Балалайки з брянська, сподіваємось, всі будуть приземлені запчастинами.
mmi583@mail.ru• 22 марта 2023
Ответ дляZelenkа
До уваги всіх рукожопів, з 10 числа Київхліб буде продавати свої паски в усіх маркетах, навіть траші😁
Пост в ФБ бачила)
Я люблю сільповські паски. Мені вони найсмачніші. Я рукожоп.
Nata.t.1970• 22 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Пост в ФБ бачила)
Спасибо
С 10 числа куплю попробовать, если зайдет,будем с дочкой каждый день покупать
mmi583@mail.ru• 22 марта 2023
Ответ дляZelenkа
І я сільповські, там родзинок не жаліють 🫠
Та мені не скліьки родзинки, скільки скоринка подобається і вони такі пухкі, легкі, не забите, туге тісто як хліб. І солоденькі в міру.
mmi583@mail.ru• 22 марта 2023
Ответ для Просто я
Удалено администрацией...
Я думаю і не треба навіть пробувати виправляти. Це стан душі назавжди.
Сестры Гримм• 22 марта 2023
Ответ дляviika65
у меня 30 лишних, возьмете? хотя бы двадцаточку?
Ну 20 багатенько але 5 - легко!
Леди на мопеде• 22 марта 2023
Ответ дляirina _d
А разве хлебозаводские паски съедобные? По моему, они никакущие
Как и хлеб их стал
Сестры Гримм• 22 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Я перша в черзі на віддати
Зробили б таку процедуру (бажано безкоштовну) - бажаючих би було повно і віддати і забрати.