Ждун с Нибиру• вчера в 23:48
Мені буде холодно у демісезонному взутті челсі при -1°
Просто зимове взуття смердить. А треба буде сидіти у приміщенні з людьми цілий день. Но добиратися треба зранку годину. В приміщенні тепло
Ждун с Нибиру
• вчера в 23:51
Ответ дляпарИла я парИла
а вы в помещении разуваться будете?
Ні, хочу їхати в челсі. Бо в зимових черевиках мені некомфортно, смердять. І не знаю,чи не холодно буде в челсі при -1°
Ждун с Нибиру
• вчера в 23:54
Ответ дляХомо_сапиенс
Я мерзляк, мені б було холодно
Є два варіанти, або засмердіти всіх або змерзнути в челсі, но пахнути свіжістю)
А у нас макарошки• вчера в 23:56
Ответ дляЖдун с Нибиру
А чому взуття смердить? Вам жарко в них?
парИла я парИла• вчера в 23:57
Ответ дляЖдун с Нибиру
так я понять не могу, если вы снимать ботинки не будете, как же завоняете всех? или они сами по себе вонючие?
Стрекозей• вчера в 23:57
Я в Деми вставила теплую стельку по когда ещё зиму рано носить то их надеваю. Вам бы тоже утеплить ноги, надеть доп. Носки потом снимите
Ждун с Нибиру
• вчера в 23:59
Ответ дляА у нас макарошки
Диряві, заходив сніг, бруд
Но вже не хочу нові купувати цього сезону
А у нас макарошки• вчера в 23:59
Ответ дляЖдун с Нибиру
Диряві, заходив сніг, бруд
Тоді в демі, теплу шкарпетку на ногу.
Ждун с Нибиру
• сегодня в 00:02
Ответ дляпарИла я парИла
Я сама уловлюю їх сморід. Не дуже, але є. І я знаю, що це моє взуття. Якщо роззуюся,то взагалі катастрофа.
Танго утрьох• сегодня в 00:06
З чого те взуття, що воно смердить чи ноги мити і шкарпетки міняти не навчили?
Шукаю трусики• сегодня в 00:08
Так для чого питаєте, якщо варіант тільки демі? Ще є варіант викинути смердючі та купити нові зимові, зараз акції на зимове.
Ждун с Нибиру
• сегодня в 00:09
Ответ дляТанго утрьох
З гігієною в мене все чудово, що з тілом, що з одягом
Танго утрьох• сегодня в 00:10
Ответ дляЖдун с Нибиру
Воно і видно
дожену і ощасливлю• сегодня в 00:11
Ответ дляЖдун с Нибиру
Мерзни, навіть не думай смердіти
дожену і ощасливлю• сегодня в 00:13
Ответ дляЖдун с Нибиру
Може взагалі не треба в люди, а то махнете рукою, а там теж смердить
Котя_люлю• сегодня в 00:15
Буде холодно.
Підіть купіть хлоргексидин в аптеці і обробіть взуття всередині. Купіть нову стільку. Також можете купити дезодорант для взуття додатково.
Їдьте в зимовому, візьміть із собою змінне взуття - перевдягніться на місці.
Ждун с Нибиру
• сегодня в 00:16
Народ, дякую всім за поради. Йду спати, рано вставати😴
Спокійної ночі❤️
Голодаю• сегодня в 00:21
Ответ дляЖдун с Нибиру
Есть третий. Взять сменку и не морочить себе мозг
Шлях до зірок• сегодня в 00:25
Ответ дляЖдун с Нибиру
Диряві, заходив сніг, бруд
зря, якраз час купувати, самі знижки якраз.
в новий сезон нова колекція буде дорога