Балалайки з брянська, сподіваємось, всі будуть приземлені запчастинами.
Ответ дляРойЛеля
Хтось бачив інформацію скільки всього мопедів запустили???
*⚡️Генштаб ЗСУ: За минулу добу росіяни завдали 10 ракетних та 32 авіаційних удари, а також здійснили 90 обстрілів з реактивних систем залпового вогню, зокрема, по цивільних об’єктах.*
Також цієї ночі противник завдав чергового масованого авіаційного удару БпЛА «Шахед-136». За попередньою інформацією, 16 дронів із 21 запущеного рф було знищено українськими захисниками.
Ответ дляLudaSHS
Через південь з Криму вже не подобається запускати. Так як там швидко навчилися більшість збивати.
Belosnezka1980• 22 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Що у хмельницьку? Не пво було?
Бачу збили 16 з 21
Чогось в областях тяжко збивають збивають, дрони крутять, низко йдуть, пво обманюють
Бачу збили 16 з 21
Що за блін у тому Хмельницьку? Останім часом здорово вигрібає(
Ответ для Просто я
Если бы у меня было трое детей, Я бы уже повесилась
. А у вас только сон стал тревожный
Так діти не тільки мої. Ще і чоловіка. Так що мені полегше. Мала з ним. Старший вже не дитя, там тільки контроль і розмови. І то вони більше для мого спокію потрібні ніж йому. Виходить що тільки с середнім ще, але і чоловік встигає ним теж займатися значний час. Я поки мама ледар
Belosnezka1980• 22 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Да нічого ’эдакого’
То старе по картам в них чи що
Но не бум тута до оголошення генштабу
То старе по картам в них чи що
Но не бум тута до оголошення генштабу
Хай горять в пеклі грьобані сАсЄді! Прости Боже у свято.
Ответ дляNasta9019
Вам там муж на четвертого намёкал. Ну что ж, смотрю, вы вполне готовы