Балалайки з брянська, сподіваємось, всі будуть приземлені запчастинами.
Ответ дляKlodia
Я в таких ситуация говорю- да и Бог с ними, не мне с этим жить, а им с самими собой.
Цветочков для настроения:
Они прям на глазах растут. Вышла в пижаме во двор - так теплоооо
У меня никогда не было таких больших крокксов, как этот белый. Он реально огромный, чуть меньше спичечного коробка.
Ответ дляmmi583@mail.ru
Так, харчування багато що дає. Перевірила на собі. Рибу морську обовязково, навіть ту ж вонючу мойву. Так, воняє, але я навчилась її готувати щоб якось не так сильно смерділа. От всю морську рибу, яка живе в морях і океані і харчується планктоном. Забудьте за фермерський лосось і сьомгу. Салака, мойва, хек, скумбрія, звичайний оселедець. Якщо ви можете їсти морську капусту теж ,я не можу, я колись нею траванулась і вона мені тепер не лізе. Коли буде весна/літо щодня зідайте зелений салат, там оте біле молочко дуже корисне. Вам потрібен селен, тому бразильські горіхи це №1. Пошукайте в інтернеті, там багато продуктів, якими можна регулювати аіт.
С бразильскими орехами нужно быть осторожно, там много афлатоксина, который влияет на печень. Их в день можно есть буквально пару штук.
Очень полезна морская капуста.
a.ostroverh• 22 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Николь с новой темой о наступлении (на Киев)
А ссылочку можно?)
Сестры Гримм• 22 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru