зручніше і ляже
и-рина 1981• 22 марта 2023
Ответ дляstefaniy
Я пила 0,2 зранку три рази...таке ні про що)) Можливо потрібно більше)
Точно не помню яка у мене була доза,треба глянуть рецепт,але 2 раз не подіяв ніяк взагалі
и-рина 1981• 22 марта 2023
Ответ дляsirenko
іще повзуть з півночі
Нє ну шо за тварі
До себе хай лізуть
и-рина 1981• 22 марта 2023
Ответ дляstefaniy
А Ви їх пили чи тримали під язиком ?
и-рина 1981• 22 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Лук зеленый с луковиц им не нужен, а вот коробочка с землей это же вещь , но мать так загородила , что слов нет , шваброй по попе это не гуманно)))
Шукають варіанти як добратись
Ответ дляи-рина 1981
Теж колись пила, ефект нульовий.
Зараз п‘ю чай заспокійливий (збір трав‘яний), теж нуль, але плацебо
, трішки слабкість з‘являється і я вірю, що швидше сон прийде, але мабуть до лікаря треба все-таки(
Счастливый магазинчик• 22 марта 2023
Ответ дляk1488
Теж колись пила, ефект нульовий.
Попробуйте Квайт.
У мужа стрессовая работа, ничего не берет- 1 таблетка Квайта, снимает все нервное состояние.
Они на травах, не вызывают сонливости.
Я тоже иногда пью, когда сильно стресую.
Они на травах, не вызывают сонливости.
и-рина 1981• 22 марта 2023
Ответ дляk1488
Теж колись пила, ефект нульовий.
Я теж не побачила ніякого ефекту
а накривало так шо капец